Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co mysliecie o tej kuchni, to wariant na który prawie sie zdecydowalam...

Chetnie poczytam obiektywne opinie...

 

Witam

 

Pytanko gdzie jest tutaj lodowka bo rozumie ze powinna sie znjadowac po lewej stornie od zlewozmywaka ?

 

przeciez widac gdzie jest lodowka :lol:

Po prawej od kuchenki sobie stoi :D

Wilma a pokaz jakie jeszcze warianty masz?

Ale ten jest naprawde fajowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mysliecie o tej kuchni, to wariant na który prawie sie zdecydowalam...

Chetnie poczytam obiektywne opinie...

 

Witam

 

Pytanko gdzie jest tutaj lodowka bo rozumie ze powinna sie znjadowac po lewej stornie od zlewozmywaka ?

 

przeciez widac gdzie jest lodowka :lol:

Po prawej od kuchenki sobie stoi :D

Wilma a pokaz jakie jeszcze warianty masz?

Ale ten jest naprawde fajowy

 

 

rozumie taka malutka tak , no jak wystraczy taka to ok ladnie nic wiecej bym nie zminil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kolejne uwagi :)

Co do zlewozmywaka, to od wielu lat w domu funkcjonuje u mnie takie usytuowanie (w drugą stronę) i super sie sprawdza, tzn. po pierwsze nie wyobrażam sobie zrezygnować z niego zupełnie (na nim stoi mała suszarka do naczyń i środki do mycia), po drugie usytuowanie go w świetle okna spowodowałoby, że te rzeczy będą przeszkadzały w otwieraniu i będą widoczne z zewnątrz i zapewne też z salonu (m.in. dlatego zrezygnowałam z ustawienia zlewozmywaka na środku blatu pod oknami, jak sugerował projektant).

Jeżeli chodzi o stól, to na 100% zostaje - marzę o rodzinnych posiłkach jedzonych w kuchni przy stole, poza tym nie wyobrażam sobie np. krojenia sałatki na stojąco. Barek zaś ma przede wszystkim być przegrodą między kuchnią a salonem (jadalnią), poza tym witryna będzie pełniła funkcję barku (kieliszki, trunki), a szuflada na obrusy, serwetki itp.

Siedziska sie przydadzą, bo jak wszyscy mieszkańcy będą chcieli jeść posiłek równocześnie (6 osób), to potrzebowac będzemy dwóch dodatkowych miejsc (jak dzieciaki dorosną one zapewne te miejsca zaanektują :wink: )

Pozdrawiam i czekam na jeszcze - może jakieś sugestie do kolorystyki, tzn. jakie ściany i podłoga pasuje do takiego zestawienia kolorystycznego mebli, czy w meblach dać może gdzieś jeszcze jakiś akcent jasny, albo z niego zrezygnować zupełnie, zostawiając jedynie mleczne szyby; jakie blaty tu pasują itp.

Pozdrawiam,

Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, troche namieszałam w albumie, ale juz zmienilam projekt na wlasciwy :roll: i ten poddajemy ocenie.

Soniko, przepraszam nie tą kuchnie oceniłaś :oops: ...

 

Jeszcze niedawno brałam taki układ pod uwagę, ale zdecydowanie wole opcje z szafkami otwieranymi poziomo - i szafke żaluzjową

 

http://www.album.astral.pl/album/fotos/4130/56/3898/4.jpeg

 

 

 

Lodowka jest oczywiscie po prawej stronie kuchenki - to jedyne miejsce gdzie sie miesci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna kuchnia, planuję podobne ustawienia tylko w odbiciu lustrzanym, czyli lodówka od lewej itd. Jedyne co to chciałabym obok lodówki słupek z piekarnikiem. Ale swoją drogą płacić 300 zł za projekt przecież to im powinno zależeć na kliencie. Trochę pobawi się na komputerze i 300 do przodu :o :o Może i póżniej odliczą w ramach rabatu :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna kuchnia, planuję podobne ustawienia tylko w odbiciu lustrzanym, czyli lodówka od lewej itd. Jedyne co to chciałabym obok lodówki słupek z piekarnikiem. Ale swoją drogą płacić 300 zł za projekt przecież to im powinno zależeć na kliencie. Trochę pobawi się na komputerze i 300 do przodu :o :o Może i póżniej odliczą w ramach rabatu :evil:

 

a ja stwierdziłam, ze sobie profesjonalnie zaprojektuję, a potem zrobię u stolarza na zamówienie - i mam do przodu jakies 5000 w porównaniu z tym ile za ta kuchnie liczy sobie salon meblowy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zerknijcie i osądźcie bo ja czym dłużej na to patrzę to już nie wiem czy to funkcjonalnie rozwiązałam

 

 

http://foto.onet.pl/upload/18/46/_595705_n.jpg

w ciągu lodówka ,cargo,piekarnik,szafka 60 ,

szafka narożna 90na 90 klamka z drugiej strony tylko tak się niestety dało wstawić

15 cargo na chemię zmywara zlew

 

http://foto.onet.pl/upload/29/21/_595706_n.jpg

jak widać 60 dwa razy 80 i 60

na razie będzie cegła jak się nie sprawdzi i pobrudzi dojdzie pasek z kamienia z blatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...