Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

W Onecie jest coś takiego http://wiadomosci.onet.pl/1204635,11,item.html :evil: :evil: :evil:

Cholera - znowu mi podnieśli ciśnienie z rana. Takim geniuszom płaci się 10K co miesiąc z moich pieniędzy :evil: :evil: :evil:

Najlepiej niech siedzą w domu i dostają 10% średniej krajowej :lol: . Najlepiej, żeby sie nie opiekowali żadnym dzieckiem - szkody w rozwoju osobowym mogą być nieodwracalne. Może jakaś terapia zajęciowa, wyplatanie z wikliny itp. Jestem w stanie nawet zapłacić ze dwóm te 10% z własnej kieszeni, byle przestali marnować swój cenny czas na sparwy publiczne :evil:

 

Ale jaki geniusz ekonomiczny jest w tym wszystkim ukryty.

 

No bo jak już wprowadzimy pensje od bycia na bezrobotnym to oni już będą zatrudnieni, tak więc ubędzie bezrobotnych. Wtedy zaoszczędzimy na zasiłkach dla bezrobotnych i to co zaoszczędzimy przeznaczymy na pensje dla Matki-Polki. No i jak ta Matka-Polka już wyjdzie z ubóstwa dzięki tej pensji to nie trzeba jej będzie płacic ani zasiłku ani becikowego.

Gospodarka się rozkręci bo wszyscy od tego dobrobytu rzuca się w szał zakupów i stąd premier będzie miał zwiększone wpływy z VAT i z dywident płaconych przez spółki Skarbu Państwa.

Normalnie, ani Marks ani Engels na to nie wpadli, że o Miltonie Friedmanie nie wspomnę.

 

Tylko nijak nie moge się doliczyć jak wydać pięć razy to co już raz zostało wydane. Pewnie przygłup jestem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly watek

 

to ja jeszcze to pokaze

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_051128/kraj/kraj_a_7.html

 

w szczegolnosci zapis:

 

Policja, zdaniem Dorna, powinna nawiązać ściślejszą współpracę z samorządami, wspólnotami mieszkańców, a także radami parafialnymi.

 

moze to tylko moje obawy... ale jakos sie dziwnie czuje na mysl ze rada parafialna obserwuje co sie dzieje w okolicy i po obowiazkowej korekcie proboszcza, sklada raport policji ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jestes przed rade parafialna obserwowany......

 

niedobrze się dzieje, niedobrze.

 

Xena ... czy ty tez czasem masz wrazenie ze jest w tym kraju instytuacja ktora co roku oglada dokladnie twoje mieszkanie rozmawia z toba o pracy, o zyciu .. wszystko skrzetnie notuje i przechowuje bog wie ile czasu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly watek

 

to ja jeszcze to pokaze

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_051128/kraj/kraj_a_7.html

 

w szczegolnosci zapis:

 

Policja, zdaniem Dorna, powinna nawiązać ściślejszą współpracę z samorządami, wspólnotami mieszkańców, a także radami parafialnymi.

 

moze to tylko moje obawy... ale jakos sie dziwnie czuje na mysl ze rada parafialna obserwuje co sie dzieje w okolicy i po obowiazkowej korekcie proboszcza, sklada raport policji ....

 

mam nadzieję, że nie wyleją dziecka z kąpielą. Chodzi o lepszy wywiad środowiskowy, min. o przemoc w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jestes przed rade parafialna obserwowany......

 

niedobrze się dzieje, niedobrze.

 

Xena ... czy ty tez czasem masz wrazenie ze jest w tym kraju instytuacja ktora co roku oglada dokladnie twoje mieszkanie rozmawia z toba o pracy, o zyciu .. wszystko skrzetnie notuje i przechowuje bog wie ile czasu ...

 

może nie oglądać, jak nie wpuścisz kolędy :D

Nie przesadzaj Pawson :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly watek

 

to ja jeszcze to pokaze

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_051128/kraj/kraj_a_7.html

 

w szczegolnosci zapis:

 

Policja, zdaniem Dorna, powinna nawiązać ściślejszą współpracę z samorządami, wspólnotami mieszkańców, a także radami parafialnymi.

 

moze to tylko moje obawy... ale jakos sie dziwnie czuje na mysl ze rada parafialna obserwuje co sie dzieje w okolicy i po obowiazkowej korekcie proboszcza, sklada raport policji ....

 

mam nadzieję, że nie wyleją dziecka z kąpielą. Chodzi o lepszy wywiad środowiskowy, min. o przemoc w rodzinie.

 

jak patrze co sie ostatnio dzieje to trudno o ta nadzieje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena ... czy ty tez czasem masz wrazenie ze jest w tym kraju instytuacja ktora co roku oglada dokladnie twoje mieszkanie rozmawia z toba o pracy, o zyciu .. wszystko skrzetnie notuje i przechowuje bog wie ile czasu ...

czy mi sie zdaje czy mówisz o tej, która bierze za to jeszcze kasę?

 

hihihi ... oj bierze, bierze ....

 

A wracajac do ogolnego tematu.. co powiecie na Urzad antykorupcyjny ??

bedacy ponad wszystkim ... i majacy baaardddzzzzo szerokie uprawnienia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na dodatek budzet wysrubowany tak ze hej.

Wracajac do pomyslu Dorna. Nie tylko to mial na mysli. Zaprasza do scislej wspolpracy (tak to nazwal) wszystkich obywateli. Hmmm......V kolumna? Jakos tak mi sie to skojarzylo w pierwszym odruchu. W drugim Stasi o iel pamietamy jeszcze co to w NRD byla za instytucja.

OJ w wyniku obserwacji tego co dzieje sie wokolo radykalizuja sie u mnie poglady i oceny dzialan tych Panow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprasza do scislej wspolpracy (tak to nazwal) wszystkich obywateli. Hmmm......V kolumna? Jakos tak mi sie to skojarzylo w pierwszym odruchu. W drugim Stasi o iel pamietamy jeszcze co to w NRD byla za instytucja.

 

Och Jareko ... po co tak daleko szukac.... to po prostu

ORMO 2 - reaktywacja

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...