Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

Jeśli Cię to śmieszy, to jesteś głupcem

 

To do ciebie dobrzykowice!

 

To co ciebie interesuje, posłów na Sejm z pewnością kompletnie nie interesuje.

Medialne widowisko z normalnej, ludzkiej modlitwy, robisz ty i tobie podobni agnostycy i cynicy, którym w główkach się nie mieści, iż można w coś prawdziwie wierzyć.

 

Jeśli postulejesz zlikwidowanie kaplicy w polskim Sejmie, wystąp z takim wnioskiem do Prezydium Sejmu lub opisz ten postulat w prasie lewicowej.

Szczęść Boże!

 

... hmmm ... skąd tyle jadu u tak zdeklarowanego katolika ... a gdzie "miłość bliźniego" ... "wybaczenie" ... "nauki Papieża" (przynajmniej tego Naszego),

... odnoszę wrażenie, że gdyby dać co poniektórym nieograniczoną władzę, wróciła by ... "Świeta Inkwizycja"

... przypomina mi się powiedzenie mojej Babci: ... "modli się pod figurą a diabła ma pod skórą", ...

... a wielu tym "nawiedzonym" wystarczy do spowiedzi i ... "a piat od nowa" ... "Nie dla nich ci Królestwo Niebieskie"

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nie manipulujcie!

skąd tyle jadu u tak zdeklarowanego katolika

A z czegóż to wynika, że jestem zdeklarowanym katolikiem :o ?

To że szanuję czyjąś wiarę o niczym nie świadczy.

Mogę być też np. buddystą lub protestantem lub wyznawcą Kriszny.......

Nie mam prawa wątpić w szczerość czyjejś wiary ani zabraniać mu praktyk religijnych, szczegółnie przed pracą, jeśli uważa, że wsparcie szefa z góry natchnie go mądrością i rozwagą.

 

Majeczko!

najpierw łżeelita, teraz głupcem nazwana

 

Nigdy nigdzie nie użylem określenia "łżeelita".

 

Dropsiak napisałem:

Cytat:

Jeśli Cię to śmieszy, to jesteś głupcem

 

 

A kto nie wierzy w te nieskalane intencje lub ma co do nich watpliwosci, ten według Bogusława głupiec

 

"śmieszy" a nie "nie wierzy". To co innego, nieprawdaż?

 

I powtórzę raz jeszcze:

Jeśli kogoś śmieszą czyjeś praktyki religijne, jest zwykłym głupcem.

 

Ale przecież dla prześmiewców z Polskiej Partii Permanentnej Kontestacji nia ma żadnej świętości. Nieprawdaż!

Święte oburzenie czystych moralnie obserwatorow życia publicznego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię to śmieszy, to jesteś głupcem

 

To do ciebie dobrzykowice!

 

To co ciebie interesuje, posłów na Sejm z pewnością kompletnie nie interesuje.

Medialne widowisko z normalnej, ludzkiej modlitwy, robisz ty i tobie podobni agnostycy i cynicy, którym w główkach się nie mieści, iż można w coś prawdziwie wierzyć.

 

Jeśli postulejesz zlikwidowanie kaplicy w polskim Sejmie, wystąp z takim wnioskiem do Prezydium Sejmu lub opisz ten postulat w prasie lewicowej.

Szczęść Boże!

podobno jesteś człowiekim światłym dobrze wychowanym i jak sam się deklarujesz wierzącym,

być może wierzącym, ale chyba nie do końca rozumiejącym w co wierzysz,

gdzie są kanony Twojej wiary?

gdzie pokora ?

gdzie miłosierdzie?

gdzie dziesięć przykazań?

tak mi się zdaje, że wzorem moherowych beretów masz obranego wroga przeciwko któremu trzeba się przeciwstawić,

wróg to wróg :evil:

żadne racjonalne argumenty nie trafiają,

szkoda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogusławie, w przekręceniu i przeinaczaniu znaczenia czyichś wypowiedzi bijesz na głowę gregmenę vel lewak co wydawało mi się dotąd niemożliwe.

Zupełnie nie ruszają mnie jakiekolwiek inwektywy pochodzące od takich osób, mogę jedynie pokiwac ze smutkiem głową i pomodlić się do Boga aby tacy ludzie jak ty nie stanowili większości w naszym społeczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

To że szanuję czyjąś wiarę o niczym nie świadczy.

Mogę być też np. buddystą lub protestantem lub wyznawcą Kriszny.......

A twoje posty dowodza, że nie nie szanujesz rozmówców. I

To się kłóci z zasadami wiary.

Nie mam prawa wątpić w szczerość czyjejś wiary ani zabraniać mu praktyk religijnych, szczegółnie przed pracą, jeśli uważa, że wsparcie szefa z góry natchnie go mądrością i rozwagą.

 

To nie wątp skoro uwazasz, że nie masz prawa. I nie obrazaj przy tym innych.

Nie manipulujcie!

Sam nie manipuluj.

 

 

Dobrzyk, racja. Najlepiej im się dyskutuje z tym, co sami rozmówcy przypiszą a nie z tym co faktycznie napisał.

ble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I vice versa 1950 :lol: :lol: :lol:

choć jak czytam co napisałeś :roll: to hoho, hohohohoho a nawet hohohohooo!

Trochę Poniosła Cię pisarska swada. Ale tak to z tym natchnieniem :roll: ... nigdy nie wiadomo ,kiedy Cię nawiedzi.

 

Ja uważam swoje argumenty za racjonalne, ktoś zaś swoje.

Niektórzy szermują sloganami, których znaczenia nie do końca są pewni..

Niektórzy uważąją się za demokratów a jednocześnie chcą rozstrzygać co jest słuszne a co nie.

Mierzcie wszystko tą samą miarą, Panowie Oficerowie........(i oficerki :wink: )

Jestem pod wrażeniem głębokiej troski niektórych, również z troską się pochylam nad nimi.

 

dobrzykowice mam prośbę:

mogę jedynie pokiwac ze smutkiem głową i pomodlić się do Boga aby tacy ludzie jak ty nie stanowili większości w naszym społeczeństwie.

Pomódl się ładnie by tacy jak ty stanowili większość i poproś przy okazji o deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Niektórzy uważąją się za demokratów a jednocześnie chcą rozstrzygać co jest słuszne a co nie.(...)

 

To prawda. Tak własnie robisz.

Mierzcie wszystko tą samą miarą, Panowie Oficerowie........(i oficerki :wink: )

Zacznijcie /skoro Was wiecej/ od siebie, bogusławie. Potem juz jakoś poleci. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(..)Jestem pod wrażeniem głębokiej troski niektórych, również z troską się pochylam nad nimi.

(..)

Tylko ostroznie się pochylaj. :lol: :lol: :lol: :lol:

Na kręgosłup trzeba uwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... odniosę się tylko do tego co skierowano pod moim adresem:

 

...........

A z czegóż to wynika, że jestem zdeklarowanym katolikiem :o ?

..................................

... z Twoich wypowiedzi,

 

..........

To że szanuję czyjąś wiarę o niczym nie świadczy.

..................................

... wydaje mnie się, że nie szanujesz niczego i nikogo poza swoimi poglądami i osobami myślącymi podobnie jak Ty, (to moja prywatna opinia po przeczytaniu Twoich postów w tym temacie),

 

..........

Mogę być też np. buddystą lub protestantem lub wyznawcą Kriszny.......

..................................

... możesz, ... możesz, nawet składać ofiary całopalne, pod "świętym" drzewem na swej działce i nic mnie do tego,

 

..........

Nie mam prawa wątpić w szczerość czyjejś wiary ani zabraniać mu praktyk religijnych, szczegółnie przed pracą, jeśli uważa, że wsparcie szefa z góry natchnie go mądrością i rozwagą.

..................................

... tutaj się zgadzamy w całej rozciągłości ... pod jednym wszakże warunkiem (aby wziąć pod uwagę, iż niektórym takie manifestacje przeszkadzają ... np ... innowiercom, buddystom lub protestantom lub wyznawcom Kriszny ... itd) i dalej ... oby Szef z Góry natchnął Wszystkich Mądrością i Rozwagą (również w czasie pisania obrażających innych postów),

 

pozdrawiam serdecznie życząc wsparcia i natchnienia

(nie piszę tego szyderczo, żeby była jasność)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłehłehłehłe :lol: :lol: :lol: :lol:

A twoje posty dowodza, że nie nie szanujesz rozmówców

Masz rację Dropsiak, niektórych "rozmówców" nie sposób szanować....

 

To się kłóci z zasadami wiary.

A jakie zasady wiary masz na myśli? :roll:

 

dobrzykowice pisze:Skywalker napisał:

 

W sejmowej kaplicy msza w intencji deszczu

W czwartek przed rozpoczęciem obrad Sejmu, w sejmowej kaplicy zostanie odprawiona msza święta w intencji deszczu, zamówiona przez klub parlamentarny PiS.

Ten komunikat odczytał w środę wieczorem sekretarz obrad. Sala zareagowała gromkim śmiechem.

 

 

Może powinni najpierw pogadać z praktykami w tych sprawach, czyli z indiańskimi szamanami ? Może wówczas mieliby większe szanse na spełnienie się intencji

 

Ten pomysł dobrzyk, zasługuje z pewnością na zgłoszenie w Prezydium Sejmu. Należy wykorzystać wszelkie możliwości............. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłehłehłehłe :lol: :lol: :lol: :lol:

A twoje posty dowodza, że nie nie szanujesz rozmówców

Masz rację Dropsiak, niektórych "rozmówców" nie sposób szanować....

 

(..)

To prawda, "niektórych" nie sposob.

Ale to nikogo nie usprawiedliwia.

Dlatego inni "niektórzy" szanują i nie rzucają inwektywami oraz nie manipulują.

Czego i tobie zyczę.

Tak szczerze jak ty sam, rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chef Paul:

pod jednym wszakże warunkiem (aby wziąć pod uwagę, iż niektórym takie manifestacje przeszkadzają ... np ... innowiercom, buddystom lub protestantom lub wyznawcom Kriszny ... itd) i dalej

a dleczegóż miałyby im przeszkadzać? :o

W kaplicy sejmowej? :o

Przecież ona po to właśnie jest! CZegóś tu nie rozumiem? :o

 

oby Szef z Góry natchnął Wszystkich Mądrością i Rozwagą (również w czasie pisania obrażających innych postów),

Święte słowa Chef! Zapamiętajcie je wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerość za szczerość Dropsiak :oops: :oops:

Nie wierzę Ci!

 

dobrzykowice pisze:Skywalker napisał:

 

W sejmowej kaplicy msza w intencji deszczu

W czwartek przed rozpoczęciem obrad Sejmu, w sejmowej kaplicy zostanie odprawiona msza święta w intencji deszczu, zamówiona przez klub parlamentarny PiS.

Ten komunikat odczytał w środę wieczorem sekretarz obrad. Sala zareagowała gromkim śmiechem.

 

 

Może powinni najpierw pogadać z praktykami w tych sprawach, czyli z indiańskimi szamanami ? Może wówczas mieliby większe szanse na spełnienie się intencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chef Paul:
pod jednym wszakże warunkiem (aby wziąć pod uwagę, iż niektórym takie manifestacje przeszkadzają ... np ... innowiercom, buddystom lub protestantom lub wyznawcom Kriszny ... itd) i dalej

a dleczegóż miałyby im przeszkadzać? :o

W kaplicy sejmowej? :o

Przecież ona po to właśnie jest! CZegóś tu nie rozumiem? :o

....................

... jeśli nie Rozumiesz to cierpliwie wyjaśniam ... otóż nie chodzi tu o Sejmową Kaplicę a o Komunikat odczytany przez Sekretarza Sejmu

 

pozostaję z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjacielu!

Mam Ci jeszczeraz zacytować?

No to proszę:

Luc Skywalker napisał:

 

W sejmowej kaplicy msza w intencji deszczu

W czwartek przed rozpoczęciem obrad Sejmu, w sejmowej kaplicy zostanie odprawiona msza święta w intencji deszczu, zamówiona przez klub parlamentarny PiS.

Ten komunikat odczytał w środę wieczorem sekretarz obrad. Sala zareagowała gromkim śmiechem.

 

 

Może powinni najpierw pogadać z praktykami w tych sprawach, czyli z indiańskimi szamanami ? Może wówczas mieliby większe szanse na spełnienie się intencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice:

Święte słowa Chef! Zapamiętajcie je wszyscy. "

 

 

nie "zapamiętajmy" tylko "zapamiętajcie", jakież to jest charakterystyczne dla pewnego sposobu myślenia.

 

Nie zapominaj, ze to są moje słowa, które chef zacytował, stąd "zapamiętajcie" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...