Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A on mi na to, że afera dyplomatyczna z związku ze spotkaniem z kanclerzem niemieckim i prezydentem francuskim. I mówi: "Ale ja wiem jak to jest - na pewno te wybory u Was sfałszowali, bo to niemożliwe, żeby naród wybrał Kaczory". NO CO MU MIAŁAM POWIEDZIEC ?????????

 

 

Niestety Ich wybrał naród. A i teraz też mają niezle notowania. Oczywiście jest pytanie jaka część narodu. Myślę, że w dużej części ta, której brak wykształcenia, której się nie powiodło w życiu, np. murarze budujący mój dom. Ich teoria była taka: zamknąć wszystkich lepiej sytuowanych, zabrać im to co mają i rozdać pozostałym, a do tego potrzebna jest silna władza, nielicząca się z obowiązującym prawem, praktycznie dyktatura.

Zakompleksieni bracia otoczeni dworem pochlebców zawsze będą nerwowo reagować na słowa krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Waszego wzburzenia, przecież wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku ;)

 

Oto news 40-lecia 8)

Czterej pancerni i Kloss znikną z anteny TVP

 

 

 

A Pan Wicepremier doznał bulwersacji, że KM powoli przymierza się do zasilenia szeregów PO ;)

 

"Forma spotkania Tusk-Marcinkiewicz jest nie do przyjęcia, nie wyobrażam sobie, żeby premier spotykał się z przywódcą opozycji i nie poinformował o tym polityków PiS" - powiedział Lepper. Jego zdaniem, takie zachowanie premiera jest - jak to określił - bardzo złe. "To pokazuje, że chyba jest niedobrze na linii premier-PiS" - podkreślił Lepper.

Marcinkiewicz: "Ktoś próbuje wbić klin między mną a władzami PiS"

 

 

 

 

"Die Tageszeitung" składa wyrazy podziękowania za tak wielkie zaanagażowanie w ich kampanii marketingowej :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

No i mamy ruch jednostajnie przyspieszony albo po równi pochyłej.

Premier odwołał planowaną wizytę w Chorwacji. Oj, odszczelą Kazimierza, odszczelą. Człowieka który ma 70% poparcie w ludzie.

Podpadł spotkaniem z Tuskiem??

A może czym innym??

 

Kto w końcu jest Premierem w Najjaśnieszej RP?? Głupim jestem zadając takie pytanie, przecież to jest jasne.

Kaczyński wezwał na dywan Premiera w trybie natychmiastowym pomimo zaplanowanej oficjalnej wizyty zagranicznej.

Ciekawy jestem o czym panowie rozmawiali i jakie będą efekty tej rozmowy. Ciekawy ale i zatroskany. W końcu są to sprawy RP czyli moje też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes PiS Jarosław Kaczyński na zastąpić Kazimierza Marcinkiewicza na stanowisku premiera - poinformowało w piątek wieczorem Radio Zet, powołując się na nieoficjalne ale pewne źródła

 

Politycy PiS, którzy wchodzą i wychodzą z siedziby partii na ul. Nowogrodzkiej nie chcą zdradzać żadnych szczegółów odbywającego się tam posiedzenia Komitetu Politycznego PiS.

 

Wiceszef PiS Adam Lipiński wchodząc do siedziby partii powiedział jedynie, że należy oczekiwać na komunikat, który będzie wydany jeszcze w piątek wieczorem.

 

 

Jarosław Kaczyński zastąpi Marcinkiewicza

 

 

W "Wiadomościach" padła fraza "nic nie jest wieczne" :o

 

 

..Kaziu ? Zostaw tych @#$%^&* i chodź do nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śp. Mistrz Jeremi Przybora raczy wybaczyć :oops:

Nie mogłem się opanować :D [oryginał]

 

 

 

Już lato nadeszło, lipami tchnie

Kaziu, Kaziu, Kaziu - na Platformie

postawisz pewnie stopę, nie będzie źle

Kaziu, sPlatformuj się

 

Samotny biały żagiel, opuść ten durny magiel

Smutnemu Jarkowi K. wciąż nie jesteś w smak

To wszystko się dzieje jak w złym śnie

Kaziu, sPlatformuj się

 

Smutna jesień łzy niesie Zycie G.

Kaziu, Kaziu, Kaziu, z Zytą źle

reforma finansów czeka, bierz Zytę G.

Kaziu, sPlatformuj się

 

 

 

 

PS: PiS-owi gratulujemy zdecydowanego spadku notowań :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Kaziu ? Zostaw tych @#$%^&* i chodź do nas :D

 

2 tygodnie wcześniej:

 

 

 

Ale nie jako kraj "gdzie popełniono zbrodnie na tle rasowym", tylko jako "kraj ksenofobiczny, homofobiczny i antysemicki". Widac tak nas widzą.

Kto winny ? Rządy są winne. Za co ? Za opinię, jaką ma o nas świat. Dlaczego ? Bo zamiast dbać o wizerunek kraju cywilizowanego, słyszy się takie teksty:

Kazimierza Marcinkiewicza: "jeżeli [osoba homoseksualna] próbuje swoim homoseksualizmem "zarażać" innych, to państwo w takie naruszenie wolności musi wkraczać",

"Zarażać homoseksualizmem"... i to jest wypowiedź szefa rządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Kaziu ? Zostaw tych @#$%^&* i chodź do nas :D

 

2 tygodnie wcześniej:

 

 

 

Ale nie jako kraj "gdzie popełniono zbrodnie na tle rasowym", tylko jako "kraj ksenofobiczny, homofobiczny i antysemicki". Widac tak nas widzą.

Kto winny ? Rządy są winne. Za co ? Za opinię, jaką ma o nas świat. Dlaczego ? Bo zamiast dbać o wizerunek kraju cywilizowanego, słyszy się takie teksty:

Kazimierza Marcinkiewicza: "jeżeli [osoba homoseksualna] próbuje swoim homoseksualizmem "zarażać" innych, to państwo w takie naruszenie wolności musi wkraczać",

"Zarażać homoseksualizmem"... i to jest wypowiedź szefa rządu.

Czy mozesz wyjasnic co chcialas przez to powiedziec? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Kaziu ? Zostaw tych @#$%^&* i chodź do nas :D

 

2 tygodnie wcześniej:

 

 

 

Ale nie jako kraj "gdzie popełniono zbrodnie na tle rasowym", tylko jako "kraj ksenofobiczny, homofobiczny i antysemicki". Widac tak nas widzą.

Kto winny ? Rządy są winne. Za co ? Za opinię, jaką ma o nas świat. Dlaczego ? Bo zamiast dbać o wizerunek kraju cywilizowanego, słyszy się takie teksty:

Kazimierza Marcinkiewicza: "jeżeli [osoba homoseksualna] próbuje swoim homoseksualizmem "zarażać" innych, to państwo w takie naruszenie wolności musi wkraczać",

"Zarażać homoseksualizmem"... i to jest wypowiedź szefa rządu.

 

...no... kombinuj, kombinuj...może zgadniesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast być obrażonym dzieckiem zabierającym swoje zabawki powinni sie zastanowić DLACZEGO inni zaczynaja pisać takie teksty ?

 

.....ale czego ja wymagam .....[/color]

Fakt , za duzo wymagasz .

I tak powinnismy sie cieszyc , ze sie nie pogniewal i przemowil do narodu .

Widzialam nieszczesliwie te przemowe :-?

Jak to mozliwe , ze mamy prezydenta , ktory nie umie sie wyslowic? :o

 

 

Czy ta reklama z linku jest prawdziwa , tzn czy mozna ja w TV zobaczyc czy to jakes jaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy Ziemkiewicz w temacie reklamówki:

Balcerowicz może odejść

 

No i co w tym złego, że PiS przekonuje Polaków, iż pod jego rządami jest dobrze, za pomocą płatnych reklam w TV? Dotychczas, kiedy partia rządząca chciała, żeby w telewizji pokazywano różowy obraz jej rządów, wywierała na media naciski, straszyła redaktorów i reklamodawców etc. A teraz, jak w Ameryce, wykupuje reklamy i płaci za nie w brzęczącej monecie. To przecież oczywisty postęp. Poza tym, cóż to niby za nowość? Ostatnio peeselowcy okleili pół Polski billboardami z zapewnieniem, że są normalni. Wcześniej Samoobrona - choć dziś woli o tym nie przypominać - równie hałaśliwie informowała o założeniu Centrum Informacji Aferalnej, które żadnej afery nie wykryło, choć co najmniej do kilku nie miało daleko. A i zastosowanie między wyborami reklamy telewizyjnej nie jest niczym nowym, był już kiedyś taki spot reklamujący premiera Buzka i jego cztery reformy. Co prawda ani premierowi, ani AWS, ani reformom nic on nie pomógł - ale to w końcu zmartwienie Jarosława Kaczyńskiego, na co wydaje pieniądze.

 

W tej reklamówce ciekawe jest naprawdę tylko jedno. Wśród swoich sukcesów PiS wymienia fakt, iż "mamy najniższą inflację w Europie". To, najdelikatniej mówiąc, dziwne, kiedy czerpią z tego dumę politycy znani z zajadłej krytyki "pewnego pana, który uchodzi za mądrego, a stale się myli". Przecież ów pan mylić się miał przede wszystkim właśnie w tym, że NBP pod jego kierownictwem zajmuje się walką z inflacją, zamiast dbać o rozwój gospodarczy poprzez zwiększenie podaży pieniądza i rozdanie rezerw walutowych. Pamiętam, jak poseł Kurski nauczał w TV Trwam, że mamy najniższą w Europie inflację i najwyższe bezrobocie, i że jedno wynika z drugiego. A tu... Mniejsza, że PiS przyznaje się do sukcesu, który żadną miarą nie jest jego sukcesem - ważne, że zrozumiało, iż niska inflacja to rzecz dobra. Znaczy się, zaczęło wreszcie coś z tej ekonomii kumać. Że, mianowicie, Balcerowicz może odejść, ale jego polityka monetarna musi zostać.

Rafał A. Ziemkiewicz

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmi, co co tak cieniutko? Dalejże na Kaczory! :lol: Teraz można ze zdwojoną siłą, czy nawet, jak sam Jarosław po wyborach mówił, że bracia premier i prezydent będa podnoszeni do potęgi. Mnie tam starczy Do kwadratu :wink:

Nie trzeba ich dobijac .

Sami sie wykoncza.

Czekam niecierpliwie :D

 

ps.Zadziwia mnie c2 , ze Ty wszak czlowiek inteligentny ,

nie zauwazasz , ze glosowales na Prezydenta ,

ktory nie umie sie wyslowic i zachowac :-?

Pomijam to co mowi jak juz sie uda go zrozumiec :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części rozumiem Rrmi Twoje zadowolenie :wink: Przyznaję bez bicia, że zmianę premiera bym od strony pr-medialnej lepiej rozegrał. Tak naprawdę nie poszedł jasny sygnał, dlaczego zdymisjonowano Marcinkiewicza i każdy chętny - czyli przede wszystkim opozycja - (współ)tworzy wygodną lda siebie a niewygodną dla PiS wersję wydarzeń. No cóż, muszę przyznać, że od strony PR to PiS orłem nie jest, choć ma go w logo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o Twoje zrozumienie mojego zadowolenia,

bo ja go miec nie chce .

Tak jak nie chce socjalizmu i hipokryzji.

Tanie panstwo , obnizenie podatkow i cala gadanina. :evil:

Nie wmowisz mi , ze Ci to pasuje..

Tak jak tego , ze Romek jest ok premierem i Opalony tez .

To byla kpina z wyborcow .

Zeby tylko d... od stolka nie oderwac :-? :-?

 

W dalszym ciagu pytam czy reklama jest naprawde w telewizji czy to tylko jaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co? Mowę Wam odjęło, że mamy nowego premiera? Myślałem, że wpadnę tu wprost w oko cyklonu. A tu nic. Cisza. Przed burzą? :lol:

 

Widocznie w weekend i gdy jest 30 sopni w cieniu ludziska mają ciekawsze rzeczy do robienia niż rostrząsanie początku końca pis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...