Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

JAKI PROJEKT DOMU WYBRAĆ? - wątek dla zmagających się z wątpliwościami


Który projekt wybrać ?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który projekt wybrać ?

    • Agnieszka
      8
    • D88 Reprezentacyjny
      10


Recommended Posts

Ursa bardzo ci dziękuję. Właśnie piszę do tej pracowni czy jest mozliwy bez garażu bo garaż juz mam wolnostojący; Piszesz że ten architekt jest dobrze znany budującym - tzn cieszy sie dobrą czy zlą opinią ??:)

Do wyboru projektu droga pewnie jeszcze daleka ale ten domek jest piękny i fajny ma układ pomieszczeń;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas też pewnie ciężko byłoby podjąc decyzję gdyby nie fakt, iż mamy piękną 3,5 ha działkę i grzech nie budować :) choć w głównej mierze decyzję o budowie podjęliśmy dzięki temu że mąż odziedziczył po ciotce kawalerkę i jej wynajmowanie pozwoli na spokojne spłacanie kredytu:)

Trzymam kciuki żebyś i ty kiedyś zbudowała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś oglądałam świeżutki domek moich znajomych z takim salonem właśnie. Po prostu dech mi zaparło... Przede wszystkim przestrzeń i dużo dziennego światła. W naszym projekcie zwiększyliśmy okna w salonie i zrezygnowaliśmy z dwóch par drzwi balkonowych na rzecz jednych za to dużych. Jest pięknie.( moim zdaniem ) . Jeśli mieszkacie nie daleko i chcielibyście rzucić okiem to zapraszam :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za opinie...

 

Sloneczko...Fajny rozklad pomieszczen, szczegolnie na dole...ale z zewnatrz( na pierwszy rzut oka) malo"fikusny"- w sensie slabo przyciagajacy moje zainteresowanie.

 

Byc moze jest to spowodowane nieodpowiadajaca mi elewacja - nie wiem.

 

Jednak im bardziej na niego patrze, tym bardziej sie do mnie usmiecha. Do tego wyglada na dom prosty w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani! Pomóżcie początkującej niewiaście:-)

Bardzo podobają mi się domy z dużym salonem połączonym z jadalnią ok 40 m, całkowita powierzchnia mieszkalna domu do 135 m2 + garaż.

wpadł mi w oko projekt z Muratora DO3 ale z zewnątrz mi się niezbyt podoba. Może ktoś zna jakiś fajny projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dom chętniej z poddaszem użytkowym, parterowy też może być, ale najczęściej są problemy z wymiarami działki (szer.22m dł 37) garaż się nie mieści! Poza tym wydaje mi się, że parterowy wychodzi drożej ze względu na dużą powierzchnię dachu, jak sądzisz? Garaż jednostanowiskowy. A co do nachylenia dachu, szczerze powiedziawszy nie wiem, zabiłeś mi klina! Musze sprawdzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam tutaj kilka adresów, te dwa Joty są parterowe, a reszta to adres domów na wąska działkę. Tez miałam ten problem, bo nasza działka jest 22/46. Długo szukaliśmy projektu, bo zawsze cos nie pasowało.

Poszukam jeszcze w naszej książce z projektami, jak cos znajdę dam znać. Pozdrawiam!

http://www.jota.gda.pl/index.cgi?cmd=VDT_EDIT&action=02&idn=14

http://www.jota.gda.pl/index.cgi?cmd=VDT_EDIT&action=02&idn=15

http://www.archon.pl/index.php?act=11&pid=1078

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...