Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Od paru miesięcy głowię sie nad swoją kuchnią i nie mogę zdecydować się na ostateczną wersję a czas leci :) Proszę więc wszystkie dobre duszyczki o pomoc.

Trochę danych :)

kuchnia ma 3,90 szerokości i 3,30 "głębokości" Okno ma 2,50 i po obu stronach jest po 70 cm ściany

Po lewej stronie jest wyjście na taras (otwierane na zewnątrz). Zależy mi na wyspie (lub półwyspie) i miejscu do siedzenia dla 2 osób, przy czym niekoniecznie hokery

Poniżej 2 wizualizacje, które rozważałam. Budynek jest w stanie surowym więc można jeszcze dodawać ścianki :)

Edytowane przez kasik79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

mam częściowy pomysł na naszą kuchnią;

kolor frontów jasnoszary, wysoki połysk

kuchnia mała,wymiary 190 cm na 427 cm

mniej więcej chciałabym, żeby wyglądała tak:

 

nie wiem jakie kafle na podłogę, jaki blat, jakie kafle na ścianę.Byłabym wdzięczna za podpowiedzi, rady.

Pozdrawiam

Gośka

kuchnia.JPG

Edytowane przez magos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kwestia uchwytów do drzwiczek - wszystkie albo pionowe albo poziome, bo inaczej pojawia się chaos. :)

 

Co do płytek - "kafle może duże białe" to chciałaś nad blatem? Jeśli tak to nie wiem, czy to najlepszy pomysł - może lacobel byłby lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli-zrobić poziome uchwyty do szafek z półkami?Też mi się to zamieszanie z uchwytami nie bardzo podobało.

Będzie okap.Jakoś muszę pokombinować żeby się zmieścił razem z ta szafka wiszącą.

Nie wiem jak z kolorami i chciałabym lacobel, ale coś mąż się opiera.Tylko jakie kolory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualizacja nr2 jest tradycyjna zabudową w U ja skłaniał bym się tutaj nad wizualizacją nr1 chociaż by ze względu na to iż masz wszystko pod ręką. Możesz wszystko idealnie zaplanować bez biegania po kuchni a to cię na pewno czeka w przypadku realizacji w2. proponuję ci wejść na stronę http://www.blum.com/pl/pl/04/40/06/ekspozycje.php i poczytać o ergonomii w kuchni Blum ma to dopracowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sugestie co do kuchni. Jeżeli dasz pochłaniacz nie wiem jaka jest odległość ale na pewno z tego co widać będziesz miał kolizję przy otwieraniu szafki wiszącej z prawej strony poza tym bardzo nie komfortowe dojście do tej szafki. Co kuje w oczy to na pewno brak symetrii troszkę to chaotycznie poukładane. Jeżeli fronty szare w połysku to blat ciemny z kolekcji RIVERWASH odwiedź stronę http://www.sas.com.pl. Płytki również ciemne maksymalnie zbliżone do blatu najlepiej i naj efektowniej o wym 600 x 600 fuga szara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...