Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

hmmm...przesunąć gaz, nie będzie problemu, tylko mi już taki kabelek ze ściany wystaje do okapu, z tym musiałabym pokombinować,

lodówkę na drugą stronę przy piekarniku, można, a jak pogodzić to, że chciałabym mieć trochę blatu i przy lodówce i przy piekarniku?

jakaś problemowa jestem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no nie wiem , chyba tylko piekarnik dac nie do slupka..

 

moim zdaniem wysokie slupki musza sie trzymac razem, wiec trzeba wybierac albo lodowka, albo piekarnik kolo blatu( ja wybralam lodowke)

Jezeli wejscie do salonu jest tak jak na rysunku, to gazu nie trzeba przesunac , tylko odwrocic caly uklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie jak teraz narysowalas, i powiem ze najczesciej urzeduje pomiedzy zlewm i kuchenka i mam tam za malo miejsca w tym rogu jako blat roboczy, wiec troche bym ta kuchenke odsunela.

 

Nie wiem dlaczego chcesz konczyc zabudowe w tym miejscu , wydaje sie taka urwana.

 

Nie wiem jak bardzo lubisz szafki wiszace takie waskie dlugie, ale ja wole jak gorna krawedz jest na rowni , wiec dalabym takie "normalne", a nawe zastanowilabym sie nad takimi stojacymi na blacie i miala cala sciane taka zabudowana, a blat roboczy pomiedzy kuchenka i zlewem i dodatkowo jak ciag dalszy za kuchenka ( moze jako stol).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabudowa musi się tu kończyć, tych podwójnych drzwi nie będzie, jest przejście do salonu

 

wyrównałam poziom górnych szafek, przyznaję przeoczyłam to

dodałam ten nieszczęsny blat, jeżeli faktycznie będzie to trochę mniejszy, w programie znalazłam tylko coś takiego...

http://images46.fotosik.pl/178/4830d10ae3df4fd5med.jpg

http://images40.fotosik.pl/174/7ce3bdc9afee6339.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak je wyrownasz to beda za wysoko, nie dosiegniesz do nich , albo niech zostana tak jak byly( jak koniecznie musza byc takie) albo pomysl nad innymi.

 

 

Zasugerowalam sie , ze jak napisals ze drzwi nie bedzie, za zamurujecie otwor, a nie ze tylko drzwi nie bedzie i zostanie sam otwor, sorry.

 

 

Nie wiem co z tym "stołem" , proboje sobie to wyobrazic jak on bedzie wygladal z salonu i nie bardzo mi sie widzi.

Moze jakis składany stolik(taki co sie przykreca do sciany i mozna rozlozyc) na tym kawalku sciany kolo drzwi, hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej podoba się wersja pierwsza. jeśli chodzi o szafki górne to moje sugestie sa nastepujace:

 

1.szafki wiszące na lewo od słupka z piekarnikiem przez okap aż do ściany. dodatkowo okap objęłabym taką zwykła półka, na której mozna by cos postawić i ładnie by wkomponowała okap w szereg szafek.

 

2. zostawiłabym lodówke tam, gdzie jest a przestrzen miedzy ściana a lodówka zabudowałabym szafka, np taka z zasuwanym frontem i schowałabym tak ekspres do kawy. marzyło mi sie takie rozwiazanie ale u mnie w kuchni nie bylo na to miejsca. a jesli nie szafka koło lodówki to np ze dwie półeczki, by nie miec wrazenia, że "grzyb urósł"

 

a co do mebli, to nigdy ich za wiele. z doswiadczenia wiem, ze meble w kuchni sie przydaja, szczegolnie jak sie nie ma spizarni. a nie wiem czy Ty ja masz.

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja jest ok, ale nie ma tych "stalych" , z którymi założycielce wątku jest trudno rozstać sie ( tak przynajmniej mysle)

 

propozycja fajna

chciałabym mieć 'nowoczesną' kuchnię a gdzieś konserwatyzmem ze mnie powiewa 8)

 

Przy tylu szafkach i szufladach dla mnie wysokie cargo to zbedny wydatek, a lodowka i piekarnik w slupku ladnie wygladaja jak sa obok siebie ale to jest moje zdanie.

 

szafka pod płytą w zasadzie odpada, trudno może w to uwierzyć ale będę musiała korzystać z butli z gazem - i gdzieś ją muszę schwać; cargo wymyśliłam bo nie chciałam mieć piekarnika bezpośrednio przy ścianie :D

 

 

szczegolnie jak sie nie ma spizarni. a nie wiem czy Ty ja masz.

 

owszem, mam, ale mąż już zapowiedział, że pakuję tam swoje 'zabawki', negocjujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejście do salonu ma 175 cm, więc mogę ukraść (chyba) ok 60 cm na blat; powiedziano mi, że płyta powinna raczej zostać po prawej stronie od wejścia ze względu na umiejscowienie pionu wentylacyjnego, lodówkę - grzyba przesunęłam; ten stolik blat byłby mniejszy i tak naprawdę to po głowie mi chodzi taki 'dwa w jednym' bym jeden mogła wysunąć z drugiego, trudno wytłumaczyć;

 

po kolejnych eksperymentach wyszło mi 'cuś' takiego, jakoś tak znowu trzy ściany obstawiłam

 

http://images38.fotosik.pl/175/fba4dc8ce7ce18f7med.jpg

http://images43.fotosik.pl/178/e7bb4370db0ce798med.jpg

http://images43.fotosik.pl/178/54cd9dec2cd58948med.jpg

http://images39.fotosik.pl/175/1dbecba15bb64281med.jpg

 

myślę, kombinuję, błądzę 8), sama nie wiem...

ale przynajmniej po zimne piwo prosta droga... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie rozmieszczenie gornych szafek, do okapu masz dziure i na drugiej scianie tez mi nie pasuje.

Pod plyta nie musisz miec butli, ktora miesci sie w 40 szafce, zrob pod plyta szuflady, ktore fajnie wygladaja i jest wygodnie gotujac, a obok szafke 40 na butle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod plyta nie musisz miec butli, ktora miesci sie w 40 szafce, zrob pod plyta szuflady, ktore fajnie wygladaja i jest wygodnie gotujac, a obok szafke 40 na butle.

 

taka fiksacja, że nawet o tym nie pomyślałam...

http://images45.fotosik.pl/179/e445f74edf5bc61emed.jpg

tylko jakoś płyty nie mogę na tych szufladach umieścić, i program nie pozwala mi wcisnąć szafki za okapem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniemam ze w ostatniej wersji lodówka jest w zabudowie koło piekarnika. jak dla mnie za blisko! z tego co sie orientuje nie powinna byc zaraz obok.

 

kiepsko tez wypada ta jedna samotna szafka wisząca na przeciwległej ścianie, myślę, że zabudowałabym ją aż do ściany z oknem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniemam ze w ostatniej wersji lodówka jest w zabudowie koło piekarnika. jak dla mnie za blisko! z tego co sie orientuje nie powinna byc zaraz obok.

 

kiepsko tez wypada ta jedna samotna szafka wisząca na przeciwległej ścianie, myślę, że zabudowałabym ją aż do ściany z oknem

 

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...