Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE do dziennika ŻABY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawe czy u kogoś z Was budowano fundamenty aż 2 MIESIĄCE!!!

Nie chciałabym dolewać oliwy do ognia, ale u nas zajeło to 2 tygodnie.

Nie przejmuj się na pewno nadgonisz :) .

 

wykonawca twierdzi, że beton musi wysychać ok 2 tyg., że nie można się spieszyć.....Cos mi się wydaje, że wpuszcza mnie w maliny :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaba! Do klubu niegotujących się dopisuję :D

A poza tym, miło przeczytać, że idziemy równiutko - u mnie też na ruinie grobowca :wink: zero osiągnięte :D :D :D

Wypijam toast za Twoje i moje powodzenie!!!!!!!

 

 

Dzięki! :D :D

Tylko, że u Ciebie nie trwało to aż tak długo....Pewnie będzie tak, że Twój dom będzie przykryty dachem, a u mnie będą lać stropy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również Zosia do gustu przypadła :D :D :D

Uwielbiam takie sielskie klimaty- troczę wiejskiej chałupki, trochę letniska i domostwo na codzień!! :D :D :D

Podaj , jeżeli możesz wielkość pani Zosi.( Chyba się kobieta nie obrazi)...Zejście do salonu REWELACJA!

Ciekawam jaką koncepcję wykończeniową owego łuku planujecie??/

Po za tym fundamęcik pierwsza klasa , wyleweczka gładka jak lodowisko( gdyby nie zieleń w terenie możnaby się pomylić}

A koszty...Czas..,jak to się ma do wielu..wielu szczęśliwych lat spędzonych w domku?? :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również Zosia do gustu przypadła :D :D :D

Uwielbiam takie sielskie klimaty- troczę wiejskiej chałupki, trochę letniska i domostwo na codzień!! :D :D :D

Podaj , jeżeli możesz wielkość pani Zosi.( Chyba się kobieta nie obrazi)...Zejście do salonu REWELACJA!

Ciekawam jaką koncepcję wykończeniową owego łuku planujecie??/

Po za tym fundamęcik pierwsza klasa , wyleweczka gładka jak lodowisko( gdyby nie zieleń w terenie możnaby się pomylić}

A koszty...Czas..,jak to się ma do wielu..wielu szczęśliwych lat spędzonych w domku?? :wink: :wink: :wink:

 

Już podaję

Po zmianach ma 152m2 plus garaż 28m2, a zatem pow. całkowita to 183 m2. Na górze tylko 40 m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@riusz_Radom

Super, tylko według mnie zbyt agresywna jesteś (akcja z sąsiadem).

 

Po pierwsze zlość piękności szkodzi a po drugie to szanuj zdrowie - musisz go przeciez mieć na tyle dużo, coby je powoli tracić na wykończeniówce ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, tylko według mnie zbyt agresywna jesteś (akcja z sąsiadem).

 

Po pierwsze zlość piękności szkodzi a po drugie to szanuj zdrowie - musisz go przeciez mieć na tyle dużo, coby je powoli tracić na wykończeniówce ;P

 

 

Naprawdę uważasz, że jestem trochę agresywna? :( A może żartowałeś.. :D .

Znajomi twierdzą, że jestem bardzo pogodna :D :D .Co nie znaczy, że nie potrafię być asertywna. Ciekawe, czy zachował byś spokój w takiej sytuacji?

A teraz biegnę czytać Twój dziennik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@riusz_Radom

Zaba - nie mam dziennika - kasy niet - budowy niet - przynajmniej na razie ;) Teraz pielęgnujemy tylko ziemię, na której w przyszłości stanie mały, skromny, domek ;)

 

Moja uwaga tyczyła sie głównie tego, aby oszczedzać zdrowie, przyda się na kolejne etapy budowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...