Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja chcem taki wypoczyneeeeeeeekkkkkkkk! :cry:

I takie ptaszki! :wink:

 

Zeljko - ślicznie i tyle. Co tu dużo gadać.

Ale tego można było się spodziewać po takiej artystycznej duszy jak Twoja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny obraz nad komodą. Robi niesamowity klimacik!
Też to pomyslałam, ale myśłałam że to zdjecie

To prezent od corki mojego kuzyna z Jugoslawii. To jest grafika robiona Jej ulubiona technika - sucha igla.

Ona jest juz po studiach ASP w Nowym Sadzie, a teraz sie dostala do Mediolanu i robi tam specjalizacje w akademii Brera. Bardzo zdola mloda kobitka.

Bardzo lubie ten Jej obraz, bo ma jakis spokoj w sobie. :p

 

A co do reszty ciesze sie, ze Wam sie podoba.

W sumie to jedynie urzadzone pomieszczenia w domu, reszta wymaga jeszcze duzo pracy.., ale trzeba poczekac az mieszkanie sprzedamy i zrobimy wszystkie rozliczenia.

 

p.s. dzieki mayland za wklejenie zdjec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, fajnie, ze Wam sie podoba.

A jak kupowalismy dzialke to obok byly puste pola, tak nam bylo zal, ze nie ma zadnego drzewka. Ale cena byla dla nas wazna. A tu patrz 4 latka i drzewka sie same rozsialy. :D

Teraz rosna moje ulubione brzozy. Z reszta Stefcia tez, bo listki fajnie migocza na wietrze. :p

A z takich rzeczy przyziemnych.., :wink: to Stefek juz tak dobrze sie tutaj czuje, ze broi. Ja mowie, ze jest jak te muchy, wszedzie. :p Na razie wystarczy zamykac na klucz, ale juz raz udalo mu sie i z kluczem sobie poradzil. Wlazl do kibelka i caly sie usmarowal babci kremem do twarzy. :lol:

p.s. co robic z muchami aby tyle ich nie bylo? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maylandcia co to za preparat? Okna od zewnatrz trzeba posmarowac?

Depsiano ja tez tak robie, tylko denerwuje mnie ze wszystko po nich zasrane zostaje. Jeszcze okna to umyc sie dadza ale sciany. No i jak ich tak mluce i padaja, to manie sumienie bierze, bo zabijam. :roll: :lol:

Wiem, ze porabana jestm, wiem... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...