Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moniko, czy Twoja kuchnia jest przechodnia, tzn. czy z lewej strony zaraz obok lodówki jest też wejście?

Tak!

I obmurowanie lodówki wolnostającej (a taką chcę) powoduje powstanie jednej długiej ściany.

Soniko, Ty juz masz kuchnie, prawda? Jak Ci sie widzi blat tyłem do okna? Może to jednak nie jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje męskie oko zlewozmywak jest za bardzo widoczny z jadalni i salonu. Nie da sie go przestawić?

 

 

na moje babskie oko bardziej szpeci płyta z garami :wink:

Chyba, ze gary po gotowaniu pietrza sie w zlewie ;)

 

:wink:

u mnie właśnie tak jest ...zlew na widoku .....płyta schowana .....mam zmywarkę ,ale nawet jak mam jakiś gar do umycia -to czeka sobie na płycie .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego ten zlew jest pod oknem, bo doszłam do wniosku, że płyta gorzej sie paskudzi. Ale to rozwišznaie powoduje, że blat roboczy jest tyłem do œwiatła.

Waham sie jednak, czy jej nie przestawić. Czy ktoœ ma kuchenkę w tak widocznym miejscu?

A może lodówka po prawej stronie okna i cišg w odwrotnš stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wiele osob ma problem jesli chodzi o wybor kuchni...

 

Wiec i ja niesmialo prosze o Wasza porade. :wink:

Projektow mialam juz kilkanascie...od tego myslenia to juz spac nie moge.... :-?

Ten mi sie podoba najbardziej ...tylko caly czas jakies glupie watpliwosci mnie nachodza...np. czy bede umiala otworzyc okno? :-?

 

Mam nadzieje , ze pomozecie i wypowiecie sie czy jest dobrze czy nie...bo ja juz sama nie wiem

 

Oto ona:

http://foto.onet.pl/upload/0/72/_590524_n.jpg

http://foto.onet.pl/upload/20/13/_590525_n.jpg

http://foto.onet.pl/upload/15/78/_590526_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img209.imageshack.us/img209/9220/k261t0au.th.jpg

 

1. nie widzi mi sie taka duża różnica poziomów - czy to kuchenka ma być na wysokości kolan, czy zlew pod pachami?

2. zlew nie powinien byc ograniczony tak usytuowaną scianką - przy zmywaniu bedzie ograniczona swoboda ruchu prawej ręki, za to siniaki na prawym łokciu gwarantowane

co to jest to wąskie na bokach szafki zlewozmywakowej? szafeczki takie wąziutkie? raczej niepraktyczne będą

3. ta lodówka nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ewunia uważam, że usytuowanie zlewu nie jest zbyt trafione.

Tam jest za mało miejsca na normalne poruszanie się.

 

Czy masz już zrobiony odpływ, bo nie wiem zlew musi być koniecznie w tamtym rogu i czy zmywarka nie jest za daleko od pionu?

Jaka jest wysokość od podłogi do okna?

 

Nie gniewaj się, ale myślę, że za dużo się tam dzieje - wyżej, niżej, blat wklęsły i po łuku...

Przydałby się rzut pomieszczenia z długościami ścian i zaznaczeniem drzwi.

 

A jak wyglądają inne projekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za zainteresowanie :D

 

zrobione sa dwa odplywy- do zlewu i do zmywarki- w tych miejscach gdzie sa

od podlogi do okna jest 88 cm czyli standardowa wysokosc a ja jestem wysoka- stad zlew chcialam miec wyzej

 

podaje wymiary:

sciana z lodowka 2.5

sciana z kuchnia 3.6

sciana z oknem 3.6

 

nie ma drzwi

 

kuchnia niby duza a tu okazuje sie ze ciezka do zaplanowania....

 

z ta wysoka szafka to rzeczywiscie macie racje ze trzeba ja obnizyc...

 

czekam na wasze sugestie i absolutnie sie nie obrazam za zadna krytyke. W koncu to nie ja robilam ten projekt :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...