Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

Dropsiak. Nie martwię się. :wink:

I lubię Cię. Mimo wszystko.

 

Ciekaw jestem Mały, czy jak Wałęsa latał z matką Boską w klapie to

również byłeś zdegustowany?

Bolek-kapuś i takie gesty? A fe!

Zgadzam się, że wiara w jakąkolwiek odmianę Boga pasuje do polityków jak świni siodło, ale nie można nikomu zakazać się modlić, nawet bardzo ostentacyjnie.

Zaprotestujcie przeciwko mszom świętym w święta państwowe z udziałem wszystkich władz. Zaprotestujcie przeciwko wydawaniu państwowego grosza na wizyty papieży. Zaprotestujcie przeciwko poświęcaniu przez księży otwieranych instytucji i obiektów. Po co wojsku biskupstwo polowe?Zaprotestujcie.....

No własnie...po co? Może wymodli np w Iraku pokój? :wink:

a co do wydawania państwoego grosza na wizyty papieży... a może niech wydają ci którzy chcą? A nie wszyscy jak leci?

A poświęcanie wszelakich instytucji i obiektów...samochodów...może pijani bedą prowadzeni przez anioły takim poświęconym? :wink: Albo nadludzka siła pomoże złapać przestepców policjantom jadącym w takim poświęconym?Bo jak nie pkropiony to lepiej niech nawet nie startują bo jeszcze diabeł ich wrzuci na drzewo albo coś... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Bogusław zaprotestują i już niedługo w tym kraju będzie zakaz noszenia krzyżyków na szyji by przypadkiem jego widok w państwie świeckim nie znieważył.....

 

Bogusław podziwiam Cię za odwagę i wytrwałość z ludźmi którzy nie potrafią wyjść z krytykanctwa, negatywizmu i jadu nienawiści im gorzej tym lepiej...

Hmmm...jak na razie zauważyłem że sugerujesz jednemu z forumowiczów zwierzęce pochodzenie? A gdzież ta nienawiść? Jakoś u mnie jej brak...zreszta był tu ktos "z kwadratem" w nicku który też płakał o tej nienawiści...ale gdzież ona ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały. Myślisz, że wszyscy ludzie są takimi cynikami jak Ty?

Dlaczego chcesz im odbierać marzenie i nadzieję?

Co Cię do tego skłania?

Własny brak wiary i nadziei? Zazdrościsz ludziom łaski wiary?

Powtarzaj sobie jak w motcie Kroyeny: I tak do piachu i tak do piachu!

Może pojawi się u Ciebie również iskierka nadziei.

 

 

rrmi:

Jesli, powtarzam, jeśli Wałęsa to Bolek, to jego obnoszenie się z Matką Boską w klapie to swoisty szczyt hipokryzji jego i jego otoczenia z imć Wachowskim na czele. (Ostatnio od nowa szefem doradców Wałęsy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrmi:

Jesli, powtarzam, jeśli Wałęsa to Bolek, to jego obnoszenie się z Matką Boską w klapie to swoisty szczyt hipokryzji jego i jego otoczenia z imć Wachowskim na czele. (Ostatnio od nowa szefem doradców Wałęsy).

Walesa nie jest i nie byl hipokryta.

Fakt , ze sobie nosil Matke Boska w klapie swiadczyl o tym ,

ze jest Katolikiem , ot co,

a po drugie to pewnie tak Mu ktos moze nienajszczesliwiej doradzil.

Mi osobiscie ta postac w Jego klapie nie przeszkadza .

Moze mnie smieszylo , ale jak ktos lubi , to dlaczego nie?

W koncu mial to w swojej klapie , a niekoniecznie wzywal na modlitwy caly rzad do prezydenckiej czy sejmowej kaplicy , w swieckim kraju. :-?

Podejrzewanie Go o wspolprace ze sluzbami PRL jest niedorzeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na wieś do rodziców po 7 tygodniach spadł obfity deszcz, ich modlitwy zostały spełnione, bardzo pozytywnie odebrali modlitwę posłów, to miłe że ktoś się interesuje problemami rolników nie tylko przed wyborami, owszem łatwo to wyśmiać, ale na wsi była już tragedia.... jakże warto być optymistą, jakże warto patrzec pozytwnie w życie i na nasz kraj.....

 

Przede wszystkim , gratulacje dla rodzicow za rozsadny wybor miejsca zamieszkania . Dzisiejsze miejskie dzieci zdaja sie wierzyc , ze zywnosc pochodzi z lodowki . Ty zas wiesz , zapewne , ze mleczko daje krowka ktora robi muuu... Wspolczesne miasta sa potwornie zatloczone , smierdzace spalinami ...

Co do skutecznosci modlitw o deszcz - to mam watpliwosci . Zgodnie z teoria ktora mowi , ze na swiecie panuje stan rownowagi , jezeli ktos sie modli o deszcz , to w tym samym czasie ktos sie modli o ladna pogode . Ktos musi stracic (rolnicy) by zarobic mogl ktos (branza turystyczna) . A co jezeli jest to agroturystyka ? Bog prawdopodobnie rzuca moneta , by wybrac co jest sprawiedliwe w danym momencie .

 

Ktos pisal o nienawisci w wypowiedziach .

Lewakk/Boguslaw . Zapamietaj slowo moje : dopoki rozmawiamy , to do siebie nie strzelamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Boguś cynik czy nie cynik - po co żyć złudzeniami? Choć jak ktos to lubi to niech sobie żyje... :wink:

A nic nikomu nie zazdroszczę...może nie jestem Polakiem z tą wadą?

A rada Kroyeny? Bardzo dobra. I staram sie do niej stosować. Ale na swój sposób, a nie na jakiś mi narzucany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak , u mnie co prawda wczoraj pokropiło ale jednocześnie przywaliło gradem całość trwało może parę minut, hmm. może za krótko się modlili ?

Rowniez sadze , ze cos musi byc na rzeczy .

Moze to bardziej na pokaz bylo , niz z potrzeby serca?

Nic , moze lewak nam roztlumaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak. Nie martwię się. :wink:

I lubię Cię. Mimo wszystko.

 

Ciekaw jestem Mały, czy jak Wałęsa latał z matką Boską w klapie to

również byłeś zdegustowany?

Bolek-kapuś i takie gesty? A fe!

Zgadzam się, że wiara w jakąkolwiek odmianę Boga pasuje do polityków jak świni siodło, ale nie można nikomu zakazać się modlić, nawet bardzo ostentacyjnie.

Zaprotestujcie przeciwko mszom świętym w święta państwowe z udziałem wszystkich władz. Zaprotestujcie przeciwko wydawaniu państwowego grosza na wizyty papieży. Zaprotestujcie przeciwko poświęcaniu przez księży otwieranych instytucji i obiektów. Po co wojsku biskupstwo polowe?Zaprotestujcie.....

i to jest właśnie retoryka Boguslawa,

jakże typowa w tym bardzo katolickim kraju,

nie ważne, że sądy mówią inaczej,

nieważne, że wiara mówi o pokorze,

nieważne,

kto Ci dał prawo osądzać ludzi którzy wyrokiem sądu są oczyszczeni z zarzutów?

jakże typowe,

obrzucić błotem, nawet jak niewinny to i tak coś się przylepi,

grzeszysz, jesteś pyszny i niepokorny,

żeby była pełna jasność,

Wałęsa nigdy nie był moim idolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1950

Chyba Ci tzw. palma odbiła :lol: :lol: :lol:

Gdzie Ci się to wszystko rodzi?? :roll:

 

Ps. Dla mnie Wałęsa zawsze będzie kolaborantem i kapustą.

Wiesz 1950, kto mi dał prawo osądzania. Mój wzrok, mój rozum, moja intuicja i nasza "demokracja".

Sąd opiera się na dowodach materialnych. To, że sąd nie miał materiałów, wcale nie znaczy, że Wałęsa nie był TW.

Powiedz to Lisowi i Walentynowicz.

A poza tym, pożyjemy, zobaczymy :wink:

 

A gdzie Twoja pokora :lol: 1950 :lol:

A gdzie Twój rozum 1950 :o

Żyjesz tyle lat i wierzysz w sprawiedliwość :o

Chyba zmienię swoją dotychczasową opinię na Twój temat :-? :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1950

Chyba Ci tzw. palma odbiła :lol: :lol: :lol:

Gdzie Ci się to wszystko rodzi?? :roll:

 

Ps. Dla mnie Wałęsa zawsze będzie kolaborantem i kapustą.

Wiesz 1950, kto mi dał prawo osądzania. Mój wzrok, mój rozum, moja intuicja i nasza "demokracja".

Sąd opiera się na dowodach materialnych. To, że sąd nie miał materiałów, wcale nie znaczy, że Wałęsa nie był TW.

Powiedz to Lisowi i Walentynowicz.

A poza tym, pożyjemy, zobaczymy :wink:

 

A gdzie Twoja pokora :lol: 1950 :lol:

A gdzie Twój rozum 1950 :o

Żyjesz tyle lat i wierzysz w sprawiedliwość :o

Chyba zmienię swoją dotychczasową opinię na Twój temat :-? :roll: :-?

 

Na pewno mozna napisac glupszego posta . Ale czy warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1950

Chyba Ci tzw. palma odbiła :lol: :lol: :lol:

Gdzie Ci się to wszystko rodzi?? :roll:

 

Ps. Dla mnie Wałęsa zawsze będzie kolaborantem i kapustą.

Wiesz 1950, kto mi dał prawo osądzania. Mój wzrok, mój rozum, moja intuicja i nasza "demokracja".

Sąd opiera się na dowodach materialnych. To, że sąd nie miał materiałów, wcale nie znaczy, że Wałęsa nie był TW.

Powiedz to Lisowi i Walentynowicz.

A poza tym, pożyjemy, zobaczymy :wink:

 

A gdzie Twoja pokora :lol: 1950 :lol:

A gdzie Twój rozum 1950 :o

Żyjesz tyle lat i wierzysz w sprawiedliwość :o

Chyba zmienię swoją dotychczasową opinię na Twój temat :-? :roll: :-?

 

Ty troche uwazaj co piszesz, dawno banow nie bylo , wiec moze bedziesz pierwszy na liscie .

1950 nie obrazil cie wiec i ty nie wykrzykuj

I nie osadzaj Walesy , bo smiesznie wtedy wygladasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały. Ty nie chcesz żyć złudzeniami a ktoś inny chce.

Dla mnie być obywatelem polskim a Polakiem ma jednak pewien inny odcień.

Uważam w tym względzie, iż Kościół jest bardzo ważnym elementem polskiej tożsamości narodowej, ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Agnostyk, ateista może mieć problem ze zrozumieniem tego aspektu polskości, choć czołowi funkcjonariusze lewicy mieli taką świadomość w pełni (Oleksy, Kwaśniewski).

 

Wiara jest nakierowana głównie na ludzi, którzy są w życiowej "kryzie" lub

takich, którzy potrzebują takiego podparcia, takich pleców, baź takich, którzy nie znają innego świata poza światem opisywanym przez Biblię.

Może być tak, że również będziesz Mały w takiej potrzebie.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały. Ty nie chcesz żyć złudzeniami a ktoś inny chce.

Dla mnie być obywatelem polskim a Polakiem ma jednak pewien inny odcień.

Uważam w tym względzie, iż Kościół jest bardzo ważnym elementem polskiej tożsamości narodowej, ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Agnostyk, ateista może mieć problem ze zrozumieniem tego aspektu polskości, choć czołowi funkcjonariusze lewicy mieli taką świadomość w pełni (Oleksy, Kwaśniewski).

 

Wiara jest nakierowana głównie na ludzi, którzy są w życiowej "kryzie" lub

takich, którzy potrzebują takiego podparcia, takich pleców, baź takich, którzy nie znają innego świata poza światem opisywanym przez Biblię.

Może być tak, że również będziesz Mały w takiej potrzebie.........

a co chciales przez to powiedziec? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...