Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

dobrzykowice:
Święte słowa Chef! Zapamiętajcie je wszyscy. "

 

 

nie "zapamiętajmy" tylko "zapamiętajcie", jakież to jest charakterystyczne dla pewnego sposobu myślenia.

 

Nie zapominaj, ze to są moje słowa, które chef zacytował, stąd "zapamiętajcie" :wink:

 

Zastanawiam się czy ty naprawdę nie łapiesz pewnych skrótów myślowych i skojarzeń które są zawarte w niektórych postach czy tylko udajesz bo ci jest tak wygodniej.

Dziwi mnie też dlaczego odpowiadasz na post "rozmówcy", którego w twoim mniemaniu nie powinno się szanować ? Może choć trochę konsekwencji w postępowaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zastanawiam się czy ty naprawdę nie łapiesz pewnych skrótów myślowych i skojarzeń

oko za oko..........

a może lepiej:

Jak Kuba Bogu.....

a może III zasada: akcja równa się reakcji :wink:

zgadnij!

 

Dziwi mnie też dlaczego odpowiadasz na post "rozmówcy",

 

Można odpowiedzieć na post rozmówcy lub na post "rozmówcy".

Na post rozmówcy odpowiada się serio a na post "rozmówcy" najlepiej jego językiem....

Konsekwentnie odpowiadam.

Drażni Cię to? Trudno, ale to ja zdecyduję, kiedy przestać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusław - sorki wiara wiarš, ale jeden nasz kolega chyba z lekka się obraził jak nazwałem pewien kraj "katolandem"...on sam od razu stwierdził że to nasz kraj.

Urzšd w państwie ŒWIECKIM powinien być CAŁKOWICIE "koœciołoobojetny"...a my czyli wszyscy Polacy oglšdamy wcišż œwiętojebliwe zachowania naszej (œwieckiej) władzy. I gdzież tu miejsce na twór w postaci "kaplicy w sejmie"??? A gdyby tak jakas inna religia zażyczyła sobie kaplicy swojego wyznania w sejmie? Tia...jasne wszyscy jednomyœlnie wyrażš na to zgodę i za miesišc będziemy tam mieli meczet, cerkiew i licho jeszcze wie co. Aż zabraknie miejsca na jakiekolwiek obrady. Albo jeszcze lepiej rozpocznie się "œwięta wojna".

Nie wspominajšc o cišgłym nawišzywaniu do Boga przy jednoczesnym mataczeniu, kłamstwach itp.

Zajefajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak. Jak Ty to natychmiast wyłapałaś.

Wiem, ze ten sposób "dyskusji" nie jest Ci obcy.

Kilkas razy Co go wypominałem.

 

Uczę się od niektórych

Na post rozmówcy odpowiada się serio a na post "rozmówcy" najlepiej jego językiem

Nie trzeba się specjalnie wysilać, by wyłapać, bo niestety czesto ci się to zdarza.

Nawet w tym poscie . TY wiesz, co jest lub nie jest mi obce.

I nie martw się, ja twoim językiem odpowiadać nie będę.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(...) budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna. Można to zrobić, a jedynš takš realnš przeszkodš, nie do przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań(...). Jak stwierdził niejaki K...

Ciekawe tylko dlaczego w Polsce zanim mieszkania wybudujš prywatni deweloperzy sš one już sprzedane...? Chłop nie wie co mówi i chce Polskš rzšdzić...?No nieŸle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak. Nie martwię się. :wink:

I lubię Cię. Mimo wszystko.

 

Ciekaw jestem Mały, czy jak Wałęsa latał z matką Boską w klapie to

również byłeś zdegustowany?

Bolek-kapuś i takie gesty? A fe!

Zgadzam się, że wiara w jakąkolwiek odmianę Boga pasuje do polityków jak świni siodło, ale nie można nikomu zakazać się modlić, nawet bardzo ostentacyjnie.

Zaprotestujcie przeciwko mszom świętym w święta państwowe z udziałem wszystkich władz. Zaprotestujcie przeciwko wydawaniu państwowego grosza na wizyty papieży. Zaprotestujcie przeciwko poświęcaniu przez księży otwieranych instytucji i obiektów. Po co wojsku biskupstwo polowe?Zaprotestujcie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusław zaprotestują i już niedługo w tym kraju będzie zakaz noszenia krzyżyków na szyji by przypadkiem jego widok w państwie świeckim nie znieważył.....

 

Bogusław podziwiam Cię za odwagę i wytrwałość z ludźmi którzy nie potrafią wyjść z krytykanctwa, negatywizmu i jadu nienawiści im gorzej tym lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w biblijnej ewangelii: widzi się źdźbło w oku bliźniego a nie widzi się belki w oku swoim. Ale nic to.

 

Zaciekłość niektórych i ich zaściankowa kogutkowatość jest całkiem, całkiem zabawna.

Należy wziąć pod uwagę również pewien solidaryzm kolegów...

 

Prawda? A racja? A co to jest?

Niektórych dzisiaj te pojęcia zupełnie nie obchodzą.

Kasa! kasa! kasa jest dzisiaj Bogiem szczurów.

Bóg w tradycyjnym ujęciu razi, przeszkadza, irytuje.

Kasa oraz pseudowolność bliska anarchii, bliska liberum veto.

Pieniactwo, warcholstwo, nietolerancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjacielu!

Mam Ci jeszczeraz zacytować?

No to proszę:

Luc Skywalker napisał:

 

W sejmowej kaplicy msza w intencji deszczu

W czwartek przed rozpoczęciem obrad Sejmu, w sejmowej kaplicy zostanie odprawiona msza święta w intencji deszczu, zamówiona przez klub parlamentarny PiS.

Ten komunikat odczytał w środę wieczorem sekretarz obrad. Sala zareagowała gromkim śmiechem.

 

 

Może powinni najpierw pogadać z praktykami w tych sprawach, czyli z indiańskimi szamanami ? Może wówczas mieliby większe szanse na spełnienie się intencji

 

 

Witam Panstwa .

 

Jest to oczywiscie manipulacja i klamstwo . Wystarczy sie cofnac kilkanascie postow , by zobaczyc co ja napisalem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet zimny prysznic:

Nawet pięć złotych za litr paliwa

 

Wkrótce możemy płacić znacznie więcej za litr benzyny. Resort finansów planuje podnieść akcyzę, choć ropa drożeje

 

- Chcemy, aby od nowego roku akcyza wzrosła o 25 groszy na litrze - usłyszeliśmy w biurze prasowym Ministerstwa Finansów.

 

W piątek o podwyżce akcyzy mówił wiceminister finansów Jarosław Neneman. Rząd bowiem szuka pieniędzy na pokrycie wydatków, które w 2007 r. mogą być wyższe niż w tym.

 

Jeśli dojdzie do podwyżki, to do ceny paliwa trzeba będzie doliczyć jeszcze VAT, więc litr benzyny zdrożeje w sumie o 31 groszy. Obecnie baryłka ropy kosztuje około 75 dolarów, a eksperci zapowiadają, że wkrótce może kosztować 80 dolarów.

 

Może się więc okazać, że łącznie z podwyżką akcyzy za litr benzyny zapłacimy na stacji pięć złotych. Żeby Polacy nie odczuli podwyżki, ropa musiałaby stanieć, a polska waluta umocnić się. Wtedy rafinerie od 1 stycznia nie musiałyby podwyższać swoich cen pod wpływem decyzji ministra finansów.

 

- Podwyżka bardzo boleśnie uderzy nas po kieszeni. A drożejąca benzyna zwiększa koszty transportu, co szczególnie mocno wpływa na ceny żywności i przekłada się na wzrost inflacji -mówi "Rzeczpospolitej" Piotr Kuczyński, główny analityk firmy Xelion, Doradcy Finansowi.

 

Nasze portfele odczują także podwyżkę akcyzy na olej opałowy o ponad 900 zł za tys. litrów, którą przewiduje rządowy projekt ustawy. W piątek Sejm zdecydował, że trafi on do prac w Komisji Finansów Publicznych wraz innymi ustawami podatkowymi.

a.ła

Rzepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak czy to co wklejasz wynika z Twoich komplesów, wrodzonego pesymizmu, czy po prostu prowadzisz smutne życie...????

 

Zadzwoniłem na wieś do rodziców po 7 tygodniach spadł obfity deszcz, ich modlitwy zostały spełnione, bardzo pozytywnie odebrali modlitwę posłów, to miłe że ktoś się interesuje problemami rolników nie tylko przed wyborami, owszem łatwo to wyśmiać, ale na wsi była już tragedia.... jakże warto być optymistą, jakże warto patrzec pozytwnie w życie i na nasz kraj.....

 

Swoją drogą bo nikt na to nie wpadł, życzę nowemu Premierowi wszystkiego najlepszego i samych sukcesów i jak najlpeszych decyzji dla Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak czy to co wklejasz wynika z Twoich komplesów, wrodzonego pesymizmu, czy po prostu prowadzisz smutne życie...????

 

(...)

Wklejam to co jest zgodne z tematem wątku. A moje zycie czy tez cechy charakteru nim nie jest.

Natomiast podwyzki cen/akcyz paliw jak najbardziej. Tym bardziej, ze dotkna każdego i przełoza się na ceny innych rzeczy.

Ale jak chcesz opowiadac o swoim zyciu, rodzinie czy też swych cechach to proszę bardzo. Nie krepuj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak czy to co wklejasz wynika z Twoich komplesów, wrodzonego pesymizmu, czy po prostu prowadzisz smutne życie...????

O ile pamiętam założyłeś dla Dropsiaka wątek o dobrych wiadomościach. Dlaczego go nie rozwijasz?

 

Zadzwoniłem na wieś do rodziców po 7 tygodniach spadł obfity deszcz, ich modlitwy zostały spełnione, bardzo pozytywnie odebrali modlitwę posłów, to miłe że ktoś się interesuje problemami rolników nie tylko przed wyborami, owszem łatwo to wyśmiać, ale na wsi była już tragedia.... jakże warto być optymistą, jakże warto patrzec pozytwnie w życie i na nasz kraj.....

Nooooo. Pis wymodlił deszcz. :D :D :D :D :D

Gadałeś może już o tym z Luckiem?

 

Swoją drogą bo nikt na to nie wpadł, życzę nowemu Premierowi wszystkiego najlepszego i samych sukcesów i jak najlpeszych decyzji dla Polski.

Przyłączam się.

Niech to będą jak najlepsze decyzje dla Polski i Polaków... a nie dla partii czy współkoalicjantów (jak to się dzieje przy zmianie ordynacji).

:wink:

 

A co do narzekactwa, o ile się nie mylę (dobrze, że mi Luc przypomniał), niejaki Pan Roman Giertych dzięki kontestowaniu rzeczywistości wszedł do Sejmu. Na życzenie udostępniam cytaty z ulotek wyborczych LPR. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...