Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I sprawdź wymiary, bo z planu wynika, że ściana z drzwiami jest o metr węższa niż przeciwległa :)

 

Byłaś z tym planem w jakimś studiu mebli kuchennych?

 

Dokąd prowadzą drzwi i futryny? Nie widzę szansy na kąt jadalny, bo nie bardzo masz gdzie zabudowę sensowną - np. z kawałkiem blatu roboczego - dać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nic sensownego się nie da wymyślić. Wysoka zabudowa między drzwiami a środkową framuga na lodówkę i cargo. Pod oknem zabudowa w kształcie L - gdzie krótszy bok wchodzi na ścianę z lewej i tam zrobiłabym sam blat z hookerami. Na ścianie z oknem szafka 40, kuchenka, szafka większa, szafka ze zlewozmywakiem, szafki do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joliska _ wymiaruje mi automatycznie program...a wina prawdopodobnie jest moja - bo tak lekkomyślnie umieściłam tą płytę gazową (nie przy samej ścianie) i on mi tak pewnie złapał - przepraszam.. :oops:

 

 

http://img163.imageshack.us/img163/3795/gotox.jpg

 

 

A jeśli te otwory blokują cały projekt..Myśleliśmy też o zamurowaniu całkowitym przejścia do salonu (to framuga na tej długiej ścianie) lub chociaż do połowy...

Czy to coś zmienia na lepsze? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawdź wymiary, bo z planu wynika, że ściana z drzwiami jest o metr węższa niż przeciwległa :)

 

Byłaś z tym planem w jakimś studiu mebli kuchennych?

 

Dokąd prowadzą drzwi i futryny? Nie widzę szansy na kąt jadalny, bo nie bardzo masz gdzie zabudowę sensowną - np. z kawałkiem blatu roboczego - dać...

 

wymiary są ok sprawdz sam a jakie są zaznaczenia :wink: :D ogólnie nie ma Tu żadnego problemu ładna kuchnia < proponuję C

 

Bo są poprawione już :)

 

Kuchnia ładna, ale klasyczna i bez "kąta jadalnego", jak chciałaby Autorka. Zlewozmywak i zmywarka pod oknem, poprawka na odstęp od gazu pewnie konieczna. Może jestem ślepa, ale ładnego C tu nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

 

Prosiłbym o poradę w sprawie zagospodarowania miejsca w kuchni po lewej stronie. Poniżej przedstawiam wymiary kuchni

 

http://images47.fotosik.pl/272/72bd4e35a4bb5f4cm.png

 

widok z góry (jest pokazana z wysuniętą szufladą do końca)

 

http://images43.fotosik.pl/271/6dc86aff850facd2m.png

 

oraz podgląd ogólny 3D. Chodzi mi właśnie o to miejsce:

 

http://images50.fotosik.pl/272/c414c5df478f9d89m.png

 

Początkowo chciałem dać do kuchni stół obok lodówki jakiś mniejszy, tak żeby można sobie było usiąść, zjeść (stół dla 2-3 osób) albo pogadać. Bo lubię w kuchni przebywać :) Na razie mieszkam sam, ale kto to wie co w przyszłości będzie..

 

Czy dalibyście stół tam obok lodówki? Pytam bo nie wiem czy nie będzie za mało miejsca na stół. Odległość między lodówką a tą szafką wynosi 150cm (jak szufladę się otworzy to wychodzi wiadomo mniej). Jedni mi doradzają żeby żadnego stołu w kuchni nie było, tylko przedłużyć blat roboczy aż do lodówki bo stół zagraca ogólnie kuchnie poza tym często się je w pokoju. Nie przekonuje mnie żeby siedzieć przy oknie (okna wychodzą na zachód).

 

Mogę wywalić tą szafkę otwieraną z półkami po lewej stronie, ale tej szafki z szufladami już nie mogę (a może gdzie indziej dać?) bo ogólnie wyszło że miałbym tylko 1 szafke z szufladami (40cm) przy piekarniku (przy wejściu do kuchni).

 

Będę wdzięczny za porady.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...