Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:o przepraszam nie wychodzi mi wklejenie zdjęć. proszę o radę jak to się robi. Przepraszam za kłopot :oops:

 

Nie przejmuj się, nie ty jedna masz kłopoty. A to wcale nie jest takie trudne. Fotki, które chcesz wstawić muszą być zawarte pomiędzy znacznikami z języka HTML i powinny wyglądać dla przykładu tak:

 

"tu_wklejasz_pełny_link_do_zdjęcia" (bez cudzysłowów)

 

- pomiędzy linkiem a nawiasami kwadratowymi nie może być spacji,

- pamiętaj też że link musi być pełnym adresem internetowym, czyli zaczynać się od http://.....

- nie używaj fotek dużej rozdzielczości, wystarczą fotki max 400x300 punktów

- używaj formatu jpg a nie bmp (w Paincie masz również możliwość zapisu dowolnej fotki do formatu jpg)

 

Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://renataoch.w.interia.pl/zdj1.jpg

 

Witaj

Czy nie lepiej by bylo zrownac gorna krawedz szafki po prawej z zabudowaniem po lewej? Czyli, albo wywalic jedna szafke albo zabudowe po lewej podciagnac w góre?

Zamieniłabym miejscami lodowke z piecykiem, jest rzadziej uzywany i nich sobie stoi na brzegu kuchni, a z lodowki czesto cos wyciagasz, odkladasz na blat badz od razu stawiasz na plycie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu miałby sie blat roboczy zwiekszyc? przeciez tylko przeniesiesz plyte w inne miejsce? No chyba ze bedzie wtedy mniej "wygryzków" i zrobi sie blat w calosci dluzszy? :)

Ja bede miec wlasnie pochlaniacz nad polwyspem

ale to zależy od upodobań, są osoby które takiego rozwiązania nie wyobrażaja sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałam aby znalazła się tu lada i stołki barowe oraz stół z 4 krzesełkami. Czy to możliwe i czy to fajnie wygląda ?

 

Niefajnie wygląda. Smutna ta kuchnia. Ale to tylko moje zdanie.

Słupki w ogóle niefajnie wyglądają. No i bez sensu jest stół i barek jednoczesnie w takiej malutkiej kuchni (11 m2 !!!). Wygodniejszy chyba stół. Albo odwrotnie - bez stołu, ale z barkiem. Przy małych dzieciach lepszy jest stół.

Ja przyjęłabym zupełnie inna koncepcję.

Pomysl trochę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...