Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzieki za odpowiedz,

 

niestety z okna jest wyjscie na maciupenki balkonik , ale nie mozna zastawic okna.

a czy mozna by podowieszac jakies szafki zawieszane bo z takim ukladem bede miala bardzo malo miejsca ? Jak myslisz czy jest sens , a jesli tak to gdzie? Potrzebuje dosc sporo miejsca bo mam troche garnkow , talerzy , itd, trzeba by gdzies upchnac produkty....

 

z gory dzeki,

PS, a kuchnia faktycznie jest masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja widzę tak

 

na ścianie z drzwiami od drzwi:

szafka 30 cm (albo nie robić jej - będzie szersze przejście)

kuchenka 60 cm

szafka narożna 100 cm(za nią pustka)

szafka ok. 40 cm

zlewozmywak

 

we wnęce można zrobić szafkę z roletą lub drzwiczkami (stojącą na blacie) albo w górnym rzędzie na całej ścianie ze zlewozmywakiem zrobić szafki wiszące (również tam gdzie wnęka - we wnęce szafka wisząca będzie głębsza)

 

lodówka na przeciwko wejścia

img006a..JPG

img006-szafki g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje ale chyba sie nie nadadza, bo okno mam do samej ziemi wiec nie mozna zabudowac sciany okiennej. a co z lodowka? bez niej bedzie kiepsko...... we wnece 65x38 nie moge wstawic zadnej szafki bo jej nie otworze.... niestety tak jak mowilam kuchnia makabryczna...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Dzieki Agatah,

 

Mam taka szafke narozna teraz ale ona ma drzwiczki duzo szersze i jak je otwieram to zajmuja mi kawal miejsca i nie bardzo wiem jakby sie zmiescila ta szafka i zlewozmywak. obawiam sie ze nie znajde zadnej szafki z takimi waskimi dzrzwiczkami... QUOTE=agatah;4620619]Ja widzę tak

 

na ścianie z drzwiami od drzwi:

szafka 30 cm (albo nie robić jej - będzie szersze przejście)

kuchenka 60 cm

szafka narożna 100 cm(za nią pustka)

szafka ok. 40 cm

zlewozmywak

 

we wnęce można zrobić szafkę z roletą lub drzwiczkami (stojącą na blacie) albo w górnym rzędzie na całej ścianie ze zlewozmywakiem zrobić szafki wiszące (również tam gdzie wnęka - we wnęce szafka wisząca będzie głębsza)

 

lodówka na przeciwko wejścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje ale chyba sie nie nadadza, bo okno mam do samej ziemi wiec nie mozna zabudowac sciany okiennej. a co z lodowka? bez niej bedzie kiepsko...... we wnece 65x38 nie moge wstawic zadnej szafki bo jej nie otworze.... niestety tak jak mowilam kuchnia makabryczna...

 

JAK CO Z LODÓWKĄ , wystarczy ją otworzyć i korzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Dzieki Agatah,

 

Mam taka szafke narozna teraz ale ona ma drzwiczki duzo szersze i jak je otwieram to zajmuja mi kawal miejsca i nie bardzo wiem jakby sie zmiescila ta szafka i zlewozmywak. obawiam sie ze nie znajde zadnej szafki z takimi waskimi dzrzwiczkami...

 

Mam teraz w kuchni taką szafkę 100 cm z drzwiczkami 40 cm. Drzwi po otwarciu nie zajmują dużo miejsca, a przecież nie zostawiasz ich otwartych.

Dostęp do głębszej części szafki jest utrudniony, ale trzymam tam zapasy i garnki rzadziej używane. Jest bardzo pojemna.

 

Szafka 40 i zlewozmywak się zmieszczą na tej krótszej ściance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sukienka a na pewno chcesz tam mieć stół / blat? Bo jeśli nie jest to niezbędne to można zrobić klasyczną "elkę" z wysoką zabudową na krótszej ścianie, ewentualnie spróbować z węższymi szafkami przy dłuższej ścianie (np. 40 cm) - jeśli płytę chciałabyś mieć na krótszej ścianie.

 

Ja mam kuchnię o powierzchni 6m2 i takie rozwiązanie okazało się najpraktyczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...