Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kurcze - coś mi nie pasuje.

 

Wg rachunków obudowa pionów ma głębokość 80 cm, na zdjęciu jest naszkicowana płyta (która zazwyczaj ma ok. 60 cm). No i teraz zagwozdka - na obrazku ta płyta jest szersza niż zabudowa pionu :o :o :o

 

Gdzie jest "rozjazd"?? Jak rzeczywiście "głęboka" jest ta zabudowa pionów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

 

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1009/widok18e5b.jpg

 

Szafki koło pionu o głębokości 37 cm.

 

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1009/widok2bd68.jpg

 

Czy może być płyta indukcyjna dwupalnikowa? Można ją zamontować po lewej stronie szafki z piekarnikiem, tak, aby z prawej pozostało trochę blatu na np. odstawienie garnka.

 

Co do ceny, to w Ikei same szafki bez AGD i zlewozmywaka - 6 200 zł - 7 000 zł (na zdjęciu Dąb Tidaholm).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się aż prosiło o szafki w tym miejscu :oops:

 

pikos Odwaliłeś kawał dobrej roboty z projektem kuchni.Pomysł prawie taki jak mój ...

 

Gdybyś zrobił blat do tej skośnej ścianki (nieco ją przedłużając niekoniecznie na całej wysokości) to masz miejsce po prawej stronie płyty - nie ma obawy, że coś spadnie z płyty.

 

Moim zdaniem mocno by się ta kuchnia powiększyła, gdybyście zamiast lodówki standardowej (wysokiej) zdecydowali się na podblatową. Ale to zależy od waszych preferencji kuchennych. Generalnie miejsca jest mało - ja bym była za tymi płytkimi szafkami ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo, drugi projekt bomba :) trafiony zatop[iony dla Nas :) tylko chcemy biala kuchnie, jedna z ikei nam przypadla do gustu, ale nie wiem jak sie nazywa :) a co myslicie od strony lodowki, zeby zrobic jeszcze jakas wyspe? czy to mozliwe? zeby tam na dole byly szafki? czy to juz przesadze? :)

 

Przesadzisz :) Jak ci się ten drugi projekt podoba to go zostaw tak jak jest ( a zauważyłeś, że on jest prawie dokładnie taki jak na na pierwotnych planach :wink: )

 

Powodzenia w realizacji życzę

 

Zorientuj się tylko czy masz do czego podłączyć okap - czasami w mieszkaniach wentylacja nie może być zajęta tylko przez kuchenny okap.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...