Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cos takiego?

 

http://img.fineliving.com/FINE/2008/09/08/cali-closet_wine_h460.jpg

 

Nie parz na meble: kolor/wyglad/projekt...patrz po prostu na pomysl.

 

Jezeli chodzi o miejsce do jedzenia, to ja bym goroco proponowala Ci wyspe lub zabudowe w ksztalcie U, by z ramienia idacego przez srodek kuchni zrobic tez i miejsce na jedzenie.

Lub po prostu wlanij stol na srodku jak chcesz meble miec wszystkie pod sciana... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczka, stop dla odkrytkch szafek i półek w kuchni., nie przeskocze tego, oraz szafeczek , witrynek , które pokazuja co maja w środku.

 

 

siedzę nad projektem, no dwie ściany mam, a kłopotliwy kąt dalej zionie pustką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Twoj pierwszy projekt w galerii , mogę co nieco zgapić ?

Jeśli to do mnie, to śmiało :)

Jesteś pierwszą osobą, której się coś w nim podoba :)

 

Projekt robiłam w ALNO i czasami ono przekłamuje perspektywę, ale prosty w obsłudze i w ciągu kilku minut można fajnie sobie kuchnię wyklikać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się połączenie wysokiej zabudowy z górnymi szafkami.

Dotychczas myslałam, by na swoją"prawą" sciane , wrzucić tylko wysokie, ale blatu wtedy trochę mało, a w takim układzie jak u Ciebie, wygląda to naprawdę fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć malka. Widzę, że problem rozwiązany. :D

 

Mi się podoba ten projekt zmodyfikowany przez Magdę i Michała. Dobre wykorzystanie tego załamania w ścianie. :p

 

 

O matko :o ale czarno się zrobiło na dworze :o :o Telewizja nawala :o Armagedon :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

To jest mój wstępny, prosty projekt kuchni (330x345). Na wprost okna są drzwi - wejście z holu, a te podwójne drzwi to przejście do salonu - tam drzwi nie będzie.

Chciałabym również kilka górnych szafek, ale gdzieś moja wena sobie poszła i nie mogę jej znaleźć...

Za wszystkie propozycje i sugestie będę bardzo wdzięczna.

http://images44.fotosik.pl/179/b6b8e6d1713b64camed.jpg

 

http://images46.fotosik.pl/178/037c8ab9006593c2med.jpg

 

http://images48.fotosik.pl/178/d6f7674581095ec8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobuście razi ta lodówka. Nagle taki "grzyb" wyrósł :roll:

 

 

już tłumaczę,

w chwili obecnej nie planujemy zakupu nowej lodówki (chociaż przypuszczam, że zmienimy zdanie), plan na razie jest taki by 'starą' lodówkę wstawić w skrzynię, mam nadzieję, że w miarę jasno to napisałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gaz musi byc tam gdzie jest, czy mozna go przesunac?

 

lodowka musi sie przesunac, najlepiej kolo slupkow i wtedy jak mozna by bylo przesunac gaz to idealne miejsce na szafki wiszace by bylo na tej scianie. Gaz by poszed w miejsce lodowki , a stol zrobic jako przedluzenie blatu wzdluz sciany.

 

A jak gazu nie mozna ruszyc to poszlabym w druga strone , to znaczy slupki przesunela na druga sciane.

 

Pomysl nad tym stolem , czy napewno chcesz go miec tak prostopadle do sciany , nie bedziesz sie o niego obijac, ile potrzebujesz miejsc siedzacych w kuchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby lodówkę dać koło piekarnika zamiast tej wąskiej szafki?

Wtedy barek można by było trochę przesunąć w miejsce lodówki. Ale tak trochę żeby tam było przejście bo widzę że może być ciasno.

 

Bo jakby lodówkę dać na końcu ciagu gdzie zlew (po lewej stronie okna) to wtedy trzeba by było ten barek obchodzić....chociażby idąc z salonu po piwko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...