Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 798
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam stolarz zaproponował nam stół z szklanym blatem. Tzn cały stół jest z płyty ale ma na blacie taflę szkła, której wzór można wybrać dowolnie coś na wzór takiego stołu

http://imged.pl/stol-do-jadalni-bialy-160cm-czarny-szklany-blat-2840786.html

 

Są dodatkowo dwie opcje albo tafla szkła jest do samych krawędzi stołu albo w tym blacie jest wyfrezowane wgłębienie i tam jest szyba czyli ok 8 cm blatu na krawędziach jest płyta a środek szyba.

 

Czy ktoś użytkuje takie cudo? zastanawiamy się właśnie jak w praktyce użytkowanie takiego stołu wygląda i czy w wersji ze środkiem szklanym bród się nie zbiera w tych rowkach gdzie kończy się szkło.

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi :)

 

ja może nie jestem dobrym źródłem użytkowania bo od 3 lat szukam stołu :) ale robiąc wieloletni rekonesans i w momencie kiedy miotałam się między lakierowanym blatem i szkłem otrzymałam informację w wielu sklepach że szyba się rysuje nie mniej niż lakier błysk. mnie osobiście też to stukanie szkła zniechęciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Też nie lubię tego stukania, bo zawsze mam wrażenie, że to szkło zaraz pęknie. Mimo tego, że pewnie wytrzyma o wiele większy ciężar. Jednak wolę stoły z płyty, a najlepiej z drewna, ale to już niestety konkretny wydatek. Teraz rozglądam się za stołem do siebie, ale chcę coś małego i rozkładanego. A potem jakieś krzesła... Te wasze wyżej są piękne, ale cena... trochę wysoka, za wysoka jak dla mnie, przynajmniej póki co :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
Witam stolarz zaproponował nam stół z szklanym blatem. Tzn cały stół jest z płyty ale ma na blacie taflę szkła, której wzór można wybrać dowolnie coś na wzór takiego stołu

http://imged.pl/stol-do-jadalni-bialy-160cm-czarny-szklany-blat-2840786.html

 

Są dodatkowo dwie opcje albo tafla szkła jest do samych krawędzi stołu albo w tym blacie jest wyfrezowane wgłębienie i tam jest szyba czyli ok 8 cm blatu na krawędziach jest płyta a środek szyba.

 

Czy ktoś użytkuje takie cudo? zastanawiamy się właśnie jak w praktyce użytkowanie takiego stołu wygląda i czy w wersji ze środkiem szklanym bród się nie zbiera w tych rowkach gdzie kończy się szkło.

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi :)

 

Podoba mi się ten stół, bardzo elegancko się prezentuje. Świetnie pasowałby do rodzinnych spotkań, ale rzeczywiście szkło jest bardzo delikatne. Lubię przeglądać nowe meble i akcesoria, nawet jak nie zawsze ich potrzebuję ;)

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 year później...
Oj chciałabym kupić krzesła w stylu glamour, ale nigdzie nie moge ich zobaczyć na żywo i usiąść.. a To jednak ważne przy wyborze...

 

My swoje zakupiliśmy w centrumkrzesel, siedziba w wawie, jest też internetowo, ale stacjonarnie lepiej, bo możesz obejrzeć i usiąść spokojnie ;) Szeroki wybór, są też glamour.

Nasze służą już drugi rok i żadnych śladów zużycia.

Edytowane przez piotrmajak72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Też kiedyś o takich marzyłam, ale już przestałam bo je mam:) Zamawiałam na stronie [sPAM], gdzie mają naprawdę eleganckie krzesła. Można samemu wybrać tkaninę i kolor tak, aby pasowało do całego wnętrza. Edytowane przez Elfir
Tutaj szeptany marketing nie przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...