Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz mały domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 418
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

http://img138.imageshack.us/img138/7940/a0491ke.jpg

 

Kubolotku mam wielką prośbę dotyczącą tego zdjęcia - czy możesz mi powiedzieć jak jest zrobiona ta obudowa? Jakieś stelaże. takie zwykłe aluminiowe do płyt KG, czy coś innego? Chcę właśnie mieć tak wbudowane w blat z kafli 2 umywalki i moi kafelkarze nie mają koncepcji jak to zrobć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubololku-śliczny i z dobrym smakiem urządzony masz domek :D

Nareszcie, przy końcu pokazałas wykończony kominek. On jak i pozostałe rzeczy wyszły bosko.Bardzo fajnie , kolorystycznie dobrałas kolor na ścianach Kubusia.

Doczytałam, że twój Kubulek też w lipcu 2006 skończyła 2 latka. Mój dokładnie urodził się 31.07 :wink:

pozdrawiam życząc szczęsliwego zamieszkiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomki 4 wlasnie zauwazylam ze chodzilo ci o zielony kolor a nie zółty w dzieciecym pokoju, wiec zielony to soczyste winogrona z dekorala,

 

kolia niestety nie mam innych zdjec z ta umywalka zeby ci pokazac jak to wyglada ale sa normalne profile aluminiowe pod spodem i na to ta zielona lyta, tez to meczyli ale zrobili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Bardo fajny domek ciepły, przytulny i urządzony bardzo gustownie. Wszystko przemyślane i dopięte na ostatni guzik. Sper ! :D

Mam pytanie do kolorystyki a dokładniej chodzi mi o kolor (rodzaj farby) ścian w kuchni, przedpokoju przy schodach, w salonie i na kominku. Odnośnie salonu piałaś, że to farba z dekorala kremowe mango a jaka jest ta ciemniejsza na kominku?

Czy mogłabyś mi napisać jakie panele macie w pokojach.

Z góry dziękuje Kapi :D

A domek super !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca i Robert dziekuje bardzo za pochwały:),

Robert wielu nazw juz nie pamietam ale co moge teraz to odpisuje , wszystkie pokoje w domu mamy pomalowane farbami z dekorala, w kuchni mamy dwa kolory(moze na zdjeciu tego nie widac) to narcyz i piasek pustyni, w przedpokoju i na schodach mamy polozony tynk akrylowy ten co sie daje na zewnatrz domu nr koloru nie pamietam , jesli ci zalezy to sprawdze, jesli chodzi o salon to naokolo jest kremowe mango, sufit i sciana za kominkiem to szlachetny bez, a kominek to calkiem co innego tzn.kominek tez ma na sobie taki drobny kamyczek a pozniej zostal przymalowany jakas farba i to nie jest dekoral, w tej chwili nie pamietam ani nazwy ani firmy ale sprawdze jesli ci zalezy, a jesli chodzi o panele to o co dokladniej ci chodzi, bo w kazdym pokoju mamy inne, chcesz nazwe kazdych czy tylko firme?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź w zupełności mi wystarcza. Tak przypuszczałam, że jeden z odcieni żółci to piasek pustyni. Chcemy tym kolorem pomalować przedpokuj i dlatego chciałabym zobaczyć jak on się prezentuje na większej płaszczyźnie. Twoja kuchnia bardzo mi się podoba dla uściślenia czy na ścianie, na której zawieszony jest okap występuje ten kolor - piasek pustyni? Mebelki w kuchni też super! :D

A co do paneli w waszej sypialni to juz doczytałam, że to kasztan novara z kronoorginal. Napisz jak się sprawują. :D

Z góry dzięki za odpowiedź KAPI :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...