Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom dla szóstki!- Komentarze


alfreda

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Siłaczko, widzisz jak szybko poszło? Już kolorowo!!! jeszcze ciut i firaneczki będą fruwać w otwartych oknach, pamiętasz? Zyczenia dużo zdrówka dla Shreka. A z tymi zdjęciami rtg to nawet jest myśl 8) :p

 

Czasem myślę, że za szybko. Nie nadążam. :o Ale znów mam alianta (teściową), będzie trochę łatwiej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziecie jak burza! siłaczka mam pytanie w związku z ...

Najpierw stolarz - zaczął robić futryny z sosny i chciał już wiedzieć, jakie będą skrzydła. Zatem w środę pojechaliśmy wybrać drzwi. 12 sztuk – bagatelka. Nie możemy szaleć, ale na szczęście te tanie nam się spodobały. Fuj, jaki tani gust!

ile kosztuje zrobienie drzwi z futrynami u stolarza. Komplet. Prosze napisz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam z podziwem Twój dziennik od jakiegoś czasu.Jestem pod wrażeniem rodzinnego zaangażowania w prace w wykończeniowe domku,który jest coraz bardziej "domowy"i cudny.Przeprowadzką się nie martw.Ja to przeżyłam wczoraj-śnieg i zawierucha-z pomocą rodziny i przyjaciół poszło jak z płatka.Szkoda tylko ,że wyprowadzałam się chwilowo do teściów,ale myślę,że ostatnia moja przeprowadzka bedzie za rok-do naszego wymarzonego domku.Pozdrawiam i życzę samych słonecznych dni w nowym domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy już zaczynać, parapety są. A jak się przeprowadzimy, to pewnie będziemy odcięci od internetu. Na jakiś czas...

 

 

 

Z najlepszymi życzeniami zdrówka i powodzenia w nowym domu, na parapet po sasiedzku stawiam :)

 

 

http://www.debowa.pl/images/debowa_polska_dr_1_5_s.gif

 

Fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłączko dawno u Ciebie nie byłam (generalnie rzadkobywam na tym forum), dziś zajrzałam a tu proszę : przeprowadzkia.

 

Gratuluję !!!

 

Pięknie u Was, bardzo pieknie. I naprawdę sami wybudowaliscie ten dom, "własnymi ręcami", bo u nas tylko nadzór odbył się "włąsnymi ręcami" :D :D :D .

 

Powodzenia w nowym domu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłaczko, piszę to któryś raz z wielkim podziwem - masz naprawdę wspaniałe córki, takie pomocne we wszystkim i piękny domek:D . Jak sobie czytam dzisiejsze wieści na Onecie iście "prokreacyjne", że dziecko kosztuje 1200 zł na m-c zastanawiam się skąd brane są takie statystyki. Tyle to może dziecko posła kosztuje.

Mnie samej marzy się większa rodzinka. Nie takie modelowe 2+1 ale co najmniej 2+3. Już nie mogę się swojego trzeciego potomka doczekać :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wprost wyjść z podziwu dla Waszego uporu, poswiecenia i zaangazowania w budowę i wykończeniówkę domu 8)

Mam wrażenie, że jesteście bardzo szczęśliwą rodziną, która umie spędzać czas razem, przy pracy i nie tylko :)

Dobrze wychowujecie swoje dzieci, szczerze Wam tego gratuluję :wink:

I oczywiście życzę samych cudownych chwil w tym Waszym nowym miejscu na ziemi 8)

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...