Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

lewakk

 

...oj, dajesz się podprowadzić jak małe bobo i cytujesz takie głupoty ... :wink:

Kolego więcej poczucia humoru ...

Pozdrawiam

J

 

a w czym widzisz głupotę????

 

trzymamy kciuki, by ten rząd padl do jesieni, wtedy oczywisty jest rząd z nową lewicą

 

zobaczcie dzisiejsze info o Wałęsie w PO, to przymiarka na premiera tejże przyszlej koalicji.....

 

a podany rząd powyżej jest ze strony platformy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

I jeszcze a propos telewizji państwowej ....

 

Czy to Bronek, Tomek, Rysio, Zdzisio - wszystko to jeden szajs. Polscy politycy, niezależnie od szyldu i orientacji politycznej zawłaszczyli to co my Obywatele opłacamy juz całe lata temu. Dlatego piszę "telewizja państwowa", a nie "publiczna" choć bardziej dokładnym określeniem powinno być "Telewizja Partyjna".

 

Markus, dlaczego Bronka skazujesz zupełnie zaocznie na "szajs"? On jeszcze nie podjął żadnej decyzji. Mam jednak nadzieję, że wyczyści tę stajnię Augiasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega dziennikarz pracował kiedyś z B.Wildsteinem (bodajże w Życiu) i jest b.dobrego zdania o jego fachowości, rzetelności i uczciwości. Oczywiście dobry i uczciwy dziennikarz niekoniecznie dobrze pokieruje wielką i zabagnioną firmą TV, ale ja bym poczekał z ocenami. W tej chwili nie wyglada mi na to, że TV stanie są tubą braci K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost - ani Lepper, ani Giertych nie przeszkadzają mi w rządzie.

"Zupełnie mi z Lepperem nie do śmiechu. Wyć mi się chce na samą myśl o koalicji PiS-u z SO. Mam nadzieję, że jednak do niej nie dojdzie. "

 

Wiesz może czyje to sa słowa ?

 

Giertych zupełnie mi nie przeszkadza, a na pewno ma wystarczające kwalifikacje - to historyk, adwokat i wykładowca wyższej uczelni.

 

Chyba sam nie wierzysz w to co mówisz

 

A że ma tradycje narodowe (nie faszystowskie, jak mu niektórzy chcą łatkę przykleić)?

 

bo ma, a przynajmniej to on reanimował kogos takiego jak wszechpolacy którzy mają faszystowskie ciągotki.

 

To jeszcze lepiej - może dzieciaki dowiedzą się ciut więcej niż za innych ministrów o tradycji patriotycznej własnego kraju a nie tylko rozmiękczającej myślenie "tradycji europejskej".

Edukację proponuję rozpocząć od obowiązkowego odśpiewania hymnu narodowego przed każdą lekcją.... halo ...HALO !! prosze się obudzić ! mamy już XXI wiek a nie okres miedzywojenny. Wymachiwanie szabelką nie bedzie już na nikim w świecie robic wrażenia, co najwyżej wzbudzi uśmiech pobłażania.

 

Choć faktem jest, że Leppera sobie jeszcze kilka miesięcy temu nie wyobrażałem w rządzie, to po nieudanych próbach zawiązania koalicji i rozwiązania sejmu z PO, nie widzę, żeby było inne wyjście.

 

Niech zgadnę, winę takiego stanu rzeczy ponosi oczywiscie PO ?

 

Taka jest logika uprawiania polityki. Jeśli się oczywiście chce coś w Polsce zmienić, a nie w kółko ujadać, jak cienie z PO. I jak się okazuje bardzo dobrze się stało, bo już po tygodniu od powstania większości jest CBA i Wildstein w TVP - jeszcze bardziej zgniłym molochu niż WSI/..../

Brawo ! to jest to co jest dla wszystkich Polaków najważniejsze, wręcz to jest kwestią życia i śmierci naszego narodu. Co tam, że strajk generalny słuzby zdrowia i bezrobocie największe w Europie , co tam że młodzi wykształceni ludzie mówią Polsce "pa pa" i jadą do krajów z normalnymi rzadami i warunkami życia. My teraz mamy przecież CBA ! które zrobi porzadek z tymi wszystkim układami i układzikami, korupcją i całym tym zgniłym, komunistyczno- liberalnym motłochem..... a potem to juz tylko będzie lepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze a propos telewizji państwowej ....

 

Czy to Bronek, Tomek, Rysio, Zdzisio - wszystko to jeden szajs. Polscy politycy, niezależnie od szyldu i orientacji politycznej zawłaszczyli to co my Obywatele opłacamy juz całe lata temu. Dlatego piszę "telewizja państwowa", a nie "publiczna" choć bardziej dokładnym określeniem powinno być "Telewizja Partyjna".

 

Markus, dlaczego Bronka skazujesz zupełnie zaocznie na "szajs"? On jeszcze nie podjął żadnej decyzji. Mam jednak nadzieję, że wyczyści tę stajnię Augiasza.

 

Nie mam nic personalnego do Bronka.

Chodzi mi tylko o to że TVP nigdy telewizją publiczną nie była i obawiam się, że on niczego tu nie zmieni. TVP nadal będzie tubą propagandową tyle tylko że na zmienioną melodię. Nie wspominając o tym, że dopóki tzw. telewizja publiczna będzie rozliczana z zysków tak samo jak spółka prawa handlowego, to szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się gdzie jest granica, po przekroczeniu której ckwadrat (i jemu podobni) przyzna wreszcie, że został wyrolowany?

 

Z podobną sytuacją w III RP mieliśmy już do czynienia bodaj dwukrotnie. Był sobie rząd SLD, który miał prawie do końca swoich wiernych fanów. Potrzeba było całkowitej kompromitacji Millera (a zaczęło się niewinnie od Rywina), by ludzie przejrzeli na oczy. Wcześniej z AWS było podobnie. Tu mieliśmy jednak do czynienia ze szczytem nieudacznictwa.

 

Skoro jednak, jak teraz twierdzi teraz ckwadrat za Jarosławem tylko ten rząd może zmienić Polskę, to po co było ludziom mieszać w głowach POPiS-em?

 

Co więc mamy obecnie? Walkę na wyniszczenie. PiS chce na siłę z PO zrobić lewicę (patrz posty lewaka/wareczki) i zagania Platformę w ramiona SLD (znów świat byłby czarno-biały, z jednej strony obóz postsolidarnościowy, z drógiej komuna). PO w zamian postawiła PiS pod ścianą, gdzie nie było już nikogo tylko Lepper i Giertych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D Sabotaż!

 

Wyemitowano złą wersję orędzia Kaczyńskiego

 

 

W ubiegłym tygodniu pokazano niewłaściwą wersję orędzia prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Prezydent nagrał wiele wersji wystąpienia i ktoś wysłał do telewizji niewłaściwą taśmę - informuje najnowszy "Newsweek".

W wystąpieniu, które miało być wyemitowane, prezydent Kaczyński lepiej czytał z promptera, w tle polska flaga była na pierwszym planie, zaś unijna na drugim - pisze Dorota Kołakowska w "Newsweeku".

 

"Będziemy tę sprawę wyjaśniać" - powiedział rzecznik prezydenta Maciej Łopiński dodając, że wina na pewno nie leży po stronie telewizji. W wygłoszonym w ubiegłą środę orędziu prezydent Lech Kaczyński powiedział, że "nowa koalicja rządowa PiS-Samoobrona-LPR, jest szansą wprowadzenia w Polsce zasadniczych zmian".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zagladalem :( a atmosfera ze ho ho ho upal jak ta lala ;)

No coz c2 - mnie ciagle twarz najbardziej opalonego obywatela RP na stanowistu wicepremiera przeszkadza i przeszkadzac bedzie. Skoro tacy w Rzadzie zasiaduja to moze od razu na premiera powolac Perszinga lub jakiegokolwiek innego bosa ktorejs tam z mafii?

Miala byc odnowa a mamy od nowa uklady i ukladziki i skazanych prawomocnym wyrokiem nas reprezentujacych w oczach Swiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edukację proponuję rozpocząć od obowiązkowego odśpiewania hymnu narodowego przed każdą lekcją.... halo ...HALO !! prosze się obudzić ! mamy już XXI wiek a nie okres miedzywojenny. Wymachiwanie szabelką nie bedzie już na nikim w świecie robic wrażenia, co najwyżej wzbudzi uśmiech pobłażania.[/color]

 

 

no co Ty sądzisz że w XXI wieku miałby kto śpiewać hymn??? sądzisz że znalazłby sie jakikolwiek 18-latek który umie hymn???? choćby jedną zwrotkę???

 

 

Nie ma szans. Niektórzy przez 50 lat PRL-u nie przyznali, że są rolowani... :wink:

 

gratuluje autoprzyznania się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mutuje bo się sam za siebie wstydzi.

To i tak już jakiś pozytywny odruch. :D

Moim zdaniem błędna interpretacja. Mutuje się, żeby sprawiać wrażenie, że jest ich/niby/ więcej.

i cos z Rzepy :D przewrotnie trafnie oddajace sytuację :)

Nic nie dziwi

 

Choćby człowiek nie wiem ile razy powtarzał sobie, że się już niczemu nie będzie dziwił, rzeczywistość zawsze go zaskoczy. Pomyślałby ktoś parę dni temu, że narodowa prawica będzie się tak cieszyć, że prezesem TVP został Żyd i mason?

 

Ale właściwie dlaczego nie, w kraju, w którym opozycja straszy partię rządzącą zrealizowaniem jej własnych obietnic, złożonych w trakcie kampanii wyborczej, a z kolei władza straszy opozycję wcześniejszymi wyborami? I w obu wypadkach groźby okazują się skuteczne. Bo władza doskonale sobie zdaje sprawę, jakich głupstw naobiecywała i co by one oznaczały dla finansów państwa, za które teraz odpowiada - a z kolei opozycję przeraża perspektywa, że mogłaby wygrać wybory i sama zostać władzą. Każdy zaś wie, że przejście z opozycji do władzy to w Polsce pocałunek śmierci. Co więcej, bycie w rządzie wyraźnie szkodzi naszym politykom na bystrość - w opozycji zawsze wiedzą doskonale, co robić, a przeflancowani do rządowych gabinetów natychmiast tę wiedzę tracą, by odzyskać ją dopiero po dymisji.

 

Choćby z tej przyczyny najlepszym dla naszego kraju zorganizowaniem sceny politycznej wydaje się sytuacja jak w końcówce poprzedniej kadencji - wszyscy są w opozycji, a do rządu nie przyznaje się nikt. Nie tylko partia, która go tworzy, ale nawet premier, w trakcie urzędowania zapisujący się do opozycji parlamentarnej. Sam premier zresztą, jak wtedy dowiódł Marek Belka, nie jest u nas do polityki konieczny. Wystarczy jakiś potrafiący dodawać i odejmować wice-, w rodzaju Balcerowicza czy Hausnera, żeby było na kogo miotać rytualne obelgi o sprzyjanie bogaczom.

 

Jeśli o tym pomyśleć, to właściwie nie zaskakuje nawet informacja, że ofiarodawcy, którzy przekazali Radiu Maryja pieniądze i świadectwa udziałowe na ratowanie Stoczni Gdańskiej, w istocie sfinansowali, wskutek biznesowych kombinacji Ojca Inwestora, polityków SLD. Pierwsi chrześcijanie, jak wieść niesie, też finansowali lewicę - już w czasach "Quo vadis".

Rafał A. Ziemkiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie protestowaliście przypadkiem przeciwko nowemu Ministrowi Oświaty??? Jeśli tak, jesteście geje i pedofile z przestępczymi powiązaniami :lol: 8)

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3347500.html

 

Czy leci z nami psychiatra??? Chociaż jeden???

 

hihihi

 

psychiatrzy i to więcej niż jeden lecą do anglii i innych normalnych krajow .. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że forumowicze jednoznacznie popierają formacje protestujące przeciwko Giertychowi

 

jak za starych dobrych lat na pochodzie 1 majowym - ta czerwień flag, te same twarze, młodzieżówki, TAK TRZYMAĆ

 

http://mw.org.pl/galeria/005/

Zauważyliście, że ta wersja jest bardziej zbliżona do gregmenizmu niż do wareczkostwa? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...