Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

Nie mam żadnych wahań nastrojów mTom.

Moja diagnoza sytuacji jest po prostu nieco inna niż Twoja.

 

Kaczyńscy i PIS to jednak mimo wszystko pierwsza formacja polityczna, która ma cień szansy na odwrócenie pewnych tendencji, które być może jeszcze nie są utrwalone. Szanse byłyby nieco większe, gdyby robiono to wspólnie z Platformą.

Czy plan polityczny L.K. się powiedzie? Trudno teraz to orzec. Szansę powodzenia ma niewielką, ale ma.

Priorytety na początek drogi są inne, tym bardziej, że nie wie ile czasu mu zostało... Koalicja zawsze może się sypnąć lub być za droga.

 

Krytyka zawsze jest uzasadniona, jeśli jest sprawiedliwa i twórcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

1. Jakich "pewnych tendencji"? Konkretnie

2. Pisząc o priorytetach przyznajesz, że rząd nic nie zrobił dal gospodarki?

3. Czy moja krytyka nie jest uzasadniona? W którym miejscu?

 

Po prostu facet, tak pływasz, że inaczej jak w punktach nie da się z Tobą rozmawiać. Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kaczyńscy i PIS to jednak mimo wszystko pierwsza formacja polityczna, która ma cień szansy na odwrócenie pewnych tendencji, które być może jeszcze nie są utrwalone ...

To może przybliżysz mi, jakie to tendencje, bo ja tego swoim małym rozumkiem nie ogarnę... :oops: :-? :roll:

Wg mnie, od prawie roku niczym konkretnym się nie zajmują oprócz grzebania w przeszłości, podkopywania dołkow pod przeciwników politycznych, zapominając o Narodzie i swoich przedwyborczych obietnicach na temat taniego państwa, obniżenia podatków, likwidacji zbędnych urzędów, itp. I jak Cię proszę, nie zwalaj winy za obecną sytuację polityczno-gospodarczą na np. PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfpc. Zjedz sobie więcej miodku....

Jak nie wiesz o co chodzi, to ja Ci tego objaśniać nie zamierzam.

 

Obecny rząd niewiele zrobił dla gospodarki. Póki co.

 

Podałeś mTom trzy pozytywne przykłady działań niedobrego rządu SLD:

W jakim czasie te działania nastąpiły?

Pół roku od objęcia władzy przez Millera, czy też po dziewięciu miesiącach?

A politycznie co się stało pozytywnego w tym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfpc. Zjedz sobie więcej miodku....

Jak nie wiesz o co chodzi, to ja Ci tego objaśniać nie zamierzam.

 

Obecny rząd niewiele zrobił dla gospodarki. Póki co.

 

Podałeś mTom trzy pozytywne przykłady działań niedobrego rządu SLD:

W jakim czasie te działania nastąpiły?

Pół roku od objęcia władzy przez Millera, czy też po dziewięciu miesiącach?

A politycznie co się stało pozytywnego w tym czasie?

 

Skoro nie zamierzasz mi tego wyłuścić, to bardzo mi przykro z tego powodu, bo dotąd uważałem Cię za konkretnego i konsekwentnego w udawadnianiu swoich racji :( Teraz pokazałeś, że Twoje wypowiedzi wynikają tylko i wyłącznie z czystego pieniactwa i właściwej takim osobnikom skłonnościom do przeciwstawiania się "dla zasady", bez konkretnych powodów, byle tylko coś skrobnąć... Chyba, że sam czujesz się ogromnie zawiedziony "pracą" swoich wybrańców, ale jesteś względem nich z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu, niezwykle lojalny i bronisz ich do upadłego... :-? W tym momencie, uważam, że dyskusja z Tobą o wszystkim i o niczym bez podania konkretów jest jak papier toaletowy - długa, szara i do d...py :oops: ;) :)

Ponawiam więc raz jeszcze mój (i nie tylko) apel o konkrety...

 

Pozdrawiam

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani polityką, ani ideologią. Marcinkiewiczowi udwało się mamić społeczeństwo przez parę miesięcy, a Rada Ministrów pogrążona była w tym czasie w błogim nieróbstwie.

 

SLD miało jeden z najgorszych rządów w historii III RP, a jednak coś im się udało (późno bo późno, ale jednak). Oprócz tego, jak mało kto pozostawili po sobie znikomy defict. Chyba jednak nie chcesz PiS porównywać do SLD? To już by była totalna klęska.

 

PiS szedł do wyborów z obietnicą na ustach, że zmiany będą szybkie i odczuwalne. W efekcie za chwilę społeczeństwo zacznie tęsknić za lewicą, niestety - do tego zmierzam.

 

Przez kilka stron wypisywałeś Boguś jak to jest dobrze. Teraz zapytam co jest dobre i komu jest dobrze?

Chyba, że Ty Bogusław żyjesz ideologią i nie masz nad łóżkiem napisane "gospodarka głupcze!"? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfpc. Wybacz ale jeśli ktoś czegoś nie widzi gołym okiem, to ja na to nic nie poradzę.

Ponieważ jestem lekarzem, to diagnoza to mój konik.

Inna diagnoza - inne leczenie.

 

Również pozdrawiam :D

 

Skoro jesteś lekarzem, to stawiając diagnozę, opierasz się na jakichś konkretach, dowodach, które przemawiają za tym, że Twoja diagnoza jest właściwa i niezaprzeczalna. Ponadto, wydaje mi się, że raczej informujesz swoich pacjentów, co im dolega, bo chociaż dla Ciebie widać wszelkie objawy choroby gołym okiem, to dla pacjenta są one po prostu niedostrzegalne lub niezrozumiałe. Mało tego, jako dobry lekarz, powinieneś uczulać pacjenta "na przyszłość", by w porę zauważył niepokojące symptomy...

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mTom.

Jestem pracodawcą licząc z kooperantami dla kilkuset osób.

 

Każdy rząd jest jak biegacz prze tor przeszkód.

Chciałby może i pobiec szybko do celu ale chwyta się go z tyłu za koszulkę, podkłada nogi, jedni krzyczą "szybciej", drudzy krzyczą "wolniej". Jedni kibicują, drudzy nie.

Przez megafon podaje się głośno recenzje o dotychczasowym przebiegu

i wywiady mądrali, którzy radzą, jak byloby lepiej biec.....

I.t.d............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfpc. Wybacz ale jeśli ktoś czegoś nie widzi gołym okiem, to ja na to nic nie poradzę.

Ponieważ jestem lekarzem, to diagnoza to mój konik.

Inna diagnoza - inne leczenie.

 

Również pozdrawiam :D

 

Skoro jesteś lekarzem, to stawiając diagnozę, opierasz się na jakichś konkretach, dowodach, które przemawiają za tym, że Twoja diagnoza jest właściwa i niezaprzeczalna. Ponadto, wydaje mi się, że raczej informujesz swoich pacjentów, co im dolega, bo chociaż dla Ciebie widać wszelkie objawy choroby gołym okiem, to dla pacjenta są one po prostu niedostrzegalne lub niezrozumiałe. Mało tego, jako dobry lekarz, powinieneś uczulać pacjenta "na przyszłość", by w porę zauważył niepokojące symptomy...

 

:D :D :D

 

Bogusław wyznaje zasadę, że umierającemu pacjentowi trzeba opowiadać, że wnuki bedzie jeszcze miał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gryfpc.

Na profilaktykę jest czas w pełni zdrowia a nie przy w pelni rozwiniętej wielonarządowej chorobie z licznymi również wielonarządowymi powikłaniami.

W organizmie, w stanie zagrożenia życia istnieje tzw. centralizacja, organizm chroni swoje najważniejsze dla życia funkcje - mózg, serce i nerki.

Nie ma w nim demokracji.

Nie ma w nim mediów i fałszywych sygnałów.

 

Jeśli zakłócimy przekaz informacji - organizm zginie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfpc. Wybacz ale jeśli ktoś czegoś nie widzi gołym okiem, to ja na to nic nie poradzę.

Ponieważ jestem lekarzem, to diagnoza to mój konik.

Inna diagnoza - inne leczenie.

 

Również pozdrawiam :D

 

Skoro jesteś lekarzem, to stawiając diagnozę, opierasz się na jakichś konkretach, dowodach, które przemawiają za tym, że Twoja diagnoza jest właściwa i niezaprzeczalna. Ponadto, wydaje mi się, że raczej informujesz swoich pacjentów, co im dolega, bo chociaż dla Ciebie widać wszelkie objawy choroby gołym okiem, to dla pacjenta są one po prostu niedostrzegalne lub niezrozumiałe. Mało tego, jako dobry lekarz, powinieneś uczulać pacjenta "na przyszłość", by w porę zauważył niepokojące symptomy...

 

:D :D :D

 

Bogusław wyznaje zasadę, że umierającemu pacjentowi trzeba opowiadać, że wnuki bedzie jeszcze miał :roll:

 

:o :o :o :o

no co Ty Majka :o

przecież będzie miał,

co z tego, że ich nie zobaczy, :cry: :cry:

 

czepiasz się bogusława :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gryfpc.

Na profilaktykę jest czas w pełni zdrowia a nie przy w pelni rozwiniętej wielonarządowej chorobie z licznymi również wielonarządowymi powikłaniami.

W organizmie, w stanie zagrożenia życia istnieje tzw. centralizacja, organizm chroni swoje najważniejsze dla życia funkcje - mózg, serce i nerki.

Nie ma w nim demokracji.

Nie ma w nim mediów i fałszywych sygnałów.

 

Jeśli zakłócimy przekaz informacji - organizm zginie!!

Chyba znowu się nie zrozumieliśmy, albo robisz to celowo, odwracając kota ogonem... :-?

 

łomatko!

Zaczynam jednak rozumieć język Bogusłwa. Chciał powiedzieć, że PiS powinien przejąć media.

mTom - chyba masz rację!!! :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko mTom!! :o

Zła diagnoza!

 

Media osłabiają każdą władzę wykonawczą a nie tylko władzę PIS-u.

W kontekście walki władz jest to dla mnie zjawisko normalne co nie znaczy pozytywne.

 

gryfpc.

Na profilaktykę jest czas w pełni zdrowia a nie przy w pelni rozwiniętej wielonarządowej chorobie z licznymi również wielonarządowymi powikłaniami.

W organizmie, w stanie zagrożenia życia istnieje tzw. centralizacja, organizm chroni swoje najważniejsze dla życia funkcje - mózg, serce i nerki.

Nie ma w nim demokracji.

Nie ma w nim mediów i fałszywych sygnałów.

 

Jeśli zakłócimy przekaz informacji - organizm zginie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...