Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 798
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Proszę, poradźcie które krzesła do takiego stołu byłyby lepsze?

paged-stoly-macko.jpg

W moim mieście znalazłam tylko 2 opcje, które ostatecznie byłyby ok, przemawia za nimi przede wszystkim wygoda siedzenia.

Finezja 1.jpg00_family.jpg

 

Otoczenie jest takie: podłoga jesion, ściany białe, kuchnia biało szara (raczej grafitowa), w pobliżu grafitowa sofa. Wydaje mi się, że pierwsza opcja mogłaby być w kolorze stołu, z białym siedziskiem, druga to ciemne nogi + obicie jasnoszare (myślałam o białym, ale trochę obawiam się jego praktyczności, mimo że byłaby to tkanina carabu). Które z tych bardziej pasuje i byłoby ciekawsze/ładniejsze/praktyczniejsze?

Edytowane przez Mariba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem ludzie kupują krzesła, a potem mają widzi mi sie i zmieniają cale wnetrze a krzesła sa im niepotrzebne wiec je sprzedają. Mozesz znalezc naprawde fajne oferty ale rozumiem. A nie masz innych opcji, bo tak naprawde zadne na te krzesła bym sie nie zdecydowal. Jak napisalem wyzej z nozkami ciemnymi bardziej mi sie podobaja ale i tak bym nie kupil. http://www.bydgoskiemeble.pl/produkt/krzeslo-k02-02/kategoria/krzesa np te krzesła są super. Ma miekkie obicie a ciemne nozki beda pasowaly do stolu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Czy ktoś z Was użytkuje krzesła typu eames, a najlepiej dokładnie tej firmy http://www.ahhmeble.pl/pl/p/Krzeslo-Enzo-kolor-bialy-AHHmeble-gwarancja-najlepszej-ceny-i-obslugi-/940 ??

 

zastanwiaam się nad zakupem i nie wiem jak z wytrzymałością oparć, poza tym cena jest dość niska i milo by bylo posłuchać opinii jakiegoś uzytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...