Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja sobie namalowałam kontury mebli na podłodze w kuchni i chodziłam udając, że są to meble - wychodziło mi wtedy, gdzie wygodnie, gdzie za wąsko. Spróbuj namalować sobie szafkę pod piec, stół i szafkę w rogu, postaw krzesło i "wyjdź" na balkon przy obydwu ustawieniach (udawanych oczywiście - nie namawiam cię do przekręcania drzwi ) i zobaczysz czy jest wygodnie. Na pewno jest to jakiś pomysł...

 

Zrobię ja mówisz, ale jak pokój będzie bardziej dostępny. Na razie jest cały w pyle od wyburzania ściany.

 

Szafka 120 cm posiada 2 wysuwane kosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kuchenka możliwie najdalej od drzwi. Miałam kuchenkę przy oknie przez 2 miesiące i to był koszmar. Fakt, że gazowa i przy wiekszym podmuchu wiatru gasła, ale i potrawy gotowały się dłużej, gdyż powiew obniżał temperaturę. Po za tym u Ciebie wychodziłoby, że przy ciągu komunikacyjnym, a to też nie dobrze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze jakis inny pomysl na estetyczne szafki pod blatem miedzy zlewem i plyta (90cm)?

 

Nie wiem, czy wyraziłam się dobrze,dla mnie 3 projekt z tych jest najlepszy, w drugim były takie dziwne szufladki.

 

A potrzebujesz takiej waskiej szufladki pod piekarnikiem? Ja bym zachowała jedną linię szuflad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kuchnia jest jeszcze mniejsza, choc bardziej w kwadracie, wymiar 2.95x2.48m. Tak to sobie rozplanowalem:

 

http://img7.imageshack.us/img7/87/kuchnia00.th.jpg

 

Lodowka 2.05m inox, Brakuje zlewu, bedzie w rogu przy oknie, 1.5 komorowy.

 

Fronty: Lupus wzór 36, gładki, słoje poprzeczne

Uchwyty: Fennel Zn 65.0583

Blat: PFLEIDERER orzech klepka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...