Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jedynie co to bym nie wstawiała chyba 3 półek otwartych na ścianie, a może jakiś wzór namalowany, naklejony bądz jakis obraz/zdjęcie... dlaczego? bo z czasem takie miejsce sie zagraci i potem będzie wrażenie bałaganu. Ale to tylko moja opinia :)

 

mam takie samo zdanie:)

ja będe mieć aneks otwarty na pokój i zamierzam jedną ścianę postawić całkowicie bez niczego, tj. pólek czy innych szafek

ale teraz pytanie jak ją zagospodarować kolorystycznie czy deko9racyjnie

jakaś ciekawa faktura na ścianę jakiś malunek??

sama nie wiem co z nia zrobić

czy zostawić taka gołą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawa kuchenka :)

moja obecna też nie jest wielka, ale uwielbiam w niej gotować - funkcjonlana i wszystko pod ręką :)

 

nie polecam łączenia kuchni z niewielkim pokojem.. miałam takie rozwiązanie w mieszkaniu i o ile nieźle sprawdzało się na codzień (otwarta przestrzeń, dzieci zawsze na widoku itp.; zapachy w całym mieszkaniu mi nie przeszkadzały), o tyle przy gościach - porażka :( teraz mam kuchnię przysłoniętą ścianką - z jadalni jest widok, ale już nie na całość - jestem bardzo zadowolona :)

 

podoba mi się połączenie kolorystyczne, które wybrałaś..

na pierwszej wizualizacji kuchni miałam połączenie - Jesień Borowikowa i Jesień Lniana z Nobilesa (tak mam pomalowany salon i jadalnię).. bałam się, że będzie w kuchni ciemnawo, bo to niezbyt doświetlone pomieszczenie w moim domu i pomalowałam całość na kremik.. przy najbliższym malowaniu chcę dorzucić czekoladkę - dodaje charakteru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy małej kuchni (ale nie tylko) funkcjonalność to zdecydowanie podstawa. Przy mojej troszkę się będzie trzeba nagimnastykować, ale mam nadzieję, że wyjdzie coś fajnego. :)

 

Zastanawia mnie jedna kwestia - standardowa głębokość szafek to 60 cm - czy możliwe (praktyczne) jest spłycenie szafek o np. 5 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 40 cm nie zmieści mi się płyta, bo ma 50 cm. :( pepejeans mam wrażenie, że moja kuchnia jest tak mała, że każdy cm jest ważny. :)

 

A tak poważnie to na razie wstępne rozważania - na ten moment będziemy przenosić IKEĘ. Ale wg układu, który zrobiły dziewczyny wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam.

Robię remont kuchni, nowe ściany, podłogi, wszystkie meble itp. Mam pomysł jak wszystko zagospodarować. Między innymi w jednym słupku ma stać na dole zmywarka do zabudowy (60) np. Electrolux ESL65070R, a nad nią zabudowany piekarnik (też 60) np. Electrolux EOB64201X. Nad piekarnikiem jeszcze 2 szafki.

Udałem się dzisiaj do salonu który robi meble na zamówienie w celu ustalenia jakiegoś projektu, wyceny itp. I tam uzyskałem informację, że niemożliwe jest zabudowanie piekarnika 60 nad zmywarką 60 :eek: Jedyna opcja to zmywarka 45.

Szczerze mówiąc zburzyło mi to cały plan tej kuchni, a w środę przychodzą fachowcy od ścian, elektryki, wody... muszę mieć wszystko zaplanowane, co i gdzie...

Czy faktycznie Pan w salonie miał rację??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...