Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt VIRGO pracownia DOBRE DOMY (DOMUS)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas elektryka położona po tynkach łączenie całości, rozprowadzone rury od centralnego ogrzewania oraz dalszy ciąg instalacji wodnej, kanalizacji i przyłącza gazowego, równolegle tynkarze działają w połowie przyszłego tygodnia zapowiadają koniec, instalacja do odkurzacza centralnego położona, ja z kolegą działam na zewnątrz przy tarasach a od przyszłego tygodnia przychodza ludzie od posadzek.

 

 

 

http://foto.onet.pl/fzjhx,kyawrc89ay4x,u.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich udzielających sie na tej stronce, a przede wszystkim Wielkie Wyrazy Uznania i Podziwu dla

http://images28.fotosik.pl/174/2197dbcb3cb1155emed.jpg[/url]

DOMEK JUŻ PIĘKNY...a z oknami i całym pozostałym wykończeniem będzienaprawde co podziwiać.

Jestem na tej stronce pierwszy raz i bardzo się ciesze, że dojrzałam kolejny domek w klinkierze.

My z Mężem szukamy właśnie takich klinkierowych inspiracji. Też obkładamy domek klinkierem...już niedługo (może za tydzień, za dwa lub pięć?) jak przyjdzie ładna pogoda.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH i życze przyjemnego budowania :wink:

 

P.S. Panie adam45ar prosze mi napisać na Priva co to za klinkier i kolorek. Jest bardzo ładny. Interesuje mnie właśnie coś takiego. My wstępnie wybraliśmy CRH-bursztyn.

 

Witam adam45ar!!! Chciałam zapytać jak okna? Wstawione? Bo nam udało się już zakończyć klinkierową elewacje i porównując zdjęcia naszych domków elewacje są o podobnej kolorystyce. Aktualnie też czekamy na okna i wg umowy mają być montowane 16-17 września 2008r.

Chciałabym też zobaczyć jak wygląda Twój domek adam45ar z oknami

Jeśli nie na forum to proszę o zdjęcie (choć jedno) na meila [email protected] :p Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytania odnośnie projektu Virgo II, mianowicie, czy nie uważacie że salon jest za mały? Ktoś wspominał o jakiś 2 słupach wewnątrz domu, na rzutach projektu nie widać lub nie są zaznaczone żadne słupy. Jak to właściwie jest? Może ma ktoś wiecej zdjęc zwłaszcza wnętrz?

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytania odnośnie projektu Virgo II, mianowicie, czy nie uważacie że salon jest za mały? Ktoś wspominał o jakiś 2 słupach wewnątrz domu, na rzutach projektu nie widać lub nie są zaznaczone żadne słupy. Jak to właściwie jest? Może ma ktoś wiecej zdjęc zwłaszcza wnętrz?

Pozdrawiam

Krzysztof

Ja buduję Virgo II z podwójnym garażem

Jeżeli chodzi o salon mógłby być troszkę większy wydaje się patrząc w projekt 25,5mkw, ale jak już dom stoi i możesz w nim stanąć i najlepiej na wysokości jak będzie posadzka to nie jest juz taki mały mój obecny "salon" ma 18 metrów więc może i stąd moje wrażenia.

Jeżeli chodzi o słup to jest jeden masz go na rysunku A3 wbydowany w ściankę spiżarni o przekroju 24x24, a dwa pozostałe to słupy drewniane w suszarni nad garażem rysunek A4, jest jeszcze kilka drewnianych ale wbudowane są w ścianki działowe na poddaszu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Serdeczne dzieki, zdecydowalismy sie juz na VirgoII z podwojnym garazem. Obecnie nasz salon ma niecałe 17m więc chyba bedzie ok. Kwestia odpowiedniego kominka ma tez znaczenie, kominek wysunięty do przodu znacznie zmniejsza powierzchnie salonu. Pokój na dole mógłby być też trochę wiekszy. My planujemy mieć tam sypialnie i wejście od razu do łazienki. Tak że do łazienki będą 2 wejścia, jedno z sypialni i jedno z hallu. Łazienke chcemy powiekszyć kosztem garderoby. Tak poza tym parter wydaje nam sie idealny. Tylko ten salon tak na papierze wydaje sie mały... Jeżeli słupy są wbudowane w ścianki to nie ma problemu.

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powierzchnia salonu rzeczywiscie nie jest tak wesolo. My mamy juz zabudowany kominek. Wysunelismy go tylko 35 cm od komina tak by byl centralnie i mozna bylo poprowadzic rure spalinowa. I teraz mozna powiedziec ze salon jest na styk!!! Wydaje mi sie ze mogloby byc z 5 m2 wiecej. Teraz, przynajmniej w naszym przypadku, nalezy zapomiec o jakichkolwiek meblach. Zostalo miejsce na duzy naroznik, stolik kawowy, RTV i tyle. Na szczescie tak sobie planowalismy i jest ok. Zobaczymy jak bedzie to wygladalo po montazu schodow wszystko ( montaz w nastepnym tygodniu ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powierzchnia salonu rzeczywiscie nie jest tak wesolo. My mamy juz zabudowany kominek. Wysunelismy go tylko 35 cm od komina tak by byl centralnie i mozna bylo poprowadzic rure spalinowa. I teraz mozna powiedziec ze salon jest na styk!!! Wydaje mi sie ze mogloby byc z 5 m2 wiecej. Teraz, przynajmniej w naszym przypadku, nalezy zapomiec o jakichkolwiek meblach. Zostalo miejsce na duzy naroznik, stolik kawowy, RTV i tyle. Na szczescie tak sobie planowalismy i jest ok. Zobaczymy jak bedzie to wygladalo po montazu schodow wszystko ( montaz w nastepnym tygodniu ).

U nas kończą tynki i rozmierzamy poziom posadzek, jestem na etapie zakupu kominka - kupujemy Lechmę z płaszczem wodnym - panorama i wkład do komina. Czeguz jaki kupiłeś kominek wklej foty,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...