Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

W takim przypadku np. przy PIT-37 w poz. 123 wpisuje sie nazwę fundacji i dziecko na które przeznaczmy. W poz. 124 wpisać należy dane fundacji, nazwę, nr KRS, nr rachunku bankowego itd. Urząd Skarbowy sam przekaże ten 1% podatku na to konto z podaniem celu.

Mayland masz racje.

Zaskoczyliscie mnie dzis z tym wszystkim.., bo ja mowiac prawde niczego urzedowego nie zalatwiam, tylko maz, a jego nie ma abym mogla go zapytac...,dzwonilam tez do fundacji a pani mnie delikatnie ochrzanila, ze jak ja to moge nie wiedziec... :oops: Pytala a jaki pani PIT wypelnia a ja nawet tego nie wiedzialam... (tu by sie przydala ikonka zapadajaca sie pod ziemie)

Wiem, ze ma racje, ale jak ja tez troche jestem duzym dzieckiem mojego meza... :(

Jakos od poczatku jak przyjechalam i jeszcze nie umialam mowic, maz zajmowal sie wszystkim a potem jak dziecko chore sie urodzilo.., to juz tak zostalo, ze ja w domu i z dzieckiem a on wszystkie sprawy urzedowe i z pieniedzmy zwiazane..., tak, ze ja w tych sprawach pojecia nie mam... Maz sam wszystkiego pilnuje.

Jak widac ma to swoje dobre i zle strony. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bo ja nie wiem czy my tak wolno tutaj "sie reklamowac" :oops:

Zelijkaaa :x

(faktycznie za mało tych ikonek - przydałaby się taka z małym klapsem :wink:

albo dużym nawet 8)) . No. (Dziś taka niedobra jestem.) :wink: 8) :lol:

Wiem już ile kosztuje taka rehabilitacja i że nie ma to nic wspólnego z masażykiem raz w tygodniu. Więc cel jest. I tego się będziemy trzymać. No. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyliscie mnie dzis z tym wszystkim.., bo ja mowiac prawde niczego urzedowego nie zalatwiam, tylko maz, a jego nie ma abym mogla go zapytac...,dzwonilam tez do fundacji a pani mnie delikatnie ochrzanila, ze jak ja to moge nie wiedziec... :oops: Pytala a jaki pani PIT wypelnia a ja nawet tego nie wiedzialam...

 

Zeljko, kiedy dokładnie dzwoniłaś? Przypomnij sobie, bo to ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o czym pomyślałam?

Niebawem przeprowadzka Zeljki. To kupa roboty będzie i troche rzeczy do przewiezienia. Zeljka już teraz pada i raczej mebli przenosić nie da rady :o Pomyślałam, ze może udałoby nam sie wspólnie załatwić dla Zeljkowców jakis transport do przeprowadzki? Niektórzy maja firmy, samochody dostawcze itp. Ja dysponuję dostawczym Fiatem Ducato z podwyższoną podsufitką. Jedyny problem jest taki (a moze i zaleta) że do dyspozycji mam go w soboty po południu i niedziele. Z Radomia nie jest daleko a i przy okazji sobie wypad na sklepy możemy zrobić więc nie byłby to problem :wink: :lol:

 

Moze ktoś jeszcze ma jakieś propozycje? Jeśli Zeljka nie skorzysta to Jej sprawa ale będzie miała namiary w razie czego. Myśle, ze samo podanei informacji o mozliwej pomocy nie bedzie żadnym narzucaniem się. :roll:

 

Zeljko i nawet nie pisz nam tutaj, ze pomocy nie potrzebujesz :evil: :wink:

 

Mam koleżankę w Corporate Express.

Mogę skołowac duży samochód (biuro mają na Bemowie- rzut beretem) na weekend.

W moją CRV-kę tez wchodzi trochę po złożeniu siedzeń :)

Daj Zeljka cynk - gdzie i kiedy się mam stawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyliscie mnie dzis z tym wszystkim.., bo ja mowiac prawde niczego urzedowego nie zalatwiam, tylko maz, a jego nie ma abym mogla go zapytac...,dzwonilam tez do fundacji a pani mnie delikatnie ochrzanila, ze jak ja to moge nie wiedziec... :oops: Pytala a jaki pani PIT wypelnia a ja nawet tego nie wiedzialam...

 

Zeljko, kiedy dokładnie dzwoniłaś? Przypomnij sobie, bo to ważne.

O Sloneczko nie pamietam dokladnie godziny ale dzwonilam jak tu sobie gadalismy w tym samym czasie co tutaj pislalam z Wami. A czemu to takie wazne?

p.s. nie bylo mnie jakis czas bo nie moglam na strone sie dostac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koleżankę w Corporate Express.

Mogę skołowac duży samochód (biuro mają na Bemowie- rzut beretem) na weekend.

W moją CRV-kę tez wchodzi trochę po złożeniu siedzeń :)

Daj Zeljka cynk - gdzie i kiedy się mam stawić

Dziekuje Nefer, w razie czego dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Zeljko, w najśmielszych marzeniach nie sądziłam, ze taki będzie odzew. Jak wiesz starałam się jak umiałam ale to prawda, jednostce trudniej, siła w grupie. Zaczęłam pisać o tym 1% tutaj bo tak po cichu liczyłam, ze może ktoś podłapie ten temat. No i...stał sie cud :lol: ALe poszła lawina ludzkiej dobroci :lol: :lol: Mówiłaś już meżowi? Pewnie też się cieszy jak my wszyscy :lol: Pozdrów go od nas :lol: Myślę, ze to potoczy sie dalej, że bedzie rosło w sile. Musicie poczekać jeszcze trochę bo z tego 1% wpłaty wpłyną za kilka miesiecy dopiero. Ale może to i dobrze, na spokojnie urządzisz Stefkowi salę do ćwiczeń, przemyślisz co i jak.

Będę pilnować by coś się działo. Nefer ma blisko więc dopilnuje spraw.

 

 

A ze spraw budowlanych to.... Pamietaj, że czekamy na zdjecia sypialni. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, jeśli będziecie mieli ochotę i możliwość, to czekam na Was. okolica wymarzona dla Stefka, nawet od nas domek jest odizolowany, cisza i spokój. :D

Co do terminu dogadamy się na PW. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland jakoś liczę na to, ze ta dobra energia która tutaj rośnie pomoże nie tylko mojemu dziecku. Soncia napisała, ze wszystko do nas wraca. Czy Ty wiesz co do Ciebie wróci?!! :p Ludzie zawsze bali się pytać bo nie chcą urazić, a ja mówiąc prawdę tez już o tym zapomniałam. ale Ty mi nie odpuszczalas. Wygrzebałaś to spod piachu, a rrmi przechwyciła, wiadomo Ona za co się weźmie, to nie odpuści... :lol: Jak na księżycu ludzie będą domy budować to Ona zbuduje pierwsza! :lol:

No i to co potem się stało.., to w życiu mi się nawet nie śniło.., tyle ludzi podaje nam rękę.., a ja mogę tylko dziękować i prosić Boga o wszelkie dobro dla Was wszystkich.

Mężowi powiedziałam, on ma tam dostęp do netu wiec na gadu z nim gadam wieczorami. Rodzinie powiedziałam - mówili tylko - niesamowity ludzie, niesamowity ludzie!!! A ja wiem, ze dzięki takim ludziom nasz świat ciągle się kreci i trwa - mimo wszystko. Bo choć są i wojny i niesprawiedliwość to jest i Światło!

 

Pan Depsia co to nie wiedziałam kto to jest, dam znać odpowiednio wcześniej jeśli będziemy się wybierać. A chciałabym choć na tydzień aby po prostu odpocząć.

 

Zdjęcia sypialni będą jak mąż wróci i powykańcza. Choć skubancy od reklamacji się nie odzywają i ciągle szafek nie można zamontować...

 

Spać idę, dobranoc aniołki moje kochane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...