Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O jak milo... tyle wpisow :D dzieki bardzo :D

 

Co do projektu 1 mnie rowniez troszke razil ten zlew, chyba faktycznie pomysle aby przedluzyc blat do konca, wowczas lodowke moge wrzucic na miejsce ekspresu - pierwsze z prawej wysokiej zabudowy. Natomiast co do barku to mam problem poniewaz wysokosc okien skopal nam architekt po wylaniu posadzek sa na wysokosci ok 88cm, wiec troszke nisko (a oboje z mezem jestesmy wysocy). Hmmm... pomyslimy, no bo okna nie umyje :-?

 

Opcja druga rowniez wezme pod uwage Wasze zdanie - po poprawkach wkleje

 

Co do sufitu w holu - zostawie tak jak jest - bez "polokregow"... ehh... czasami mam zapedy do przedabrzania :lol:

 

Natomiast jesli mowa o uskokach z halogenami (esach floresach jak pisze Paty) to cos tu trzeba bylo zakombinowac poniewaz kolumna podpiera podciag i trzeba bylo go jakosc wizulanie zgubic, w salonie w czesci telewizyjnej koniecznie chce mies napinany lustrzany sufit no i rowniez nalezalo go jakosc oddzielic od czesci jadalnianej, a wyglada on mniej wiecej tak - fotke znalazlam w necie :

 

http://img198.imageshack.us/img198/9255/3602019846f8b5f67d7d.jpg

 

 

a na srodku jakas piekna krysztalowa lampa ale bardziej w nowoczesnym stylu :D

 

p.s. i nad 3 opcja tez pomysle... oczywiscie wrzuce co naskrobalysmy z projektantka

 

Nikt nie mowil ze bedzie latwo... :wink:

 

 

lustrzany sufit mnie osobiście by bardzo rozpraszał, zamiast w tv cały czas wzrok uciekałby mi na sufit, pomysł fajny ale chyba nie w przestrzeni gdzie sie często siedzi, obraz z tv też może tam sie odbijac, ja bym taki sufit dała np, w jakimś długim holu..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Numer 2 to kuchnia standardowa, jaką można znaleźć w co drugim mieszkaniu. Chyba szybko się "zestarzeje".

 

Numer 1 robi wrażenie i wydaje się, że będzie dłużej wydawała się "świeża", mówię oczywiście o szeroko pojętym design'ie.

 

Prawda jest taka, że ile jest osób, tyle poglądów, więc sama musisz wybrać.

 

Ja np. wybrałbym 2... ale w białym kolorze.

 

Tak czy inaczej obydwie są ładne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

lodówka wolno stojąca zupełnie nie pasuje jak dla mnie do stylu kuchni, powinna byc zamknięta w jakiejś większej całości ---szafie----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 2 to kuchnia standardowa, jaką można znaleźć w co drugim mieszkaniu. Chyba szybko się "zestarzeje".

 

wydaje mi się wręcz odwrotnie :roll:

połyski, kolory są teraz na czasie i one szybciej się zestarzeją niż prostota i klasyczne kolory :roll:

jestem za 2! (chodzi mi o kolor i styl). układ szafek należy do ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim bardzo dużym problemem jest miniaturowa kuchnia. Już wywaliłam z planów jakiekowliek pralki czy zmywarki jednak wciąż mam problem jak widać na zdjęciu kuchnia jest bardzo wąska:

 

http://farm3.static.flickr.com/2804/4216052807_dab60b606f.jpg

 

Równocześnie zamiast górnych szafek miałam zamiar dać półki które optycznie powiększą kuchnie. Ja jak na złość uwielbiam gotować i muszę mieć wiele szafek by móc trzymać różne garczki czy zastawę. Wszędzie piszą że minimalna odległość między ciągami szafek to 120 cm a u mnie max to będzie 90 cm. może macie pomysły jak zagspodarować taki niewypał architektoniczny. Tu jest jeszcze jedno zdjęcie już z jadalnią

 

http://farm3.static.flickr.com/2800/4216052819_062a1e7c55.jpg

P.S. drzwi mogą być przesunięte.

Bardzo bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...