Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE do dziennika ŻABY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piękniście wyglądasz w swojej kuchni ...I to zachodzące słoneczko takiej pięknej barwy nadało "Żabce" :lol: :lol: wcale nie zielonkawa ta Nasza Żabusia... :D

Nie wiem o której zdjątko było robione ale PAMIĘTAJ!!! O tej porze do kuchni ...i najlepiej z koleżanką " lubianą " inaczej..... :p :p

 

Zdjęcie faktycznie robione było wieczorkiem...

A co do mojej barwy, to latem moje melanocyty pracują jak oszalałe...i szybko brązowieję :D

Natomiast Al(fredko) :p "z koleżanką lubianą inaczej..." ???? :wink: czy chodzi o pieczenie ciasta ? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z "koleżanką lubianą inaczej" tzn. taką którą utrzymujemy kontakty ,ale w czasie wizyty owej..ukradkim spoglądamy na zegarek... Jest to osobnik niby życzliwy , ale wytwale wyczekujący na nasze podknięcia , gorsze samopoczucie , lub nie najlepszy wygląd... Myślę że każda z nas ma takową w pobliżu :-? :-? :-? A ty poprostu CUDNIE wyglądasz w tym zachodzącym światełku.... :D :D :D Do twarzy Ci w nowym domku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z "koleżanką lubianą inaczej" tzn. taką którą utrzymujemy kontakty ,ale w czasie wizyty owej..ukradkim spoglądamy na zegarek... Jest to osobnik niby życzliwy , ale wytwale wyczekujący na nasze podknięcia , gorsze samopoczucie , lub nie najlepszy wygląd... Myślę że każda z nas ma takową w pobliżu :-? :-? :-? A ty poprostu CUDNIE wyglądasz w tym zachodzącym światełku.... :D :D :D Do twarzy Ci w nowym domku!!!

Rozumię już teraz! :D . Rzeczywiście kilka moich koleżanek zakwalifikowałabym do tej kategorii.... :wink:

Jeżeli piszesz, że do twarzy mi w nowym domku, to nie mam innego wyjścia. MUSZĘ zbudować!! :lol:

Bużka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocisko śliczne. Chciałabym mieć kilka kotów ( jest szansa, że się uda :wink: ) i wtedy niezaleznie od ich płci nazywałyby się tak jak koledzy Mikołajka z książki Sempe i Gościnny: Euzebiusz, Rufus, Kleofas, Maksencjusz, Gotfryd , Alcest i Ananiasz. :D

Słabo Cię widać na tych zdjęciach :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocisko śliczne. Chciałabym mieć kilka kotów ( jest szansa, że się uda :wink: ) i wtedy niezaleznie od ich płci nazywałyby się tak jak koledzy Mikołajka z książki Sempe i Gościnny: Euzebiusz, Rufus, Kleofas, Maksencjusz, Gotfryd , Alcest i Ananiasz. :D

Słabo Cię widać na tych zdjęciach :wink: :wink:

 

Chciałabym usłyszeć jak wymawiasz te imiona :lol: Szczególnie, Maksencjusz i Alcest - mozna połamać sobie jezyk :x

A co do zdjęc, to celowo są niewyraźne, co by nie widać było zmarszczek... :roll:

 

Pozdrawiam :D

 

Kochana Oleńko!

Siedzimy sobie z Mateńka i Tatusiem i rozmawiamy o Tobie, Tomku i Jarku. Życzymy udanego pobytu w sanatorium. Ucałowania! :lol: i pozdrowienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz Żabko jak burza z budową, jeśli chodzi o dachówkę to nie powiem Ci jaka jest najlepsza, bo wg mnie nie ma takiej. Ja wybrałem cementowy Euronit i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Jak narazie nie ma na niej zielonego nalotu (czyli glonów), a domek stoi między dwoma lipami. Jedyne miejscie gdzie zauważyłe lekkie zazielenienie to tam gdzie dachówka była cięta. Aha... dach ma dwa lata.

pozdr

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz Żabko jak burza z budową, jeśli chodzi o dachówkę to nie powiem Ci jaka jest najlepsza, bo wg mnie nie ma takiej. Ja wybrałem cementowy Euronit i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Jak narazie nie ma na niej zielonego nalotu (czyli glonów), a domek stoi między dwoma lipami. Jedyne miejscie gdzie zauważyłe lekkie zazielenienie to tam gdzie dachówka była cięta. Aha... dach ma dwa lata.

pozdr

m.

Dzieki, mój szef też mówił, ze Euronit jest dobry, wspominał też Braasa.

Jestem pod wrazeniem Twoich umiejętnosci budowlanych!!! Czytam i ogladam regularnie Twój dziennik, tylko nie miałam śmiałości komentować... :oops: :oops: :oops: , od kiedy jestes MODERATOREM!!!

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, mój szef też mówił, ze Euronit jest dobry, wspominał też Braasa.

Jestem pod wrazeniem Twoich umiejętnosci budowlanych!!! Czytam i ogladam regularnie Twój dziennik, tylko nie miałam śmiałości komentować... :oops: :oops: :oops: , od kiedy jestes MODERATOREM!!!

Pozdrawiam :lol:

 

Jeśli Twój wybór oscyluje między Euronitem a Brassem to wybieraj tańszą.

Ja już byłem zdecydowany na Euronita ale wykonawca miał lepszą cenę na Brassa.

Moim zdaniem obie dachówki są tej samej klasy i jakości.

Widać to zresztą nawet na Forum, w opiniach zazwyczaj żadna z nich nie jest zdecydowanym liderem jeżeli chodzi o dachówki cementowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, mój szef też mówił, ze Euronit jest dobry, wspominał też Braasa.

Jestem pod wrazeniem Twoich umiejętnosci budowlanych!!! Czytam i ogladam regularnie Twój dziennik, tylko nie miałam śmiałości komentować... :oops: :oops: :oops: , od kiedy jestes MODERATOREM!!!

Pozdrawiam :lol:

 

moderowanie nie ma nic do rzeczy... ośmiel się :D

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, mój szef też mówił, ze Euronit jest dobry, wspominał też Braasa.

Jestem pod wrazeniem Twoich umiejętnosci budowlanych!!! Czytam i ogladam regularnie Twój dziennik, tylko nie miałam śmiałości komentować... :oops: :oops: :oops: , od kiedy jestes MODERATOREM!!!

Pozdrawiam :lol:

 

moderowanie nie ma nic do rzeczy... ośmiel się :D

m.

 

Przekonałeś mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, mój szef też mówił, ze Euronit jest dobry, wspominał też Braasa.

Jestem pod wrazeniem Twoich umiejętnosci budowlanych!!! Czytam i ogladam regularnie Twój dziennik, tylko nie miałam śmiałości komentować... :oops: :oops: :oops: , od kiedy jestes MODERATOREM!!!

Pozdrawiam :lol:

 

moderowanie nie ma nic do rzeczy... ośmiel się :D

m.

 

Przekonałeś mnie :D

 

Ciesze się że dałaś się przekonać :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Żabciu Ci się murarze trafili :roll: , jak projektów nie umieją czytać to niech wrócą do szkoły.

Ze zdjęcia na którym masz tak nogę uniesioną w górze i to,że znasz metodykę nauki stania na rękach z asekuracją wskazuje,że uczysz w-f. Czy źle mi się kojarzy,że uczysz historii, polskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, dziewczyno, wyluzuj bo Ty zawału dostaniesz zanim się ta budowa na prawdę rozkręci. To że masz kretynów murarzy - się zdarza.

Poinformuj Panów, że Twoje kontrole odbiją się na ich wynagrodzeniu, bo jak byś wiedziała, że tak będą pieprzyć to byś za ciężkie pieniądze inspektora na non-stop wzięła.

A myślenie też jest płatne i to wysoko.

 

Przed wami jeszcze tysiące decyzji i setki utarczek z wykonawcami - wrzuć na luz i zawsze tak wylawiruj, żeby to ONI mieli zagwozdkę. Dzisiaj każdy Klient jest na wagę złota i trzyma się go wszystkim ręcami. Miałem kilka wyjątków od reguły :-? ale to tylko ją potwierdza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...