Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

JAKI PROJEKT DOMU WYBRAĆ? - wątek dla zmagających się z wątpliwościami


Który projekt wybrać ?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który projekt wybrać ?

    • Agnieszka
      8
    • D88 Reprezentacyjny
      10


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Mnie,co nie wykluczam poddasza,projekcik sie podoba.Troszkę za mała kuchnia,ale projekt sensowny!

 

Jak macie na oku jakies fajne z poddaszem do wklejcie :wink:

 

Z mężem postanowilismy,ze do konca roku musimy wybrać projekt i BASTA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pio11oip.mojabudowa.pl masz blog tego domku

 

poczytałam a owszem :D

mam kilka pytań:

1.jak wygląda KUCHNIA ,czy nie jest za mała??

2.jak wielkościowo wyglądają pokoje na poddaszu?

3.jak wygląda łazienka na poddaszu,bo tez wydaje się mała?

 

kosztorys zachęcający WIELCE :D

 

................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się do czego przyczepić ...pokoje na poddaszu mają po 9,5m + powierzchnia pod skosami ... czyli są większe. Kuchnia w sam raz ,bo przecież tylko masz tam gotować i nawet jak mniejsz to wszysko można ergonomicznie rozłożyć , łazienka też ustawna . Ale jak tak to podam Ci projekt Cyprys z ATRIUM -GLX 32 niegdysiejszy mój faworyt podobnie rozplanowany z nieszczęsnym tympaionem (do likwidacji w mojej wersji oraz jaskółkami do wykasowania )... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się do czego przyczepić ...pokoje na poddaszu mają po 9,5m + powierzchnia pod skosami ... czyli są większe. Kuchnia w sam raz ,bo przecież tylko masz tam gotować i nawet jak mniejsz to wszysko można ergonomicznie rozłożyć , łazienka też ustawna . Ale jak tak to podam Ci projekt Cyprys z ATRIUM -GLX 32 niegdysiejszy mój faworyt podobnie rozplanowany z nieszczęsnym tympaionem (do likwidacji w mojej wersji oraz jaskółkami do wykasowania )... :D

 

projekt ciekawy,jaskołki do kasacji rzeczywiście :-?

....................................

ten mi się podoba

http://www.extradom.pl/projekt-domu-Mlecz%20Alfa-ID-11889.html?typ=wszystkie&powierzchnia=dowolna&garaz=wszystkie&strona=3&notes=true

,może o jeden pokój za dużo,ale do przezycia.

dodam,ze szukam projektu z GARAŻEM więc powierzchnia będzie wieksza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się dowiedziałam, że nie mam instynktu macierzyństwa, bo wolę kwadratowy dom :o :wink:

za to z mojego punktu widzenia dom okrągły byłby niesamowicie praktyczny - od razu mogłabym na dole urządzić lonżownik dla mojego arabusa, a na górze część mieszkalną dla siebie i psa :lol:

a tak serio - jakoś do mnie takie formy architektoniczne nie przemawiają - stara jestem i zagorzała tradycjonalistka

no a poza tym - jakbym w gminie u siebie na wsi zaniosła taki projekt, to by się chyba cały urząd i pół wsi zleciało :lol:

więc póki co będę mordować projekty tradycyjne, mędrkując nad Antkiem i Ewką

 

Pozdrawiam,

Armidia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA - to żebyście naprawdę wzięły pod uwagę wszystkie opcje -dom 30% tańszy niż inne i tańszy w eksploatacji - dom kopułowy :

http://www.okragledomy.com/index.php

i jeszcze http://www.sergiel.pl

http://www.geodomas.lt

a reszta w wątku okrągłe domy ..........

Moja 2 letnia córka ogląda nałogowo Teletubisiów i oni tam maja bardzo podobny domek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...