Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

luc

Rząd ma niewielki wpływ na to co robię.

Jest cała masa czynnikow zewnętrznych, na które Polski rząd na obecnym etapie globalizacji gospodarki światowej nie ma wpływu w ogóle.

I mieć nie będzie.

Podatek liniowy mi bardzo odpowiada.

Koniunktura się poprawia.

Co tu narzekać.....

Bywało znacznie, znacznie gorzej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, należy się cieszyć ze światowego wzrostu gospodarczego oraz tego, że Polska jest częścią globalnej gospodarki i członkiem UE i NATO oraz WTO?

No to ja się cieszę. Z tego, że rząd ma mały wpływ na to co się w gospodarce dzieje, również się cieszę. :D :D :D

I to by chyba było na tyle dyskusji w temacie z wyjątkowo rozmownym, acz mało konkretnym Bogusławem. :wink:

 

Ten tekst pasuje idealnie do tego co pisze Bogusław:

 

"Władza w Polsce podobna do władzy rosyjskiej"

Rosyjski dziennik "Gazieta" stawia tezę, że władza w dzisiejszej Polsce coraz bardziej przypomina obecną władzę rosyjską.

Na uzasadnienie tej tezy autor przytacza spis "wydarzeń politycznych w ostatniego tygodnia", m.in.: uwagi o możliwej nacjonalizacji, także w sferze energetycznej, rezygnację z konkursów na wyższe stanowiska w administracji państwowej, zaostrzenie zasad lustracji, "plany nasilenia kontroli nad samorządem lokalnym", propozycję ministra edukacji narodowej Romana Giertycha przywrócenia mundurków w szkołach i oświadczenie premiera Jarosława Kaczyńskiego o szczególnej roli Kościoła w życiu społecznym.

 

"I rząd, zamęczony dzikimi upałami, panującymi w Polsce już od ponad miesiąca, zamawia mszę o deszcz. Wydaje się, że to jedyny instrument, jaki jest w dyspozycji gabinetu ministrów. W rzeczywistości i on jednak okazał się nieskuteczny" - czytamy w "Gaziecie". Zdaniem dziennika, polscy obywatele wstydzą się za swoje władze. Tezę tę uzasadnia on badaniami opinii publicznej dla "Gazety Wyborczej", według których 79 proc. Polaków uważa, że bieda, korupcja, niestabilna sytuacja polityczna i pijaństwo to podstawowe problemy kraju.

 

"Gazieta" pisze, że chociaż "poziom kwalifikacji finansowo-ekonomicznych urzędników jest wyraźnie niższy niż w poprzednich rządach", gospodarka polska dynamicznie się rozwija.

 

"Powstaje nieodparte wrażenie, że Polacy nauczyli się żyć bez kierownictwa swojego kraju. Władza - sobie, a społeczeństwo - sobie. Rząd przychodzi i odchodzi - liberałowie, lewica, konserwatyści. A na realne życie ta karuzela nie ma wpływu" - konkluduje dziennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mTom

Mnie nie interesuje ginięcie w szczegółach i kłócenie się z faktami :wink:

Jednak, jeśli wzrost u nas ma być trwalszy i ma byc udziałem obywateli polskich polskiego pochodzenia, należy wiele pracować nad wzmacnianiem państwa i uzdrawianiu społeczeństwa.

I to nie państwa łupieżczego, zbiurokratyzowanego i słabego ale państwa zwartego i sprawnego.

Są niestety na to różne recepty, podsuwane przez rozmaite konsylia....

Pytanie brzmi, kto to chce zrobić naprawdę i jakie państwo jest najlepsze dla możliwie najszerszego grona obywateli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kaczyńscy i PIS to jednak mimo wszystko pierwsza formacja polityczna, która ma cień szansy na odwrócenie pewnych tendencji, które być może jeszcze nie są utrwalone ...

To może przybliżysz mi, jakie to tendencje, bo ja tego swoim małym rozumkiem nie ogarnę... :oops: :-? :roll:

 

Wygląda na to, że... demokratyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kaczyńscy i PIS to jednak mimo wszystko pierwsza formacja polityczna, która ma cień szansy na odwrócenie pewnych tendencji, które być może jeszcze nie są utrwalone ...

To może przybliżysz mi, jakie to tendencje, bo ja tego swoim małym rozumkiem nie ogarnę... :oops: :-? :roll:

 

Wygląda na to, że... demokratyczne.

 

Tiaaaaaaaaaa, cień szansy... jutro ma być w cieniu do 35 stopni. Nie mówili tylko w telewizorni czy to w cieniu szansy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu bardzo interesujący wątek, merytorycznej treści chyba dawno tu nie było, jedynie spazmy zdartej płyty im gorzej tym lepiej, bo cóż zostało zagorzalcom w swoim żalu, krytykanctwie i negatywiźmie, zwłaszcza gdy coraz częściej smutni ludzie zaczynają być śmieszni....

 

Gdy już brak argumentów pozostaje jedno, zamiast merytorycznej dyskusji pozostaje personalny atak i chyba własnie to potrafią najlepiej..... z ostatniej strony dyskusji......

 

wybrane:

 

Wiesz, Bogusław, Ty to idź w politykę. Marnujesz się. Potrafisz mówić dużo, banalnie i nie na temat.

 

 

Wiesz, Bogusław, Ty to idź w politykę. Marnujesz się. Potrafisz mówić dużo, banalnie i nie na temat.

Masz rację, ja bym nawet zaryzykowała tezę, że on ma w tym duuuże doświadczenie.

 

 

Na marginesie, masz bardzo duże wahania nastrojów. :wink:

 

 

Po prostu facet, tak pływasz, że inaczej jak w punktach nie da się z Tobą rozmawiać. Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii. 8)

 

Bogusław, polityką narodu nie nakarmisz. Przestań juz pierniczyć głodne kawałki :roll:

 

 

Skoro nie zamierzasz mi tego wyłuścić, to bardzo mi przykro z tego powodu, bo dotąd uważałem Cię za konkretnego i konsekwentnego w udawadnianiu swoich racji :( Teraz pokazałeś, że Twoje wypowiedzi wynikają tylko i wyłącznie z czystego pieniactwa i właściwej takim osobnikom skłonnościom do przeciwstawiania się "dla zasady", bez konkretnych powodów, byle tylko coś skrobnąć... Chyba, że sam czujesz się ogromnie zawiedziony "pracą" swoich wybrańców, ale jesteś względem nich z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu, niezwykle lojalny i bronisz ich do upadłego... :-? W tym momencie, uważam, że dyskusja z Tobą o wszystkim i o niczym bez podania konkretów jest jak papier toaletowy - długa, szara i do d...py :oops: ;) :)

 

 

Przez kilka stron wypisywałeś Boguś jak to jest dobrze. Teraz zapytam co jest dobre i komu jest dobrze?

Chyba, że Ty Bogusław żyjesz ideologią i nie masz nad łóżkiem napisane "gospodarka głupcze!"? :wink:

 

To żeś Bogusław zawiedziony rządzącymi, widać nieuzbrojonym okiem. Teraz wyjaśnij dlaczego jesteś wciąż taki lojalny?

 

 

Skoro jesteś lekarzem, to stawiając diagnozę, opierasz się na jakichś konkretach, dowodach, które przemawiają za tym, że Twoja diagnoza jest właściwa i niezaprzeczalna. Ponadto, wydaje mi się, że raczej informujesz swoich pacjentów, co im dolega, bo chociaż dla Ciebie widać wszelkie objawy choroby gołym okiem, to dla pacjenta są one po prostu niedostrzegalne lub niezrozumiałe. Mało tego, jako dobry lekarz, powinieneś uczulać pacjenta "na przyszłość", by w porę zauważył niepokojące symptomy...

 

:D :D :D

 

 

Bogusław wyznaje zasadę, że umierającemu pacjentowi trzeba opowiadać, że wnuki bedzie jeszcze miał :roll:

 

A propos, gdzie podziewa się nasz Lewakk?!

Hop, hop, może wesprzesz Bogusia?!

 

:D :D :D

Jestem pracodawcą licząc z kooperantami dla kilkuset osób.

 

Wydaje mi sie , ze jednak nie jestes . Gdybys mial malutki nawet biznesik , to bys pisal wiecej o gospodarce . I tym samym polityka zeszlaby na plan dalszy .

 

Luc nawet wie lepiej niż Bogusław kim on jest.....

 

Personalnie, personalnie, atak, atak i nic więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę. Ten fatalny rząd SLD:

1. Obniżył CIT do 19% napędzając inwestycje czego efekty widzimy obecnie. Przyczynił się w ten sposób także do ukrócenia praktyki transferowania zysków za granicę.

2. Zrobił pierwszy krok i uchwalił ustawę o wolności gospodarczej.

3. Dał podatnikom możliwość otrzymywania na piśmie wiążących odpowiedzi z US.

 

tak, ja też tęsknię za tym rządem, wspamniałe pociągnięcia, zwłaszcza gospodarcze

zapomniałeś dodać jeszcze o akcyzie 25 groszy na paliwo, to też pomysł SLD ma to ożywić gospodarke i budżety domowe

http://podatki.wp.pl/POD,2,b,1,wid,8421660,wiadomosci.html?rfbawp=1154120872.511&ticaid=120b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Cię proszę, nie zwalaj winy za obecną sytuację polityczno-gospodarczą na np. PO.

 

W żadnym razie nikt nie ma zamiaru zwalać winy za obecną sytuację gospodarczą na PO, przecież nie mają nic z tym wspólnego.

 

Gdyby ktoś jednak chciał pogadać merytorycznie, to jest o czym, choć wątpie że niektórzy byliby w stanie wyjść poza personalne ataki (patrzcie niżej)

 

Stopa bezrobocia w Polsce może spaść nawet do 15%. Dodatkowe 300 tys. miejsc pracy zafundują nam inwestorzy zagraniczni. CZkawką

zaczyna sie jednak odbijać wyciekanie młodych wykształconych (no ale główna obietnica wejścia Polski do UE spełniona wszyscy mogą wyjechać....) Na zgodę na budowę w Polsce zakładów i fabryk czeka ponad setka bogatych międzynarodowych koncernów. Firmy deklarują że zainwestują 40 mld zł i zatrudnią 60 tys. Każde miejsce pracy u stabilnego zagranicznego pracodawcy generuje do 5 do 7 nowych etatów u jego dostawców i podwykonawców. Mówi prof W. Orłowski ekonomista z NIEZALEŻNEGO OŚRODKA BADAŃ EKONOMICZNYCH.

 

Inflacja ani drgnie. Z badań NBP które nie uwzglednia cen kontraktowych, wynika nawet że mamy deflacje 0,5%

Stabilna inflacja najwyraźniej sprzyja przedsiębiorcom. GUS po przeprowadzonej ankiecie wsród pracodawców stwierdził że planują oni zwiększenie produkcji, zatrudnienia i podwyższenie wynagrodzeń.

 

Wybaczcie że w wątku im gorzej tym lepiej zamieściełem informacje z KRLD (co poniżej wiadomo )

 

CO tam w KRLD....

Kupujemy dosłownie wszystko. Nie ma w Polsce branży która nie odczułaby ożywienia gospodarczego. Firmy budowlane, motoryzacyjne, huty pracują pełną parą. Ekonomiści nie mają wątpliwości - nadchodzi czas boomu inwestycyjnego.

Wzrost sprzedaży w Polsce jest imponujący. Wg najnowszych danych GUS w czerwcu zwiększyła sie ona o 10,7% (w porównaniu z czerwcem 2005) Jednak nie tylko my kupujemy (co świadczy o optymiźmie społeczeństwa). Polskie firmy świetnie radzą sobie za granicą. Od stycznia do czerwca wyeksportowały towarów za 34 mld euro. To o 23 % więcej niż rok wcześniej. Wielkimi krokami zbliża się moment kiedy firmy bez rozbudowy fabryk i zwiększenia zatrudnienia nie bedą mogły zrealizować napływających zamówień.

...

Warto inwestować teraz. Koniunktura jest dobra, perspektywy gospodarcze też mówi M. Nienałtowski główny analityk firmy Asset Menagment.

 

za.: R. Omachel

 

"W lipcu ogólna koniunktura w budownictwie oceniana jest optymistycznie, korzystniej niż w czerwcu i lepiej niż w analogicznym miesiącu ostatnich dziesięciu lat. Na poprawę tę wpływają optymistyczne, lepsze niż przed miesiącem, oceny bieżącego portfela zamówień, produkcji budowlano-montażowej i sytuacji finansowej przedsiębiorstw. W najbliższych miesiącach oczekiwany jest dalszy, znaczący wzrost portfela zamówień i produkcji oraz poprawa sytuacji finansowej przedsiębiorstw budowlano-montażowych" - napisał GUS w komentarzu do badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luc

 

Blad ortograficzny . Moje forumowe imie , pisze sie z duzej litery .

 

 

Rząd ma niewielki wpływ na to co robię.

 

Moim zdaniem , jest to pozostalosc minionego systemu . No bo jak inaczej wyjasnic , ze rzad naprawde nie ma wplywu na to co robisz ? Produkujesz , wytwarzasz ... Ma za to wplyw na Twoje podatki . I tu jest pies pogrzebany . To jest wplyw rzadu na Twoja prosperity . Moje obawy sa takie , ze rzad braci nie dba o nasze biznesy tak , jak powinien . Samo haslo : "solidarne panstwo" , narzuca skojarzenie , ze bede musial tyrac na nieudacznikow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pracodawcą licząc z kooperantami dla kilkuset osób.

 

Wydaje mi sie , ze jednak nie jestes . Gdybys mial malutki nawet biznesik , to bys pisal wiecej o gospodarce . I tym samym polityka zeszlaby na plan dalszy .

 

Luc nawet wie lepiej niż Bogusław kim on jest.....

 

Personalnie, personalnie, atak, atak i nic więcej....

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za.: R. Omachel

 

"W lipcu ogólna koniunktura w budownictwie oceniana jest optymistycznie, korzystniej niż w czerwcu i lepiej niż w analogicznym miesiącu ostatnich dziesięciu lat. Na poprawę tę wpływają optymistyczne, lepsze niż przed miesiącem, oceny bieżącego portfela zamówień, produkcji budowlano-montażowej i sytuacji finansowej przedsiębiorstw. W najbliższych miesiącach oczekiwany jest dalszy, znaczący wzrost portfela zamówień i produkcji oraz poprawa sytuacji finansowej przedsiębiorstw budowlano-montażowych" - napisał GUS w komentarzu do badania.

 

 

Świątynia Opatrzności ''głęboko w sercu'' premiera

 

 

Świątynia Opatrzności Bożej

 

PAP, pi 28-07-2006, ostatnia aktualizacja 28-07-2006 13:31

 

Premier Jarosław Kaczyński zapewnił w piątek po spotkaniu z kardynałem Józefem Glempem, że "ma głęboko w sercu" sprawę budowy świątyni Opatrzności Bożej.

 

"To jest inicjatywa wielka, historyczna, powinna być skończona, powinniśmy traktować ją jako zadania narodowe i w ramach, które dopuszcza prawo, a takie ramy można znaleźć, ją wesprzeć" - powiedział premier po spotkaniu z prymasem, który kończy w tym roku sprawowanie funkcji metropolity warszawskiego i przechodzi na emeryturę.

 

"Polska - duży europejski kraj - jest uboga, jeśli chodzi o wielkie budynki i tego rodzaju elementy krajobrazu, które tworzą jego wymiar kulturowy" - ocenił premier.

 

Świątynia warta miliony

 

Do tej pory na budowę świątyni Kościół wydał ok. 30 mln zł. Na doprowadzenie jej do stanu surowego potrzeba kolejnych 35 mln. W marcu 20 mln na budowę przekazał samorząd województwa mazowieckiego (formalnie na budowę Instytutu Jana Pawła II, który ma się mieścić przy świątyni). Kolejne 20 mln w tegorocznym budżecie przeznaczyli posłowie. Te pieniądze będą mogły zostać przekazane jednak dopiero, gdy Ministerstwo Kultury opracuje ustawę wyliczającą "dobra kultury", które za tę kwotę powstaną.

 

 

 

Podkreslenia pochodza ode mnie . Tekst z "Wyborczej" .

Koniunktura w budownictwie , sie poprawi . Po wpompowaniu pieniedzy podatnikow w Kosciol .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na 3 mln mieszkań

"Życie Warszawy": Andrzej Lepper znalazł sposób, jak zrealizować program budowy 3 mln mieszkań. Skoro brak gruntów, postanowił oddać ludziom ziemię należącą do państwa.

- Agencja Nieruchomości Rolnych może przecież przekazać 70 tysięcy hektarów ziemi w miastach samorządom, a te mogą nieodpłatnie udostępnić je mieszkańcom - powiedział Andrzej Lepper w rozmowie z "Życie Warszawy".

Kto mógłby się starać o taką działkę? Jakie dochody należałoby wykazać, żeby ją dostać? Duże czy też może raczej małe? Takich rzeczy premier nie precyzuje.

- Ustalaniem kryteriów zajmą się samorządy - mówi jedynie. Zdaniem Leppera, Agencja mogłaby ziemię zacząć przekazywać praktycznie natychmiast, konieczna byłaby jednak nowa ustawa.

- Pomysł przekazania ziemi z zasobów Agencji pod budownictwo mieszkaniowe mi się podoba. Ale nie za darmo - komentuje tę ideę Antoni Mężydło, poseł PiS.

 

Po pierwsze primo, dlaczego jedni mają dostać, a drudzy nie?

Po drugie, jeśli "ustalaniem kryteriów zajmą się samorządy", to znów jakiś koleś jeden z drugim dostanie hektary w mieście za darmo, a potem sprzeda pod supermarket.

Po trzecie, czy trzeba będzie się wykazać, że się jest "na tyle biednym, żeby dostać", czy "na tyle bogatym, żeby potem mieć jak tę ziemię spożytkować"?

I co z tymi, co harowali latami, żeby miejską czy niemiejską działeczkę kupić? Im się oczywiście już nic nie będzie należało. To jak w piosence Młynarskiego o koniach dwóch - ten, co haruje, bity jest dla przykładu.

 

Andrew ma kolejny superpomysł, jak wziąć i rozdać co nie moje.

Pomysł przedwyborczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak źle i tak niedobrze :lol: :lol: :lol:

stander w każdym zdarzeniu natychmiast znajdzie jego negatywny aspekt.

 

Zawsze mówię swoim pracownikom: Wy mi nie mówcie dlaczego tego się nie da zrobić, wy mi mówcie dlaczego to się właśnie da zrobić.

Chcę słyszeć argumenty na tak a nie argumenty na nie.

I da się?

Daje się.

Lekutko!!

Lewym cyckiem.

Z palcem w d...e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pracodawcą licząc z kooperantami dla kilkuset osób.

 

Wydaje mi sie , ze jednak nie jestes . Gdybys mial malutki nawet biznesik , to bys pisal wiecej o gospodarce . I tym samym polityka zeszlaby na plan dalszy .

 

Luc nawet wie lepiej niż Bogusław kim on jest.....

 

Personalnie, personalnie, atak, atak i nic więcej....

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow .

Moim zdaniem to jakiś funkcjonariusz partyjny, kóremu jest dobrze (a będzie jeszcze lepiej), jak "nasi" są u władzy. Zresztą jak widać nie on jedyny... Mamy więc przedstawiciela PiS, LPR/MW, brakuje jeszcze SO. Doczekamy się? 8) :wink: :D

 

(...) no ale główna obietnica wejścia Polski do UE spełniona wszyscy mogą wyjechać....(...)

To jest nieprawda. Wcześniej (po '89) także mogli wyjeżdżać. Tyle, że nie mogli pracować legalnie (mogli jedynie nieliczni). To za PRL-u był zakaz wyjazdu za granicę, a paszporty leżały u milicjanta w biurku. Ale, ale... może to jest jakiś pomysł? 8) :wink:

 

Zastanawiam się dlaczego niejaki Lewakk twierdzi, że zwrot "Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii", jest personalnym atakiem? Czyżbyśmy po tych paru miesiącach trwania nowej kadencji doszli do stanu, kiedy to należy się wstydzić bycia w jakiejkolwiek partii? :-? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak źle i tak niedobrze :lol: :lol: :lol:

stander w każdym zdarzeniu natychmiast znajdzie jego negatywny aspekt.

 

Zawsze mówię swoim pracownikom: Wy mi nie mówcie dlaczego tego się nie da zrobić, wy mi mówcie dlaczego to się właśnie da zrobić.

Chcę słyszeć argumenty na tak a nie argumenty na nie.

I da się?

Daje się.

Lekutko!!

Lewym cyckiem.

Z palcem w d...e.

 

Bogusław :o tyś poeta :D

 

może by naj-sam-pierw oddać ludziom to, co im sie zabrało 8) Te zapędy, aby rozdawać nie swoje przypominają troche bolszewizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak źle i tak niedobrze :lol: :lol: :lol:

stander w każdym zdarzeniu natychmiast znajdzie jego negatywny aspekt.

 

Zawsze mówię swoim pracownikom: Wy mi nie mówcie dlaczego tego się nie da zrobić, wy mi mówcie dlaczego to się właśnie da zrobić.

Chcę słyszeć argumenty na tak a nie argumenty na nie.

I da się?

Daje się.

Lekutko!!

Lewym cyckiem.

Z palcem w d...e.

 

Bogusław :o tyś poeta :D

 

może by naj-sam-pierw oddać ludziom to, co im sie zabrało 8) Te zapędy, aby rozdawać nie swoje przypominają troche bolszewizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A NIE MÓWIŁEM!!!! 8) 8) 8) Przecież państwa "im gorzej tym lepiej" nie interesuje dyskusja merytoryczna, dlatego byłem pewny że nadal bedą personalne ataki a dyskusji 0!!!!

 

Luc zauważ ile razy powyżej Bogusław czy Lewakk jest z małej i sam sie bij w piersi...

 

Kim jest Bogusław wie on sam, kilka "inteligentnych" inaczej stwierdziło że może to lewakk co doskonale świadczy o ich poziomie inteligencji, przepraszam raczej o jej zaniku.... :lol: :lol: :lol:

 

Jeśli już mamy chwalenie osiągnięć SLD to przynajmniej wiemy że mamy tu etatowych pracowników SLD no i ze 2 dziennikarzyn z Faktów i mitów co doskonale świadczy że nie będzie tu dyskusji merytorycznej tylko ciągłe ataki personalne co Ci państwo najlepiej potrafią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję olać ten forumowy folklor, który unika konkretów i pisze cały czas to samo, gdy ktos się zbliża do faktów , stosuje zasady Kalego /ja o innych mogę, inni o moich postach i tym co z nich wynika to nie, bo łamia regulamin, są tacy i owacy/. Olać do czasu aż zacznie pisać konkretnie i odnosić się problematyki zawartej w postach.

Jak się rzadzi ?? Ot tak: cos się uchwala a potem się przeciw temu dymi. Przykłady:

Rzepa

Lepper mówi głosem SLD - wprowadzenie

 

Samoobrona chce zmienić dwa sztandarowe projekty PiS. Za niezgodną z konstytucją uważa nie tylko ustawę o CBA, ale także o nowych służbach wojskowych

 

Partia Andrzeja Leppera napisała projekt nowelizacji ustawy o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Jej pomysły ujawniła w piątek "Rzeczpospolita". Samoobrona uważa, że ustawa autorstwa PiS (za którą zresztą kilka dni temu sama głosowała) jest niekonstytucyjna, bo ingeruje w prywatność i swobodę gospodarczą. (...)

Pełna odpowiedzialność za stanowione prawo. Pełna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...