Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak Sloneczko, to te mebelki.

Chodzilo nam o to aby byly mocne z drewna. To olcha barwiona na wisnie. No i aby cena nie byla jakas powalajaca.

Nie kupilismy calego zestawu, bo nie chce zagracac sypialni. Tylko lozko i szafki nocne. Co prawda wolalabym aby te szafi byle bardziej proste bez tej wyzszej czesci. Takie jak ta komoda na zdjeciu. Ale przejdzie i to.

Szafka nocna w cenie 480zl a lozko (bez materaca) 1900zl. Mi sie podobala ta prostota i zaokraglone wszystkie katy. :p

Choc mialam inne plany na sypialnie, ta nam sie spodobala.

Teraz szukam aby dobrac do tego zyrandol i kinkiety. I mysle dalej jak okno zrobic. Chce cos prostego.., chyba... :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, tyle już przetarłaś szlaków meblowych, drzwiowych, oświetleniowych :)

Spotkałaś może gdzieś takie klamki? Mają kształt wałeczków i są niezwykle wygodne:

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/klamka.jpg

 

Ja widziałam je w gospodarstwie agroturystycznym, a teraz szukam takich samych i jeszcze nie znalazłam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie! Jak to milo, ze ktos tu zaglada.

Sloneczko, cos podobnego chyba nawet widzialam. Jak bedziemy znowu w sklepie to zobacze czy sa takie.

Soniko te nasze klamki zadne takie wyszukane nie sa. Zwykle klamki z supermarketu w cenie 50zl za sztuke...

Nie wiem czemu tyle trzeba na nich czekac. Moze ja jakis glupi gust mam. nikt tego juz nie kupowal przez lata, a ja przyszlam i ze wszystkich klamek kiwnelam na te co to w sklepie 2 sztuki byly. I tera mam. :-?

Aha sypialnie to w Galeria Reguly pod Pruszkowem kupilam. Wybor sypialniany tam jest bardzo maly, ale akurat ta mi wpadlaw oko.

To znaczy, bylo takie lozko jeszcze ale drozsze od tego. Takie bardziej stylowe. Bardzo, bardzo nam sie podobalo, ale jakos nie widze tego przy tej mojej jasnej nowoczesnej szafie zabudowanej. No i ta cena. Wiadomo na koncowce to juz sie liczy kazda stowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadoma sciana, wiadomo gdzie. :wink:

http://i219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/DSC04632-1.jpg

p.s. czemu ja nie umiem wklejac te fotki z mojej strony :x

 

Jak z adresu zdjęcia wytniesz wszystko od końca tak, aby adres kończył się .jpg i zaznaczysz go i klikniesz IMG nad oknem pisania postu to będzie widać zdjęcie. Możesz zobaczyć na cytacie z mojego postu. :D

Ściana fajna jest, odważna. Pięknie się komponuje z tą bobk.

Ja to tradycjonalistka jestem, nie mogłabym takiej mieć. Ale u kogoś - podoba mi się, a jakże! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...