Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

JAKI PROJEKT DOMU WYBRAĆ? - wątek dla zmagających się z wątpliwościami


Który projekt wybrać ?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który projekt wybrać ?

    • Agnieszka
      8
    • D88 Reprezentacyjny
      10


Recommended Posts

rodo 5 ma po podłogach dokładnie 225 m :o

ale jest to spowodowane większym garazem i tym, że pokoj nad garazem jest chyba taki sam jak garaz, a w milenie projektowy 'strych' ma wyzsza scianę kolankową, uzyskaną dzięki temu, że nie jest wykorzystany cały garaz. nie wiem jak Ci to wytlumaczyć, ale na rzutach widac jaki jest duzy garaz a jaki strych :)

gdybys strych zrobila podobnie jak w milenie, to myslę, ze powierzchniowo byłyby sobie równo, ale nadal uwazam ze garaz w milenie jest za mały, i metr przydałby się na szerokość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie podoba mi się ta pracownia, na poddaszu w kazdym pokoju etc. w nawiasie powinno być napisane ile pokój ma po podłogach, a nie podają 122 metry a tez okolo 160m ma, no chyba , ze oni strychu nie wliczaja, ale to tez zamierzone, zeby skusic kogoś na projekt taka mała powierzchnia, a przeciez ten strych tez trzeba ogrzac itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się nad tym projektem zastanawialiśmy chyba rok codziennie analizowaliśmy miesiącami studiowałam wątek czego ponownie bym nie zrobił/ła w swoim domu i stąd pomysł aby jednak kuchnie przenieść tak to przynajmniej wszystko widać co się dzieje na wiosce kto z kim i za ile :p

 

hehe, że niby przypadkiem, coś dojrzysz bo naczynia myjesz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir oczywiście że ważne jest dla nas by dom nie zimny . Przy wyborze projektu nie braliśmy sobie tego za bardzo do serca ponieważ jakoś nam się wydaje że to od nas zależy ile cm ocieplenia jaki rodzaj itp może się mylę jestem nowicjuszem

 

Jak ocieplisz te słupy 20 cm styro to będa wyglądac karykaturalnie grubo.

 

W domach energooszczędnych słupy nie są powiazane z żadnym żelbetowym elementem, po to by nie trzeba było ich ocieplać. A w Millence słupy trzymają zelbetonowe nadproża pięter. Działają jak radiator ciepła zgromadzonego w żelbetowej ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...