Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o panelach prysznicowych, panel prysznicowy, panele


anka5

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki za rade, wiem za mozna kupic tanio... a potem wymieniac za pol roku na kolejny. Masaze lubie, wanny z hydromasazem nie mam jak wstawic wiec chyba sie zdecyduje ale na ten (trosze tanszy):

http://www.lazienkawsieci.pl/go/_info/?user_id=283&lang=pl

Jak zamontuje to zdam relacje czy wart byl tych pieniedzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sa firmy ALTERNA chyba polskie? działaja ok, a zeby powiedziec czy warto było to proponuje za 5 lat dopiero sie wypowiedziec ;)bo co mozna stweirdzic po tyg, miesiącu..... u mnie 1,5 roku dzien w dzien używamy. I tak jak mówiłam kosztował jakies 1100zł. Jest deszczownica, 6 hydromasazy, prysznic -słuchawka, i dolny kran, no i ustawienia temp w pokretle + półeczka na mydlo,gąbki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwnikiem gotowych paneli prysznicowych ze względu na małą zazwyczaj wydajność dysz i problemy z czyszczeniem wszystkich zakamarków (półeczek, całej obudowy itd.) Penel żeby dobrze działał nie może mieć więcej niż 4 dysze, ogranicza to ciśnienie wody w sieci. Jestem zwolennikiem budowania systemów podtynkowych i taki właśnie zrobiłem u siebie. Podtynkowa bateria Grohe, 4 dysze Grohe i wylewka górna Hansgrohe Allrounder. System jest na ukończeniu, niedługo mogę wrzucić fotki. Do tego "zamknęliśmy" kabinę od góry półokrągłym sufitem i dołożyliśmy parownik wraz z radiem i oświetleniem wewnątrz kabiny i elektroniczne sterowanie tych wszystkich urządzeń. I tak powstała kabina z sauną parową z dobrym systemem masażu. Jeszcze zamontujemy dwa siedziska i tylko czekać na testy naszego wynalazku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Mam panel od roku. Z biczy może nie korzystam zbyt czesto (chociaż zdarza się) ale za to uwielbiam deszczownię. Mąż preferuje słuchawkę (ma 6 róznych strumieni wody). Jest jeszcze wylewka dolna do napuszczenia wody do "kąpieli" dzieci - mamy głęboki brodzik. No i jest termostat. Ja jestem zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panela już nie widać ale ja wiem jedno: ŻADNYCH PANELI - NIGDY! Ja nigdy nie kąpałam się pod takim panelem i nie wiem jak to jest ale wiem, że nie chcę tego i już. Czytałam mnóstwo na ten temat i potwierdza się opinia, że większość osób nie kupiłaby tgo ponownie. Trzeba to bardzo dokładnie i dość często czyścić, zajmuje dużo miejsca i nie wygląda ładnie.

Ostatnio widziałam takim panel u znajomych znajomych - tragedia, mówię wam. Panel ogromny, wyglądał jak pojazd kosmiczny, zawierał wszelkie możliwe funkcje włącznie z radiem. Jak weszłam do tej łazienki to tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że nigdy czegoś takiego nie kupię. Zwiedzaliśmy ten ich domek i wszyscy się zachwycali tą łazienką, a mnie odrzuciło od razu. Jak dla mnie wygląda to koszmarnie i tandetnie, sory. Pewnie dużo też zależy od panela ale ten był straszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 5 months później...

Ja mam panel, jeśli chodzi o wannę to nie wiem .

Te panele sa robione w Republice Chińskiej..ale co teraz nie jest u tych kurdupli robiopne.

 

Producent zapewnia że polska kontrola jakości jest.

 

Na razie nie narzekam na niego...oczywiste musisz miec przyzwoite ciśnienie wody aby np. móc sie cieszyć biczami wodnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzadny panel wyprodukowany albo przynajmniej zaprojektowany za Odra kosztuje ze 4-5 tys. Od China nie spodziewam sie za duzo, jak przez pare lat bedzie bezawaryjnie lal wode, to bede zadowolony. Moge go miec za prawie polowe ceny i chyba lykne, tym bardziej ze jest tyle wydatkow na tym etapie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 1 month później...

Czy moze uzytkuje ktos jakis panel prysznicowy tak do maksymalnie 2 tys zl i moglby go polecic ?

Jedyny wiekszy wybor jaki znalazlem w tej cenie to sanplast i deante.

 

Wiem, ze z tanimi moga byc problemy, ale taki jak sobie wybralem w hansgrohe kosztowal ponad 25 tys :) To wole wymienic panel 10 razy.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...