Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz mały domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 418
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubolotku nie wiem co napisać o Twoim domu :D Napiszę tylko: super :p :p :p

Wszystko mi się podoba, łącznie z tym super fajnym garażem.

Mam pytania do Ciebie:

 

co leży na podłodze w sypialni? proszę o typ i nazwę firmy, kolor.

http://img323.imageshack.us/img323/3753/b024as0.jpg

 

 

Jak sprawują sie te kaloryfery, które wiszą u Was? Jak się nazywają? Czy szybko się nagrzewają?

http://img340.imageshack.us/img340/1095/b037sh5.jpg

 

 

jaki to jest kolor na ścianach? co jest na podłodze, typ i kolor jeżeli mozesz podać będę bardzo wdzięczna :lol:

http://img431.imageshack.us/img431/1821/b043yl8.jpg

 

 

 

Kuchnia bardzo mi się podoba :D :lol: :p

Jak dużą masz kuchnię: proszę podaj wymiar tam gdzie jest kuchenka i zlewozmywak. Czy teraz jak już korzystasz z kuchni, mozesz napisać czy bliskość zlewu i kuchenki nie przeszkadza? Wysokość okapu jest dobra?

Czy masz zmywarkę?

http://img340.imageshack.us/img340/9814/b076il8.jpg,http://img323.imageshack.us/img323/7738/b078lg1.jpg

 

 

Ile lat ma Twój mały? Ma fajne oczy. Mój synek też ma błękitne.

http://img419.imageshack.us/img419/240/b077mu7.jpg

 

 

Pozdrawiam gorąco Aga

 

 

PS. Jeżeli przeraziła Cię ilość pytań to z góry przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga dzieki za pochlebstwa, a ile tych pytan hoho, nie wszystko pamietam, a nie mam papierow przy sobie, w sypialni sa panele KASZTAN NOVARA z kronooryginal,kaloryfery bardzo dobrze sie sprawuja sa szybko cieple, jestem znich zadowolona ale w tej chwili nie moge sobie przypomniec ich nazwy ale wiem ze komus juz o nich pisalam ale teraz tez tego nie moge znalezc, w salonie sciany sa w kolorze kremowy mango, a sufit szlachetny bez wszystkie farby mamy z dekorala, a na podłodze mamy parkiet jatoba,a kuchnia jest mala, w sumie ma 3,5mx2,5m, tam gdzie jest kuchenkajest chyba 1,7m gdybym miala dluzszy ten blat z kuchenka to dalabym ja bardziej na lewo ale tam mam przejscie i nie moglam, ale w sumie to narazie mi to nie przeszkadza, zmywarki nie mamy, okap wkoncu jest na dobrej wysokosci ale juz nie pamietam na jakiej, ale gdzis o tym wczesniej pisalam, a moj kuba skonczyl w lipcu 2 latka, mam nadzieje ze troche ci pomoglam tymi odpowiedziami, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podczepiam sie pod pytanko o okna, jaki to kolor z zew?

Rozumiem ze cały profil jest bialy a jedynie z zew jest okleina. Ktos mi powiedzial ze takie okna jak sie zarysuja (tzn ta okleina) to widac biale rysy. No wlasnie, czy ta okleina sie tak łatwo zarysowuje? Masz w tym temacie Kubolotku jakies doswiadczenia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znoe dziekuje wszystkim za pochwały naszego domu, kajja wlasnie bylam ciekawa jak tam kuchnia, mowilam ze maja troche drogo, a jesli ci chodzi o nasza szafe w sypialni to robil ja moj maz:), wydaje mi sie ze te grzejniki raczej firmy roca nie sa ale jakie kurcze musze poszukac, bylo troche kurzu ale szmatka dalo sie powycierac, okna z zewnatrz sa w złotym debie firmy pamoplast, rzeczywiscie troche z zewnatrz nam sie porysowaly, przy tylu robotach, ale nie duzo, ktos musialby sie naprawde dobrze poprzygladac, okna nam nie zaparowywuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nic innego nie mogę powiedziec o Waszym domku, jak tylko to że jestem zachwycona. Jestem strasznie ciekawa jak będzie wyglądał wykończony kominek.

Bardzo, bardzo proszę o zdjęcia.

 

I jeszcze jedno pytanko, ile zajmuje taki kominek, w projekcie mamy nie za duży salon i musimy podjąc decyzję, co do tego czy chcemy kominek. Trochę trudno mi zrezygnowac, bo moim zdaniem daje niesamowity nastrój, a podobał mi się właśnie taki jak Wasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotku

Wreszcie spokojnie mogłam się wprosić do Was i pooglądać. Przejrzałam wszystko od początku.

Po prostu bajka! Piękne domostwo!

Jeszcze raz gratulacje z powodu udanej przeprowadzki.

Bardzo słoneczne te Wasze wnętrza i radosne.

Śliczne parkiety.

 

Życzę całej Rodzince dużo dużo zdrowia.

 

I proszę o więcej zdjęć. Wasz domek jest dla mnie inspiracją.

 

Pozdrawiam Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALMUC RACZEJ TAK TE ZARYSOWANIA SA ZDECYDOWANIE JASNIEJSZE NIZ ZLOTY DAB, HM... CHYBA BIALE, ALE TO NAPRAWDE GDZIENIEGDZIE, TRZEBA PO PROSTU NA NIE UWAZAC, MYSLE ZE CZESC TYCH ZARYSOWAN POWSTALA TEZ PRZY SZOROWANIU TYCH OKIEN NP GLUPIA ZYLETKA

ANDZELIKA KOMINEK CIAGLE NIE SKONCZONY COS TAM MAZ JUZ Z NIM ZACZAL ROBIC ALE NADAL NIE MOZE GO SKONCZYC, NIC NADZWYCZJNEGO NIE WYMYSLILAM A ILE ON ZAMUJE MIEJSCA? MUSIALABYM POMIERZYC, NASZ SALON DLA ORIENTACJI MA 29M2, I DZIEKUJE ZA POCHWALY

JOASIU DZIEKUJE ZA TAK MILE SŁOWA, NARAZIE NIC W DOMKU NIE PREZYBYLO WIEC NIE MA CO POKAZYWAC, A CO DO PODLOG TO OWSZEM BYLY LADNE ALE SOBIE NAWET NIE WYOBRAZASZ JAK SA JUZ PORYSOWANE, TAK TO JEST Z DZECMI:)

SEDRDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotku,

 

jestem tak ostatnio zakręcona, że przegapiłam Twoje zdjęcia po przeprowadzce :oops:

 

jest ślicznie!!!! salon przepiękny, szkoda że na razie pusty, kiedy macie zamiar go zapełnić???

 

sypialnia bardzo przytulna, fajna szafa

 

kuchnię widziałam wcześniej, ale z dodatkami też jest fajniej tak cieplej

 

a synek śliczniutki:)

 

gratuluję i jeszcze raz niech Wam się dobrze mieszka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...