Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE do dziennika ŻABY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no prosze.. wystarczylo napisac ze sie czeka i juz odrazu odpowiedz w dzienniku :D

coż ... sądząc po opisie mysle ze bedziecie mieli jeszcze nie jeden przeboj z tym sasiadem, zycze pomyslnosci w negocjacjach na trzeźwo, ale znając ten typ ludzi to raczej przyjdzie wam dla wlasnego spokoju przestawic ten plot samemu... obym sie mylil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze.. wystarczylo napisac ze sie czeka i juz odrazu odpowiedz w dzienniku :D

coż ... sądząc po opisie mysle ze bedziecie mieli jeszcze nie jeden przeboj z tym sasiadem, zycze pomyslnosci w negocjacjach na trzeźwo, ale znając ten typ ludzi to raczej przyjdzie wam dla wlasnego spokoju przestawic ten plot samemu... obym sie mylil

 

Maksiu , tą odpowiedź zaczęłam pisać już jakiś czas temu. Naprawdę się staram, ale spróbuj pisać dwoma środkowymi palcami, tak jak ja. I wciąż wydaje mi się, że na klawiaturze nie ma wszystkich liter i krzyczę : qrde gdzie jest X albo F !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzenie rosnie mi w buzi ze stresu :( .

Juz tracę na wadze...

 

O Ty szcęściaro! Tak bym chciała żeby mi jedenie rosło w buzi :( , bo ja mam tak, że przy stresie nie wyjmuję głowy z lodówki, aż tak się już zapcham żółtym serem, że istnieje konieczności przetrącenia czekoladką.. :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Ty piszesz http://www.olkalybowa.republika.pl/Gify/Buzie/0001%5B1%5D.gif, rewelacja.

Bardzo podoba mi się Twój projekt : kuchnia z jadalnią, łazienka przy sypialni, duży salon - cudeńko.

 

Pomyśleć, że kiedyś wstydziłam się zadzwonić, albo pójść na pocztę.....

Miałam to samo, ale po każdym kolejnym telefonie w sprawach budowy jestem coraz śmielsza :oops: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...