Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Masz ubrania - na to potrzebujesz szafę o głębokości min 60 cm. A gdzie będziesz trzymał mopa, wiadro, ścierki, proszek do prania, walizki, ozdoby choinkowe, książki, dokumenty związane z domem, narzędzia i setkę innych duperelek? Poza tym buty lepiej trzymać w osobnej szafie niż ubrania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 688
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Elfir za wpis:) Tamta szafa z lewej strony ma głębokość ok. 70-80cm i długość 250cm więc na samym początku na pewno wystarczy. Nie chciałbym obok mieć takiej samej. Chyba, że coś mniejszego, niższego, nie rzucającego się w oczy.

 

Dusia- balkon jest od południa.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały, nie wystarczy jedna szafa... 250 cm to nie jest dużo - u mnie w takiej tylko ubrania, pościel i ręczniki się mieszczą. Posłuchaj Elfir, bo zaraz po przeprowadzce będziesz żałował decyzji :yes: Masz przedpokój stworzony dla szaf - wolałabym je tu wstawić, niż zagracać sypialnię - tam możesz wstawić komodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawy projekt dzisiaj: Mieszkanie skąpane w bieli

 

http://wnetrza.onet.pl/salon/mieszkanie-skapane-w-bieli,1,3766543,artykul.html

 

Jaka to deska podłogowa? buk? czy dąb? czy jeszcze coś innego?

Edytowane przez biały2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam!

Mam straszny problem. Kupiliśmy mieszkanie 37,77 m2 , ale nie mam pojęcia jak je urządzić, gdyż ma nietypowy kształt... Jak dobrze zagospodarować przestrzeń ? Dodam, że przedpokój ma 4,50 m2, łazienka- 4,13 m2, pokój dzienny/aneks kuchenny- 18,43 m2 a sypialnia 10,61 m2. Proszę o pomoc!

Z góry dziękuję .

mieszkanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowała naprostować jedną ścianę względem ściany zewnętrznej - będzie jakiś kąt prosty do wpasowania mebli.

 

w sypialni przenieść łóżko na drugą (przestawioną ścianę), a pod tą krzywą zrobić szafę, do tego drzwi przesuwne.

W pokoju można powiększyć zabudowę kuchni, robiąc na jednej ścianie wysoką zabudowę a w niej szafę na wiadro, szczotki, środki czystości

Jeśli pracujecie w domu, nie robić wystającego barku przy zlewie, tylko wstawić pośrodku aneksu kuchennego mały stolik, a tam, gdzie na planie był stolik wstawić biurko i jakąś szafkę na dokumenty.

 

http://img706.imageshack.us/img706/4060/mieszkanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam forumowiczów

Proszę o pomoc w rozplanowaniu parteru w domku aby było wygodnie i praktycznie :) tak

z sensem.

1. WC - Projektant "coś" tam narzucił ale kibelek jest np w oknie ! Z wymiarów

pomieszczenia wydaje mi się, że tam wejdzie tylko wc i umywalka.

2. Kuchnia - Myślałam o wyspie z barkiem "pośrodku" pomieszczenia (w celu podzielenia

pomieszczenia na aneks i salono/jadalnie) ale wydaje mi się, że zrobi się ciasno a muszę

mieć stół. Co się bardziej na wyspie sprawdza zlew czy płyta kuchenna? Marzę też o

dużej lodówce typu "Side by Side", słupku z mikrofalą i piekarnikiem i cargo ale gdzie to

wszystko pomieścić aby nie zdominować pomieszczenia aneksem kuchennym.

 

Niedługo rozpoczynamy budowę i muszę się na coś zdecydować aby poprowadzić np.

instalacje sanitarne.

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelkie rozwiązania i podpowiedzi.

projekt_parter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...