Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile za wylewke ?


Dave

Recommended Posts

Robimy tak, niestety albo stety nie jesteśmy najtańsi na rynku, ale zależy nam na poleceniach i dobrej opinii naszych klientów. Jak już podpisujemy umowę to doradzamy w każdej kwestii. Zależy nam na najwyższej jakości jastrychu ponieważ zajmujemy się również podłogami drewnianymi i żywicami, a żeby je zrobić też dobrze, musi być dobry podkład.

 

Niektórzy klienci co wysyłają zapytanie ofertowe do 50 firm i patrzą kto zrobi mi najtaniej, a później po wykonaniu już jastrychu dzwonią do nas, że zrobili jednak błąd i proszą żebyśmy jechali poprawiać po konkurencji.. czasami naprawdę warto dopłacić te 3-4zł do wykonania m2 :)

 

Twoje prace też widzieliśmy i filmiki jak pracujesz, super to wygląda!

 

Poniżej fotka, jak wygląda źle wykonany jastrych.

 

http://www.termolit.pl/images/020_th_niekompetentny_wyk_posadzki.jpg

 

Łukaszu zapraszamy do współpracy :))))

 

Życzę również powodzenia w dalszym trzymaniu najlepszej jakości!

 

Tomek

 

dziękuje

 

dokładnie tak jest, nie zaoszczędzisz tylko stracisz pieniądze i nerwy

 

wysłałem ci PRV

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 283
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Robimy tak, niestety albo stety nie jesteśmy najtańsi na rynku, ale zależy nam na poleceniach i dobrej opinii naszych klientów. Jak już podpisujemy umowę to doradzamy w każdej kwestii. Zależy nam na najwyższej jakości jastrychu ponieważ zajmujemy się również podłogami drewnianymi i żywicami, a żeby je zrobić też dobrze, musi być dobry podkład.

 

Niektórzy klienci co wysyłają zapytanie ofertowe do 50 firm i patrzą kto zrobi mi najtaniej, a później po wykonaniu już jastrychu dzwonią do nas, że zrobili jednak błąd i proszą żebyśmy jechali poprawiać po konkurencji.. czasami naprawdę warto dopłacić te 3-4zł do wykonania m2 :)

 

Twoje prace też widzieliśmy i filmiki jak pracujesz, super to wygląda!

 

 

Łukaszu zapraszamy do współpracy :))))

 

Życzę również powodzenia w dalszym trzymaniu najlepszej jakości!

 

Tomek

 

Pewnie się zgłoszę z kompleksową wyceną,ale to najwcześniej w przyszłym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 8 months później...
Witam. Przymierzam się powoli do zrobienia wylewek i tynków. Jestem zielony w tym temacie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć z czego obecnie jest dobrze i w rozsądnej cenie zrobić wylewki??? Mam do zrobienie około 220m2 i zastanawiam się jakie to mogą być koszty, materiał plus robocizna??? Ewentualnie czy możecie kogoś polecić z woj łódzkiego okolice Zgierza??? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam. Przymierzam się powoli do zrobienia wylewek i tynków. Jestem zielony w tym temacie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć z czego obecnie jest dobrze i w rozsądnej cenie zrobić wylewki??? Mam do zrobienie około 220m2 i zastanawiam się jakie to mogą być koszty, materiał plus robocizna??? Ewentualnie czy możecie kogoś polecić z woj łódzkiego okolice Zgierza??? Pozdrawiam

Wylewka 11zł m2 sama robocizna.

Tynkowanie tynk cem-wap 29 zł za m2 za całość wykonanie plus ich materiał, co prawda tynków jeszcze nie mam ale widziałem efekt u znajomych jak chłopaki to zrobili. U mnie dopiero wchodzą w marcu 2017 Teren działania wokół Zgierza. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pisać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam. Przymierzam się powoli do zrobienia wylewek i tynków. Jestem zielony w tym temacie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć z czego obecnie jest dobrze i w rozsądnej cenie zrobić wylewki??? Mam do zrobienie około 220m2 i zastanawiam się jakie to mogą być koszty, materiał plus robocizna??? Ewentualnie czy możecie kogoś polecić z woj łódzkiego okolice Zgierza??? Pozdrawiam

 

Jeśli chodzi o wylewki anhydrytowe to w tym momencie, wylewka w klasie CA-C25-F5 o grubości 4,5cm na ogrzewanie podłogowe wyniesie Cię ok. 37zł/m2 netto. Nie wiem ile jastrych piaskowo-cementowy w Twoich okolicach bo zajmujemy się tylko anhydrytowymi w całej PL, ale pewnie w granicach 32-34zł zł u dobrego posadzkarza, takie mamy przynajmniej ceny piaskowo-cementowego na dolnym śląsku.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Jeśli chodzi o wylewki anhydrytowe to w tym momencie, wylewka w klasie CA-C25-F5 o grubości 4,5cm na ogrzewanie podłogowe wyniesie Cię ok. 37zł/m2 netto. Nie wiem ile jastrych piaskowo-cementowy w Twoich okolicach bo zajmujemy się tylko anhydrytowymi w całej PL, ale pewnie w granicach 32-34zł zł u dobrego posadzkarza, takie mamy przynajmniej ceny piaskowo-cementowego na dolnym śląsku.

 

Pozdrawiam

Łukasz

czyli górny Śląsk tańszy bo robili mi w Opolskim za25 zł , robota malina było to we wrześniu zeszłego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
260m2 - 35 ton piachu - 1000zl. Cement: chyba jedynka Ożarowska 1700zl. Robocizna plus plastyfikator i dylatacja = 4200zl. Piachu zostało sporo, cementu pół palety. Czyli materiał plus robocizna wyszło około 25zl za m2.

 

jeżeli poziomy są w miarę równe to towaru dużo nie wychodzi. Na 260m2 około 5 ton cementu, za piasek dałeś nie dużo w łodzi za żwir 0-3 mm około 1400 zł 35 t. ale dobrego :)

 

włókna ani siatki nie dawałeś?

dylatacja gr. 1 cm na ogrzewanie podłogowe, 0,5 mm tam gdzie nie ma ogrzewania.

 

Cena wyszła ci niska ale 5 ton cementu nie poszło, na pewno 1cm dylatacja nie była dawana i nie było zbrojenia. Piasek też był w dobrej cenie.

 

Cena zależy od miejscowości w łodzi za 18 ton piasku płukanego 700 zł

poznan 700-900

turek-konin 300

 

dlatego ceny nie są identyczne w PL, zależy też jaki towar i ile daje wykonawca

 

zapraszam na strone http://www.posglanc.pl tam poczytasz co i ile przy posadzkach idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
  • 2 years później...
Ceny wylewek betonowych w województwie Mazowieckim na rok 2021 zaczynają się od stawki 15zł/m2 za robociznę . Na cenę posadzki składa się wiele czynników : metraż , grubość i rodzaj wylewki , podłoże , izolacje i tp oraz to po czyjej stronie leży zakup materiałów budowlanych. Polecam zgłosić się do firmy budowlanej która wyceny jak i pomiary robi za darmo . 721 198 475 Fachowiec przyjedzie wymierzy , wyceni . Ponadto podpowie jakie materiały budowlane będą odpowiednie do danego rodzaju posadzki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...