Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na razie na starych smieciach. Pakujemy po woli rzeczy w kartony i codziennie po trochu jedzie do domciu. Nie mozemy sie przeforsowac, bo maz z kolanem walczy a mnie plecy chcialy sie poprzypominac, wiec.., po woli i na raty...

Dam znac jak juz tam bede na stale.

pozdrawiam wszystkich. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam za mile slowa. :D Jak tylko bedzie co pokazac to jakos chyba nadam fotki.

Na razie pakuje, pakuje dalej.... Chyba nie damy rady w tym miesiacu zamieszkac. Ale i tak juz jedna noga tam siedzimy. :wink:

A myszka skubana nie chce sie zlapac, choc zjada to co na myszolapce jej podajemy. :lol:

Buziaki dla naszych kibicow. :p Tak sobie mysle, ze to wszystko tez dzieki Wam. :p

Do pisania, pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he dziekuje serdecznie, ale zjesc kolacje i zamieszkac w domu, to dwa nie te same zdazenia. :wink: :D

Choc dziekuje rrmi ze tak od razu to pieknie skojarzyla. Swiadczy to tylko o tym jak bardzo mi zyczy abym w rescie w domu zamieszkala. :D :wink:

Wiec, tak..., jeszcze jestem w mieszkaniu.... :roll:

Moj maz zdradzil pomysl, ze jesli mieszkanie nam sie nie uda sprzedac, to przeprowadzka na wiosne.... :o

Fajnie, tylko juz polowa rzeczy w domu jest. Ale bedzie szukania po kartonach... :-? A ja juz sama nie wiem co mam w domu a co w mieszkaniu...

A na razie sie nie udaje mieszkania sprzedac..., ogladaja, dzwonia, dzwonia, ogladaja i nic.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljiko droga, sama dobrze wiesz, że budowa, to ćwiczenie sie w cnocie cierplowości :-? Sama pamiętam ile stresu mieliśmy przy sprzedawaniu mieszkania, no i te wieczne wycieczki... Ale trzymam kciuki i mam nadzieję, że długo to już nie potrwa.

Serdecznie Was pozdrawiam :D

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka ja na twoim miejscu bym się przeprowadziła. nie rozumiem jak możesz jeszcze czekać :wink: no i wydaje mi się, że puste mieszkanie łatwiej sprzedać. wiesz, każdy ma swój styl urządzania i mieszkania, osobą was odwiedzającym może jest trudno wyobrazić sobie ich samych tam mieszkających, ich własną przestrzeń. wasze ułożenie mebli, sprzętów może przysłaniać inne rozwiązania czy możliwości. do tego bez mebelków itp. mieszkanie będzie sprawiać wrażenie większego. czasem warto nawet przeprowadzić mały remoncik, np. pomalować ściany na biało, nawet położyć tanią wykładzinę jeżeli podłogi są zniszczone, albo zainwestować w nowe fronty do kuchni. warto trzymać się jasnych, neutralnych kolorów. takie zabiegi powinny podnieść cenę mieszkania :wink: i przyśpieszyć sprzedaż. czego ci bardzo życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...