Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Oooo jak ja rozumiem to dziwne uczucie towrzyszące wycieczką po sklepch! Nie mogę przestać zastanawiać się skąd oni te ceny biorą?! :o We mnie wszystko się buntuje jak widzę płytki za np. 200 zł z m2! CHORE!!!!

 

Z bramą to nie halo! :-? Macie jakąś niesamowicie niespotykaną czy fachowcy niesamowicie, niespotykanie niegramotni?!!! Oby w końcu ktoś podołał!!!!

 

Ponieważ ja jak zawsze 100 lat za murzynami to i tym razem inaczej być nie mogło: WSIEGO NAJLEPSZEGO I DOMKU ŚLICZNEGO DO RADOSNEGO MIESZKANIA WSPÓLNEGO!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljko - ja taka zapozniona - ale bardzo szczere życznia pomyślności i ogromnej miłości składam!!! :D

 

Moja dygresja odnośnie tynkarzy - nie płacić nic aż skończą. Z kolejnymi ludziami podpisywac umowy - również uzgodnienia dot. terminów. Inaczej zostajecie z reka w nocniku. Jak ktos (np. jak u mnie) ma 2-3 dniowo opoznienie to wcale nie musze stosowac kar umownych, ale raczej sie wszysy do umowy stosuja :wink: I sprzataj po sobie jak to warunkiem wyplaty pieniedzy :wink:

 

Ja tez jestem zakochana w plytkach Tubadzina. jakie dostaliscie rabaty od ceny katalogowej? Ja bede miala w nicj na 100% dwie lazinki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienki kobitki!

Iga, nie wiem jeszcze jakie beda rabaty, bo dopireo bedziemy zamawiac, a facet powiedzial, ze to wszystko zalezy od tego co i ile sie zamawia...

Ale chyba juz szukac nie bede, bo mnie to wykancza. I tak wszedzie bardzo podobne plytki wybieramy...i ceny tez podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, a masz zdjecia tej Kuby?

Mohag dzieki za podpowiedz, piekna ta lazienka, u nas bedzie malutka i efekt pewnie inny.., ale fajnie zobaczyc, jak juz ktos zrobil z takich samych plytek...U nas tylko mozaiki nie bedzie i inne dekory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są fotki jeszcze bardzo roboczej łazienki

http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/prymulki/album?.dir=e289&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//uk.pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

W podpisie jest dolna łazienka :)

jak będziesz miałą jakieś pytani to pisz wtedy pstrykne jakieś nowe fotki, choć ona dużo się nei zmieniła :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 dni :cry: Z tego, co znalazłąm wynika, że bezwzględnie trzeba wygrzewać przed położeniem kafli.Jeżeli panele albo wykładzina. niekoniecznie.Chodzi o pękanie jastrychu.. Na forum jest dużo o tym jak to robić : temperaturę stopniowo się zwiękasza, potem zmniejsza.... To na podłogówce. A co z tymi, gdzie nie ma podłogówki ciągle szukam... Wiem już jak sprawdzić, czy wylewka jest sucha: przykłada się szczelnie kawałek czarnej budowlanej folii tak 0,5mx 0,5m. Jeżeli po 24 h pod folia nie ma pary wodnej i wylewka nie zmieniła koloru - jest sucha. Gdzie indziej widziałam, że podawali wilgotność w %, więc pewnie mierzyli jakimś przyrządem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba trzeba do janzara napisac pare pytan, bo mi sie w tym nie polapiemy... :roll:

 

Witam wszystkich pilnych obserwatorow muratorów

w odpowiedzi co nastepuje:

przyjmuje się że jastrych wysycha w tempie 1 cm /tydzień czyli po ok 4 -6 tygodni można kleic płytki nawet na ogrzewaniu podłogowym,

-wykładzina dywanowa ,panele , parkiet wykładzina PVC wymaga zmierzenia wilgotności podłoża i jeśli nie jest to 1,8-2,2 % nie powinno sie wykonywać tych prac

 

serdecznie pozdrawiam JZ

 

 

 

http://images3.fotosik.pl/105/12d840833f712b73.jpg

 

http://images1.fotosik.pl/105/baf080af341b6645.jpg

 

http://images1.fotosik.pl/105/2a160a7c25467c7f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - czyli po 4-6 tygodniach na wlewki kladziemy plytki. Nawet na podlogowke. A co z tym wygrzewaniem? :o Musze chyba przeszukac forum - jak juz to przeszliscie to moze porzucicie jakies linki - prosze :D

Po ilu od zalania mozna wlaczyc podlogowke. I ile razy ja wygrzac przed kladzeniem plytek :roll: Chcialam ekipe od wykanczania wpuscic po 4 tygodniach od wylewek (maszynowych) a tu widze, ze to za wczesnie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Dziewczynko czytam,czytam i tylko zebami probuje nie zgrzytac coby moje perelki nie popekaly.Moje ekipa - wierze w to bedzie lepsza bo polecona i sprawdzona,a efekty jej pracy obejrzalam i obwachalam razem z Mirasem .Trzymam kciuki za Was i zastanawiam sie kiedy Wam puszcza nerwy i ZROBICIE Z TYM PORZADEK A ZWLASZCZA TWOJ MAZ :evil: Pozdrowionka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja - pilnowac i wytykac. U mnie nie przepuszczam - chyba, ze faktycznie jakies pierdoly :wink: Jak nie masz czasu codziennie sprawdzac - to i 2-3 dniach od roboty zwrocic uwage (co wazne - w umowie wpisac, ze na odbior masz min. 3 dni po zakonczeniu prac).

 

Parapet - ja bym kazala wymienic. Jak ekipa go "stuknela" musi za niego zaplacic. Wiem, ze wypadki sie zdarzja, ale jakbym ja w pracy zniszczyla np. drukarke bo bym w nia walnela mlotkiem - tez bym musiala placic (no moze czesc kosztow jakbym sie z szefem dogadala :wink: ). Wiwec czemu ty masz im dawac fory :wink:

 

Co do glazurkonka - kombinuje skubany. Koniecznie ustalcie konkretnie co znaczy "pare dni", bo dla was to trz a dla niego np. 14 :-? I bedziecie tak czekac do ... smierci :wink:

 

Twrada badz jak dotad (choc ja cie podziwam jak ty to znoszisz :D ) - a my bedziemy trzymac kciuki :D

 

I blagam cie - spisz z glazurnikiem umowe!!! Zobaszysz - od razu zmieni spiewke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...