Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wydaje mi sie, ze te raczej nowoczesne meble nie pasuja do rustykalnych plytek na podlodze. :roll:

 

I czy zlew nie jest za blisko plyty? :-?

 

Kolorystyka chyba najlepsza w wersji 5, ale uklad szafek z poprzednich projektow. Szkoda marnowac miejsca i lepiej nie scinac szafek.

Chociaz moze 2?

(Widac, ze lubie jasne kuchnie :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwa-k rozumiem że ty masz spiżarke. A masz piwnice w domku? Bo ja mam i może jakoś bym się obeszła bez spiż. na górze. No a jesli bym zrobiła z wejsciem z korytarza .... :-? :-? Sama nie wiem. Niby głupi problem a zastanawiam się nad tym już chyba tydzień. A u ciebie jest wejście do spiżarki z kuchni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja nr 1, ale przemyśl zmniejszenie szerokości szuflad pod płytą grzewczą tak, żeby weszła zmywarka szerokości 60 cm. 45-tka to nieporozumienie.

Poza tym projesty, które pokazujesz są bardzo nowoczesne,a kafle na podłodze wyglądają na rustykalne...

Niestety (a moze stety, bo to pierwsza moja zmywarka) jest 45cm. Większość sprzetu została już zakupiona dużo wcześniej. Kupując zmywarkę sadzilem, ze 45cm wystarczy. Tylko z mebelkami czekałem, bo brakowało $$$. Podobnie ma sie sprawa z kafelkami - zostały już położone kilka miesięcy temu, kiedy to jeszcze nie było koncepcji na meble kuchenne. Może faktycznie nie będa idealnie pasowały, ale już nie chce ich zrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o okap - to ten w projekcie pasuje idealnie - nie zmienialabym go

Tak, zdecydowałem że pozostanie okap w taki kształcie. Zastanawiam się tylko, czy lepiej wybrać okap ze stalową, czy lepiej ze szklaną częscią poziomą. Wydaje mi się, ze szklo moze byc latwiejsze w utrzymaniu czystości, chociaz moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o okap - to ten w projekcie pasuje idealnie - nie zmienialabym go

Tak, zdecydowałem że pozostanie okap w taki kształcie. Zastanawiam się tylko, czy lepiej wybrać okap ze stalową, czy lepiej ze szklaną częscią poziomą. Wydaje mi się, ze szklo moze byc latwiejsze w utrzymaniu czystości, chociaz moge sie mylic.

 

z tego co wyczytalam na forum - to opinie sa dość różne

sama nie wiem czy szklo bedzie latwiejsze w utrzymaniu

ja jednak wyralabym okap bez szkla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...