Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mi się ten blat zupełnie nie podoba i nie pasuje w tym kącie - takie barki stawia się w otwartej kuchni

mi taki barek w twojej opcji mógłby służyć jedynie do odstawiania garnków z kuchenki

a gdyby tam miał ktoś siedzieć tyłem do kuchenki to bałabym się że mógłby się podpalić

 

a nie możecie jeść w salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Kuchnia rozplanowana dobrze. Zastanawiałabym się czy nie przenieść zlewozmywaka pod okno. Fajnie że uchwyty na dole różnią się od tych na górze.

Strasznie rzuca się w oczy niezabudowowana lodówka. Wszystko masz w fornirze, więc czemu ona nie?

 

Kuchnia jest poprawna, ale niestety nieciekawa, szarobura,i przez to nie zachwyca. Może pokombinuj coś z innym kolorem blatu? Lub innym kolorem frontów szafek górnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem tu nowa i szukam pomocy w aranżacji mojej malutkiej kuchni. Jest to kuchnia w bloku, bardzo standardowa i bardzo mała (6,40 m2). Szukam pomysłu na stworzenie funkcjonalnego, przytulnego miejsca do przygotowywania posiłków ale i zwyczajnego przebywania w nim (wiadomo, gdy przyjda kolezanki w kuchni gada sie najlepiej :-) ). Może ktoś mógłby mi pomóc, zaproponować jakieś fajne, niestandardowe rozwiązania? Chciałabym wkleić rysunek, alenie mam pojecia jak :-(.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna mi pomoc w aranżacji aneksu kuchennego, kompletnie nie mam pomysłu, może Wy coś wymyślicie, dodam tylko, że chciałabym upchnąć lodówkę w zabudowie, zmywarkę 45 cm, piekarnik, płytę indukcyjną i zlew jednokomorowy.

mieszkanie z wymiarami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtarzam post zamieszczony wcześniej w dziale wnetrza.

potrzebna mi pomoc w aranżacji aneksu kuchennego, kompletnie nie mam pomysłu, może Wy coś wymyślicie, dodam tylko, że chciałabym upchnąć lodówkę w zabudowie, zmywarkę 45 cm, piekarnik, płytę indukcyjną i zlew jednokomorowy.

mieszkanie z wymiarami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z miejscem do jedzenia? :) nie ma o tym zadnej informacji. Mozna zrobic tak, jak jedna forumowiczka ktorej nicku niestety nie pamietam :(

W miejscu gdzie jest przewidziany aneks zrobic z jednej strony lodowke wysoka w zabudowie, a z drugiej piekarnik i mikrofala w slupku, do tego na wymiar oczywiscie szafki dolne i gorne (te do linii lodowki i slupka z piekarnikiem. Blat roboczy ktory nam powstanie wykorzystac na maly zlew, nastepnie zachowujaca chyba 120 cm od szafek ustawic na srodku wyspe z plyta grzejna, a od strony pokoju dostawic do niej prostopadle stol jadalniny....

 

Nie wiem czy jest to zrozumiale, jezeli nie, to prosze o dokladniejsze wymiary pokoju to wrzuce jakas na szybko zrobiona wizualke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, z tym blatem roboczym to jest problem... Ja ostatnio próbowałam sobie zrobić projekt kuchni mieszkania którego kupnem byłam zainteresowana. No i wszystko zrobiłam super - piekarnik w słupku, lodówka... A później okazało się, że nie miałabym w takiej kuchni nawet gdzie pokroić czegoś... Niestety, moim zdaniem, przy małej kuchni, trzeba zrobić standardowo - piekarnik z płytą grzewczą. Tak, zyskujemy trochę powierzchni blatu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...