Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

JAKI PROJEKT DOMU WYBRAĆ? - wątek dla zmagających się z wątpliwościami


Który projekt wybrać ?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który projekt wybrać ?

    • Agnieszka
      8
    • D88 Reprezentacyjny
      10


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

niepotrzebna ta bulwersacja, tylko poparłam zdanie bowess o zmianach niekorzystnych w domach - teraz wiem co miała na myśli :D

wybierz dach dwuspadowy, jak wiesz, że cie na kopertę nie stać i nie zawracaj gitary.

boo z tych trzech propozycji, to tylko jeden jest z dachem dwuspadowym

 

ok, poczekam na Twój dom ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZA a jak myslisz czy do mojego projektu przy tarasie dodać metr lub pół metra? bo chyba takto , o ile mnie pamięć nie myli ma niecałe 2m długości. mi się zawsze marzył piękny zadaszony duży taras :)

 

i nie zapomnij o fotkach tarasu w skowronku!!!! :D:D:D:D:D:D

 

chodzi ci o wydłużenie tarasu w toreniach do przodu jeszcze ?jak na moje oko to ten taras już jest dosyć duży,właśnie u moich rodziców jest praktycznie identyczny

torenie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorotaidarek - może zobacz wątek forumowiczki Zielony ogród tutaj. Wprawdzie ten dom nie odpowiada Twoim założeniom (ogrzewany prądem, tylko dwie sypialnie), ale zobaczysz, jak wyszła taka tania bryła i czy faktycznie bez fikuśności dachu to mniej ładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie wiem po co Ci tak te koszty ostateczne :D

500tysi ma wystarczyć i nie interesuje mnie nic więcej!!! :wiggle:

pochwalę się jak mi wiecej wyjdzie niż planowałam :D a wtedy to kredyt mnie czekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:bash:

 

Jak Ty masz 500 tysi w kieszeni to tylko pozazdrościć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorotaidarek - może zobacz wątek forumowiczki Zielony ogród tutaj. Wprawdzie ten dom nie odpowiada Twoim założeniom (ogrzewany prądem, tylko dwie sypialnie), ale zobaczysz, jak wyszła taka tania bryła i czy faktycznie bez fikuśności dachu to mniej ładnie.

Przepięknie- właśnie chodzi mi o to ,że nie tylko bryła tworzy piękno domu i otoczenia.

Dach - jeśli jakaś koperta ma wyjść taniej niż rozłożysty i łamany dwuspadowy to jestem za kopertą. Zależy mi na KOSZTACH tego dachu a nie na tym czy będzie on dwuspadowy czy kopertowy.

Ma to dla mnie naprawdę drugorzędne znaczenie. Zapach wiosny podobał mi się ze względu na rozkład pomieszczeń a nie dach ( tak jak winston 8 -, który mimo tego ,że ma prostszy dach powiedziano mi ,że będzie drogi, a był początkowo moim faworytem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepięknie- właśnie chodzi mi o to ,że nie tylko bryła tworzy piękno domu i otoczenia.

Dach - jeśli jakaś koperta ma wyjść taniej niż rozłożysty i łamany dwuspadowy to jestem za kopertą. Zależy mi na KOSZTACH tego dachu a nie na tym czy będzie on dwuspadowy czy kopertowy.

Ma to dla mnie naprawdę drugorzędne znaczenie. Zapach wiosny podobał mi się ze względu na rozkład pomieszczeń a nie dach ( tak jak winston 8 -, który mimo tego ,że ma prostszy dach powiedziano mi ,że będzie drogi, a był początkowo moim faworytem)

 

 

A odpowiada Ci w Zapachu wielkość i usytuowanie pom.gospodarczego? Ja osobiście wolałabym z tyłu bądź ostatecznie z boku domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiada Ci w Zapachu wielkość i usytuowanie pom.gospodarczego? Ja osobiście wolałabym z tyłu bądź ostatecznie z boku domu.

 

przy tym rozkładzie pomieszczeń mogłabym iść na kompromis- choć wiem ,że wwożenie opalu do kotłowni wiązać się będzie pewnie z wystawieniem samochodu :/

http://www.studioatrium.pl/projekty-domow/wszystkie-projekty/S-GL-853-Winston-VIII,918.html to był początkowo mój duuży faworyt ale nie widziałam , by ktoś się pokusił o jego budowę więc pewnie tak jak dziewczyny pisały - nieekonomiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tym rozkładzie pomieszczeń mogłabym iść na kompromis- choć wiem ,że wwożenie opalu do kotłowni wiązać się będzie pewnie z wystawieniem samochodu :/

http://www.studioatrium.pl/projekty-domow/wszystkie-projekty/S-GL-853-Winston-VIII,918.html to był początkowo mój duuży faworyt ale nie widziałam , by ktoś się pokusił o jego budowę więc pewnie tak jak dziewczyny pisały - nieekonomiczny

 

Moje zdanie w sprawie dot. projektu dla Doroty: powiększyć Neriny po 1m z każdej strony i będzie idealny domek - ja się będę tego jednak trzymać http://emotikona.pl/emotikony/pic/ludek-pa-pa.gif ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie w sprawie dot. projektu dla Doroty: powiększyć Neriny po 1m z każdej strony i będzie idealny domek - ja się będę tego jednak trzymać http://emotikona.pl/emotikony/pic/ludek-pa-pa.gif ...

 

 

Jeszcze wynalazłam Ci kontakt na FM do chłopaka- Kristof_30 ,buduje Neriny w Szczecinie lub w okolicach : http://forum.muratordom.pl/member.php?161838 ma też swoją galerię Neriny

Edytowane przez IZA30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że czasem rozbuchany konsumpcjonizm u ludzi bez gustu prowadzi do tego, że inwestor buduje sobie tak, bo go stać:

 

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcROz9vrcypKXR7vdbtD_SOGbjJbGnhpQlHDdZTz92dR3SHpOiZe

 

:)

 

Więc w takiej sytuacji lepiej go namówić na prostą architekturę bez udziwnień :)

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...