Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ewunia - pamiętaj : masz miękkie serce musisz mieć twardą doopę :oops:

Moja babcia tak mówiła i świętą rację miała. Chcesz człowiekowi pomóc, to ci się jeszcze oberwie (mimo ślicznie mrugających mordek).

 

A wracając do założyciela wątku (których moim zdaniem do zbyt grzecznych nie należy):

 

Chciałeś się pochwalić, że wizualizacje potrafisz robić czy twoje projekty miały nas po prostu powalić na kolana? Po jaki grzyb zamieszczasz je na forum??? Chcesz czegoś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z nudów rózne rzeczy sie wyprawia a efektem moich nudów jest wstawienie tych wizualizacji .. Natomiast efektem tych wizualizacji są prosby osob bliskich ktore chcialy zobaczyc jak beda wygladaly ich kuchnie. Kilku nie wstawilem bo same mi sie nie podobaly i byly wykonane nie szczegolowo. Wrecz przeciwnie Anulek2005 ja sie ciesze ze odezwał sie taki ktos jak Ewunia. Wrecz przeciwnie podziekowalem jej a dyskusje prowadzone w moim watku nie mialy nic wspolnego z :

 

Anulek2005

Chcesz człowiekowi pomóc, to ci się jeszcze oberwie (mimo ślicznie mrugających mordek).

 

oraz nie zadzam sie ze stwierdzeniem typu :

 

Anulek2005:

A wracając do założyciela wątku (których moim zdaniem do zbyt grzecznych nie należy)

 

Bo tak nie jest ! Z mojej strony nie jest napisane cos co moglo by byc nie grzeczne !

 

8)

 

W takim razie dziekuje za miłą rozmowe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewunia - pamiętaj : masz miękkie serce musisz mieć twardą doopę :oops:

Moja babcia tak mówiła i świętą rację miała. Chcesz człowiekowi pomóc, to ci się jeszcze oberwie (mimo ślicznie mrugających mordek).

wiem

wisi mi to :wink:

a propos obrazków - mnie samą straszszsznie wkurzają te wielkie :evil:

w Mozilli nie mogę dopasować obrazka do wielkości ekranu i latam z suwaczkiem jak głupia (w którejś z poprzednich wersji chyba można było?)

a może można, tylko ja nie umiem? :oops:

 

w każdym razie miniaturkę mogę sobie kliknąć, albo nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Bardzo bym prosila o pomoc w zaprojektowaniu kuchni, zabraklo mi pomyslow, a wszystkie które zrobiłam wychodza brzydko

Chcialabym aby szafki były w kształcie litery U, lodowke sbs, kuchnia będzie gazowa i musi być na tej scianie obok drzwi (tam jest komin).

Zalezy mi aby szafki były do samego sufitu ale nie jestem pewna czy dobrze będzie wyglądało to biorac pod uwage ze mam 2 okna.

Będę wdzieczna za pomysły.

 

http://images45.fotosik.pl/203/54559a1412713615m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze tzreba się wybrać do salonu, studia kuchennego?

 

Proszę się nie obrazić, ale denerwują mnie takie posty.

Ja wiem, że są na tym forum dobre dusze, które pomagają za "dziękuję", ale uważam, że to czysty wyzysk.

Co innego przedstawić projekt i poprosić o sugestie, co zmienić, co poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze tzreba się wybrać do salonu, studia kuchennego?

 

Proszę się nie obrazić, ale denerwują mnie takie posty.

Ja wiem, że są na tym forum dobre dusze, które pomagają za "dziękuję", ale uważam, że to czysty wyzysk.

Co innego przedstawić projekt i poprosić o sugestie, co zmienić, co poprawić.

 

he, he - ja starałam się najpierw łagodnie ....

 

ale mam podobne zdanie

 

Sama uzyskałam na forum wiele pomocy, ale zaczynałam od swojego projektu i prosiłam o opinie, ewentualne pomysły na zmiany - a nie "zróbcie mi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, mam pytanie, chodzi o to, ze zdecydowalismy sie z Zona na nie wielkie mieszkanie, 54m, mamy w tym 2 pokoje osobne i jeden z aneksem, chcemy w ten aneks wcisnac: lodowke, zmywarke, piecyk, plyte no i sprobowac jakis blat roboczy i oczywiscie szafki...pytanie teraz jest takie...czy ktos ma moze jakis pomysl jak to zaaranzowac?? z gory dziekuje za odpowiedz! Zamieszczam zdjecie

 

http://img524.imageshack.us/img524/9065/clipboard01qi.th.jpg

 

Z gory dziekuje jesli ktos cos pomoze :) A i jeszcze pytanie ile by kosztowala pomoc kogos kto zajmuje sie projektowaniem na codzien? Pozdrowionka

Sancho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zestaw pytań :D

 

Dokąd prowadzą te drzwi z kuchni?

 

Jak "głęboki" jest występ z pionami? Ile miejsca jest od framugi drzwi do obudowy pionu (może dałoby radę wcisnąć tam płytkie szafki?).

 

Czy chcecie stół osobny (jak na planie) czy może to być "coś" połączone z kuchnią (daje to możliwość wciśnięcia tam szafek)? No i w związku z tym pytanie ostatnie - czy ta skośna ścianka obok lodówki to jest coś istniejącego? Jeśli tak, jakie to ma wymiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zainteresowanie, wiec tak, udziele na to odpowiedzi co mniej wiecej wiem, bo buduje sie dopiero :) Wlasciwie jest juz skonczone, ale zostaly jeszcze przerobki :) OK wiec tak, od framugi do obudowy pionu, jest nie wiele, bo okolo 30cm...Chcielibysmy stol osobny, ale zdajemy sobie sprawe, ze mozna by go ominac i wcisnac tam jakas wyspe i bylo by moze i lepiej, ale jakos stol nam zostaje w glowie, jesli chodzi o drzwi, sa to drzwi do pokoju dzieciecego. Skosna scianka jest, ale prawdopodobnie w ogole jej nie bedzie, chyba, ze mozna ja jakos zaaranzowac, wtedy sie ja postawi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - no to ciąg dalszy spowiedzi :wink:

 

Płyta gazowa czy elektryczna? Jak bardzo można z płytą i zlewem wędrować po kuchni?

 

Drzwi do pokoju dziecięcego wyglądają mi na 90 - na ile mocno możecie je "dosunąć" do ściany (żeby troszeczkę "rozciągnąć" te 30 cm :oops: ). A może bylibyście skłonni rozważyć 80 cm?

 

Jak możesz to podaj proszę dokładne wymiary wewnętrzne tej kuchni (dokładne - na tyle, na ile się da oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jesli chodzi o drzwi to z tego co wiem, to ciezko by bylo :) Chyba , ze sami pozniej rzczywiscie rozwazymy te 80tki :) Jesli chodzi o plyte to oczywiscie elektryczna (indukcja) , zlew mozna kombinowac poki co jak chcemy :) Tak mniej wiecej to sciana z kominem ma 302 lacznie z kominem, bez niego 202 czyli co by nie bylo strasznie zabiera ten komin. Sciana z lodowka ma 207 wysokosc z tego co wiem to 240. Takze tyle co wiem, a poniedzialek jade juz konkretnie popytac jakas kobiete od aranzacji jesli chodzi o zmiane scian itd. :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...