Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

1. płyta na środek tego ciągu szafek w którym się znajduje

 

2. lodówkę sprzedaj i kup do zabudowy

 

3. ujednolicenie frontów wyjdzie całej kuchni na dobre np:

 

w ciągu ze zlewem szafki, a w drugim szuflady - z szuflad wygodnie się wyciąga garnki i talerze

 

4. wystające płytki można powyżej uzupełnić płytą g-k jeśli bardzo Cię to razi

wydaje mi się że ono dosyć wysoko idą na ścianie ze stołem, tam tego nie byłoby pewnie widać

 

5. czy napewno potrzebujesz tych płytek przy stole?

 

6. jeśli układ płytek na wizualizacjach przedstawia Twoją koncepję to sugeruję zmianę na ułożenie tylko jednej płytki nad blatem ale przy wszytskich szafkach również między blatem a parapetem okiennym

 

a może skusisz się np na pasek szkła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno nie jest od podłogi, będzie to takie okno razem z drzwiami jak balkonowe. Zmywarkę mam 60 cm i pasuje mi takie ustawienie: od lewej zlew, zmywarka, kuchenka. tak mam teraz i jest git. Nie przeszkadza mi że lodówka byłaby z drugiej strony. Nie mam pomysłu na tą ścianę po lewej, chciałabym ją jakoś zabudować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xlenka, czy moge podpiąć się pod Twój watek ? Temat ten sam.

Też mam problem z ergonomia w kuchni :oops: , to co mi zaproponował jeden z salonów to totalna abstrakcja (bieganie po kuchni mi chcieli zafundować :roll: ). A mnie pomysłów brak, niby dużo miejsca, a tu albo komin, albo drzwi, albo okno , rozpacz mie ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodyta, xlence nie przeszkadza lodówka na przeciwległej ścianie, dlatego teraz tak stanęła. Jeśli chce się mieć wszystkie sprzęty na jednej ścianie, to zostaje mało blatu roboczego. Lodówka jest na wprost zlewu, więc najbliżej jak tylko możliwe. Zabudowa szufladami jest tylko moim wymysłem i można ją zamienić na dowolne inne szafki. Dokładając do tego szafki górne (choć nie wiem, czy wtedy kuchnia nie będzie "przeładowana" zabudową) to po prawej stronie kuchni będzie i tak dużo miejsca na przechowywanie. Lewa strona może być jako ekspozycja z witrynkami, światełkami i tego typu bajerami a nie przestrzenią wykorzystywaną codziennie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniechciał wiem, że xlence tak pasuje. Nie napisałam ani słowa krytyki, wręcz przeciwnie, bardzo mi się całość podoba. Tylko nie chciałabym mieć takiego ustawienia u siebie. Wiem co mówię, bo taki sam układ sprzętów ma w tej chwili teściowa. Tylko zamiast wyspy jest duży stół, a kuchnia ma 4x5,5m. Fakt, jest metrażowo większa i pewnie przez to jest więcej biegania. Ale jak jest impreza, to i 23m2 w kuchni bywają za małe :roll:

 

Malka jak się xlenka zgodzi, będziem myśleć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, załóż nowy wątek, wklej plany i podaj wymiary a cos się wymysli.

 

bedzie milion wątków o tym sdamym tytule ?

 

ok, niech będzie :lol:

 

chwilę później

 

 

jest

 

http://forum.muratordom.pl/post3514572.htm#3514572

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię kopiiować wątków, ale tak wyszło, za co przepraszam :oops:

 

Moja kuchnia jet niby duża, a ni cholery nie mogę sobie poradzić z ustawieniem mebli.

Dostałam jeden projekt ze studia, niestety nie da sie go skopiować, sama zaczęłam kombinować w programie z Ikea - ale to totalna porażka :oops:

 

Moja kuchnia

 

 

http://lh5.ggpht.com/_E0CRzVXnyak/SmeHBPHp7lI/AAAAAAAAC3M/96RDO9gjr_E/s400/rzut%20kuchnia%20z%20wymiarami.jpg

 

po lewej drzwi, a raczej otwór, bez skrzydła, u dołu to otwarte wejście do salonu - na wprost okno. Jedyna "wolna" ściana to ta po prawej.

 

Chcę w jakiś rozsądny sposób zagospodarować kąt przy kominie (na dole po lewej).

Zakładam mozliwość stołu, barku, wyspy.

Woda i kanaliza pociagnięta jest pod okno, oraz w prawy górny róg, prąd w dużej ilości na każdej ścianie.

 

no i co ja mam z tym fantem zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, mając otwarty projekt na komputerze, naciśnij Print Screen (PRT SCN) a następnie wklej to do Painta i zapisz na komputerze. Później zapisz to na fotosiku lub innego tego typu serwerze i wklej tutaj.

 

ale ja dokładnie to zrobiłam :o

 

zmniejszyłam nieco - teraz widoczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...