Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Postanowiłam nie robić jednej ścianki i zkrócić drugą. Trochę pobazgroliłam, ale myślę, że wiadomo o co chodzi.

 

http://images41.fotosik.pl/175/455b6e69595c2ce0m.jpg

Ja bym stół przekręciła o 90 stopni, tak aby pustym bokiem, gdzie nikt nie siedzi, dotykał do ściany. Ale to tylko takie moje odczucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robiłam swoją kuchnię w PRO100 (a nawet cały parter :)) Kształt pomieszczenia można zrobić składając ściany. Po lewej stronie (w pionowym rządku) masz opcję "nowy element" - kliknij na nią, później kliknij w obszar roboczy i we właściwościach elementu ustaw odpowiednie wymiary (i tak dla każdej ściany) Gotowy kształt będzie wyglądał mniej więcej tak:

http://img41.imageshack.us/img41/3986/kuchniaj.jpg

W tak przygotowanym pomieszczeniu ustawiasz sobie meble :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze fachowiec fachowcowi nierówny. My najpierw robiliśmy rekonesans po salonach i znajomych. Liczył się też dla nas pierwszy kontakt w salonie. U naszego fachowca wszytsko nam się spodobało: kuchnie w jego salonie i na stronie internetowej, podejście podczas pierwszego spotaknia, no a to pierwsze umówione spotkanie, to było właśnie to!

 

Projekt był za darmo jeśli zdecydowalibysmy się robić kuchnię u niego, a w innym przypadku chyba 300zł. Projekt był przerabiany kilkakrotnie, bo co chwila miałam jakiś pomysł ;)

 

W niektórych salonach za projekt się nie płąci wcale, ale eż się go nie dostanie do ręki. No chyba, ze zapadnie decyzja o wykonaniu kuchni przez ten salon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robi siię fotek monitora

robi sę PrintScreen ekranu i zapisuje jako obrazek

 

Niestety prt sc nie zadziałał :-? ani inne kombinacje zrzutu obrazu 8) więc został mi aparat...i jak widać...coś tam widać :lol: teraz mam programik do zrzucania obrazu więc powinno być ok, a że siedziałam nad tym trochę to nie chciałam stracić :)

 

Renia

PostWysłany: Pią, 14 Sierpień 2009 17:12 Temat postu:

gdzie zamierzasz wykładać produkty z lodówki ? na który blat ? tak daleko jest do wolnych blatów.

 

A no właśnie, daleko jest trochę :-?

 

zetka

PostWysłany: Pią, 14 Sierpień 2009 16:13 Temat postu:

Źle wyglądają te wciśnięte na siłę szafki narożne z obu stron. Ja bym zupełnie z nich zrezygnowała. W miejscu okapu dałabym poziome szafki od zabudowy do ściany z oknem w 1 lub 2 rzędach i okap podszafkowy.

Ile masz miejsca od okna do prawego rogu kuchni?

 

No fajny pomysł z tymi szafkami poziomymi, a od okna do rogu mam około 100 cm

 

jaksie

PostWysłany: Pią, 14 Sierpień 2009 15:34 Temat postu:

agol a gdzi ebędziesz mieszkac w Polsce?

 

Budujemy się pod W-wą powiat piaseczyńśki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...