Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

JAKI PROJEKT DOMU WYBRAĆ? - wątek dla zmagających się z wątpliwościami


Który projekt wybrać ?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który projekt wybrać ?

    • Agnieszka
      8
    • D88 Reprezentacyjny
      10


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hmm... Wydaje mi się że z152 wyjdzie porównywalnie co do domu z poddaszem. SSO będzie droższy natomiast wykończenie raczej tańsze . Iwonko myślisz że łazienka bez okna jest nie fajna? W łazience spędza się max 50 minut przy moim trybie życia ;) Godzina to już jest relax. Zresztą mam fajny plan żeby do tej małej łazienki wcisnąc prysznic kosztem garderoby i zrobic bezpośrednio przejście do niej. a wy garderobie wcisnęła bym jeszcze pralkę :D JAk dla mnie wygodne i komfortowe rozwiązanie . Co o tym sądzicie? :D:D:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok niech bedzie fajna łazienka bez okna, ale co jak prądu zabraknie? nawet w dzień może to być uciązliwe, bo w nocy okno nic nie da. ale ja jednak jestem za tym, że jedna łazienka powinna być z okienkiem. szybciej dzięki okienku poza tym przewietrzymy łazienkę, para wodna po kąpieli itp. szybciej się ulotni nie będzie szła na resztę domu, ale przede wszystkim najlepiej wykonywać makijaż przy świetle dziennym, ale to wam ma się dobrze mieszkać i jeżeli wam nie przeszkadza to, że jest mnóstwo projektów parterowych z oknem co najmniej jednym w łazience, a wy macie jeden z nielicznych to ok. :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a to zbieg okoliczności bo mój mąż zabiegał o projekt z 203 :D Ale u NAs niestety jest zabawa ze stronami świata ;/ Wejście od południa a chcemy maksymalnie wykorzystac strony świata .II tu się zaczynają schody. Wjazd do garażu musi byc po lewej stronie przez co tracimy dużo zachodu a w z152 z zachoduu są dwie sypialnie ;) Oj ciężki wybór..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym zamierzacie ogrzewac dom? Ja powiem szczerze że polecam garaż 2 stanowiska ,Jak chcesz wybudować tanio dom to później będziesz miała dodatkowe koszty bo będziesz znowu musiała jakiś budyneczek postawić chociażby na kosiarki rowery itp .. Zobacz ten projekt jeżeli zamiarzasz ogrzewac gazem. Strasznie mi sie podobał niestety moja działka i to że potrzebujemy dużej kotłowni wyklucza ten projekt. http://pracownia-projekty.dom.pl/dm_maja_ii_2g.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.domdlaciebie.com.pl/projekty-domow-parterowych/julek,522.html#!prettyPhoto

a może jednak zostać przy julku- tylko czy tu dach będzie tańszy?wydaje się prosty, ale ,po tym dwuspadowym za 60 tyś wolę zapytać :(

 

MI SIĘ wydaje, że po zmniejszeniu kata nachylenia dachu w tym wcześniejszym domku wyjdzie wam bardzo podobna powierzchnia dachu, tutaj też jest ponad 240m dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym zamierzacie ogrzewac dom? Ja powiem szczerze że polecam garaż 2 stanowiska ,Jak chcesz wybudować tanio dom to później będziesz miała dodatkowe koszty bo będziesz znowu musiała jakiś budyneczek postawić chociażby na kosiarki rowery itp .. Zobacz ten projekt jeżeli zamiarzasz ogrzewac gazem. Strasznie mi sie podobał niestety moja działka i to że potrzebujemy dużej kotłowni wyklucza ten projekt. http://pracownia-projekty.dom.pl/dm_maja_ii_2g.htm

 

dorotaidarek wcześniej pisali swoje wymagania względem domu, wszystkie przez nią podawane propozycje to partery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak zadaszenia nad wejściem jednostanowiskowy garaż brak garderoby :D Ja chyba faktycznie widzę już tylko jeden projekt Z152 . Fantastyczny jest również z207 mój początkowy faworyt niestety musimy się dużo podnieśc do góry bo jest nie równosc terenu i na 18 m długości domu trochę;) to wygląda niezbyt estetycznie ;) Nie ma łatwo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...