Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljko, wysłałam na maila te literki, których potrzebowałaś. :D 8)

Sorki, że późno, dłużej mi zeszło niż myślałam z różnymi sprawami :oops: , a i znaleźć nie było łatwo. :-? No i ten mój net - 40 minut załączniki na serwer wrzucał. :evil:

Mam nadzieję, że literki Ci się spodobają, jakbyś jeszcze coś potrzebowała, to wal jak w dym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazalabys te pokoje i kolory , daj cos podpatrzec :D

Tylko aby nie te co juz widzielismy :wink:

 

Czy paliliscie juz w kominku ?

 

Buziaki dla Twoich Facetow :p

Swoim sie nie przejmuj , rob co masz robic , Jemu i tak sie bedzie podobalo , On w Ciebie wpatrzony jak w obrazek to kolorow nie zauwazy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam co pokazac. Bordo pomalowane, ale czeka na fotki.

Ja ciagle tych zielonych ziol na scianie w goscinnym nie skonczylam. Maz jak ma chwile czasu to jezdzi zakladac kontakty.

Aha 8 kartonow rzeczy raspakowalam i w szafie umiescilam, reszta czeka na likend. 8)

Klamki do drzwi mialy byc ale jeszcze nie ma. Co dzwonimy to nas przestawiaja na pozniej. Teraz termin na dzwonienie mamy na po jutrze. :roll:

Chyba nikt juz takich klamek nie kupuje. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dpsia literki sa piekne, tylko za duzo roboty. :D Chyba zrobie cos prostrzego i w jednym kolorze. :roll:

Tak myślałam, moje odczucie jest takie samo. To za dużo pracy na kogoś, kto nie jest dla nas jedną z najważniejszych osób w zyciu. :roll:

Ale literki mi się bardzo podobają. Kiedyś sobie swoje inicjały zrobię. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam Pani piekna roze z serduszkiem. :D Juz dostala i bardzo byla szczesliwa. Literki zrobie na inna okazje. Jak czas nie bedzie gonil.

 

Czy Wy wiecie, ze klamki ktore zamowilismy w Praktykerze jeszcze nie odebrane? :evil: Chyba maja klietow gdzies. A moj facet tak grzecznie z nimi rozmawial. :evil: No kurka ile trzeba aby z Lomianek od producenta klamki dowiesc do Praktykera. (jak maz mowil, ze mialo byc za 2 tygodnie a trzeci mija i dalej nie ma, to facet powiedzil, ze mozemy zrezygnowac z kupna :o ) Przeciez to wszystko Warszawa. Zawsze mowilam, ze to najwieksza wiocha i sie potwierdza.

Stolica powinien byl zostac Krakow. Apsolutnie! :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...