Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

A NIE MÓWIŁEM!!!! 8) 8) 8) Przecież państwa "im gorzej tym lepiej" nie interesuje dyskusja merytoryczna, dlatego byłem pewny że nadal bedą personalne ataki a dyskusji 0!!!!

 

Luc zauważ ile razy powyżej Bogusław czy Lewakk jest z małej i sam sie bij w piersi...

 

Kim jest Bogusław wie on sam, kilka "inteligentnych" inaczej stwierdziło że może to lewakk co doskonale świadczy o ich poziomie inteligencji, przepraszam raczej o jej zaniku.... :lol: :lol: :lol:

 

Jeśli już mamy chwalenie osiągnięć SLD to przynajmniej wiemy że mamy tu etatowych pracowników SLD no i ze 2 dziennikarzyn z Faktów i mitów co doskonale świadczy że nie będzie tu dyskusji merytorycznej tylko ciągłe ataki personalne co Ci państwo najlepiej potrafią....

 

lewakk, gościu kiepski :lol: - sam zalogowałeś się małą literą, bogusław też. Uzywa się nazw userów według ich logowania 8)

 

czy ty przypadkiem nie atakujesz personalnie innych dyskutantów, czy może twoje zdania to merytoryczna dyskusja? Weź głęboki oddech, przeczytaj spokojnie jeszcze raz, przemysl, a potem pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

CEL WĄTKU

To chyba racja z tym rozmywaniem wątku. Bo przecież powstał między innymi po to, by analizować kolejne posunięcia nowej władzy?

[/b]

 

A o to jaki jest prawdziwy cel wątku, rozmyć dyskusję, zamienić w personalną pyskówke, byle nie było dyskusji na temat:

 

 

Wiesz, Bogusław, Ty to idź w politykę. Marnujesz się. Potrafisz mówić dużo, banalnie i nie na temat.

 

 

Wiesz, Bogusław, Ty to idź w politykę. Marnujesz się. Potrafisz mówić dużo, banalnie i nie na temat.

Masz rację, ja bym nawet zaryzykowała tezę, że on ma w tym duuuże doświadczenie.

 

 

Na marginesie, masz bardzo duże wahania nastrojów. :wink:

 

 

Po prostu facet, tak pływasz, że inaczej jak w punktach nie da się z Tobą rozmawiać. Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii. 8)

 

Bogusław, polityką narodu nie nakarmisz. Przestań juz pierniczyć głodne kawałki :roll:

 

 

Skoro nie zamierzasz mi tego wyłuścić, to bardzo mi przykro z tego powodu, bo dotąd uważałem Cię za konkretnego i konsekwentnego w udawadnianiu swoich racji :( Teraz pokazałeś, że Twoje wypowiedzi wynikają tylko i wyłącznie z czystego pieniactwa i właściwej takim osobnikom skłonnościom do przeciwstawiania się "dla zasady", bez konkretnych powodów, byle tylko coś skrobnąć... Chyba, że sam czujesz się ogromnie zawiedziony "pracą" swoich wybrańców, ale jesteś względem nich z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu, niezwykle lojalny i bronisz ich do upadłego... :-? W tym momencie, uważam, że dyskusja z Tobą o wszystkim i o niczym bez podania konkretów jest jak papier toaletowy - długa, szara i do d...py :oops: ;) :)

 

 

Przez kilka stron wypisywałeś Boguś jak to jest dobrze. Teraz zapytam co jest dobre i komu jest dobrze?

Chyba, że Ty Bogusław żyjesz ideologią i nie masz nad łóżkiem napisane "gospodarka głupcze!"? :wink:

 

To żeś Bogusław zawiedziony rządzącymi, widać nieuzbrojonym okiem. Teraz wyjaśnij dlaczego jesteś wciąż taki lojalny?

 

 

Skoro jesteś lekarzem, to stawiając diagnozę, opierasz się na jakichś konkretach, dowodach, które przemawiają za tym, że Twoja diagnoza jest właściwa i niezaprzeczalna. Ponadto, wydaje mi się, że raczej informujesz swoich pacjentów, co im dolega, bo chociaż dla Ciebie widać wszelkie objawy choroby gołym okiem, to dla pacjenta są one po prostu niedostrzegalne lub niezrozumiałe. Mało tego, jako dobry lekarz, powinieneś uczulać pacjenta "na przyszłość", by w porę zauważył niepokojące symptomy...

 

:D :D :D

 

 

Bogusław wyznaje zasadę, że umierającemu pacjentowi trzeba opowiadać, że wnuki bedzie jeszcze miał :roll:

 

A propos, gdzie podziewa się nasz Lewakk?!

Hop, hop, może wesprzesz Bogusia?!

 

:D :D :D

Jestem pracodawcą licząc z kooperantami dla kilkuset osób.

 

Wydaje mi sie , ze jednak nie jestes . Gdybys mial malutki nawet biznesik , to bys pisal wiecej o gospodarce . I tym samym polityka zeszlaby na plan dalszy .

 

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow .

 

Brawo, brawo jak szczerze wymieniasz..... 8) 8) 8) Mamy dowód hahahaha...

 

 

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow

Moim zdaniem to jakiś funkcjonariusz partyjny, kóremu jest dobrze (a będzie jeszcze lepiej), jak "nasi" są u władzy. Zresztą jak widać nie on jedyny... Mamy więc przedstawiciela PiS, LPR/MW, brakuje jeszcze SO. Doczekamy się? 8) :wink: :D

 

 

 

Zastanawiam się dlaczego niejaki Lewakk twierdzi, że zwrot "Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii", jest personalnym atakiem? Czyżbyśmy po tych paru miesiącach trwania nowej kadencji doszli do stanu, kiedy to należy się wstydzić bycia w jakiejkolwiek partii? :-? :o

.

 

Mtom to dobrze że po roku przestałeś się wstydzić własnej partii, ja na szczęście do żadnej nie należę to się i wstydzić nie muszę.

 

 

2 *

 

Bogusław :o tyś poeta :D

 

może by naj-sam-pierw oddać ludziom to, co im sie zabrało 8) Te zapędy, aby rozdawać nie swoje przypominają troche bolszewizm

 

SLD dodając 25 groszy akcyzy do benzyny na szczeście nie przypomina bolszewizmu bo chciało zabrać a nie rozdać.... to tak apropos, bo i tak Cię nie interesuje rozmowa merytoryczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, tak. Pełna zgoda, Dropsiak. Lanie wody, rozmywanie, pisanie nie na temat, brak konkretów... szkoda gadać. Szkoda klawiatury i... prądu (szczególnie teraz jak wprwadzają stopnie zasilania). :D

 

Sprytny ten Andrzej (on Jarosławowi da jeszcze popalić). Niby, że się nie zgadza, pokazuje, jak to PiS łamie swobody i wolności... a i tak zagłosuje jak mu Jarek nakazał. Tyle, że w eter pójdzie jaka to Samoobrona jest dobra, a PiS zły. Sprytnie... Zresztą Angrzej może sobie na to pozwolić bo mu notowania rosną w takim tempie, jak Giertychowi spadają.

 

Kampania samorządowa PiS ma być wymierzona w Samoobronę. PiS chce odebrać partii Leppera głosy na wsi

 

Joachim Brudziński, sekretarz generalny PiS, mówi wprost: - Co z tego, że jesteśmy w koalicji. Będziemy ładnie się spierać o wyborców.

 

To kolejny krok PiS, żeby osłabić partię Andrzeja Leppera. Jeśli PiS przeforsuje zmiany w ordynacji samorządowej i podpisze z Samoobroną umowę wyborczą, to może zyskać przewagę w samorządach.

 

 

PS. Bogusław czekam na 3 punkty, tylko 3 (w temacie dobrych wiadomości odnośnie działań rządu na rzecz gospodarki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CEL WĄTKU

To chyba racja z tym rozmywaniem wątku. Bo przecież powstał między innymi po to, by analizować kolejne posunięcia nowej władzy?

[/b]

 

A o to jaki jest prawdziwy cel wątku, rozmyć dyskusję, zamienić w personalną pyskówke, byle nie było dyskusji na temat:

 

 

Wiesz, Bogusław, Ty to idź w politykę. Marnujesz się. Potrafisz mówić dużo, banalnie i nie na temat.

 

 

Wiesz, Bogusław, Ty to idź w politykę. Marnujesz się. Potrafisz mówić dużo, banalnie i nie na temat.

Masz rację, ja bym nawet zaryzykowała tezę, że on ma w tym duuuże doświadczenie.

 

 

Na marginesie, masz bardzo duże wahania nastrojów. :wink:

 

 

Po prostu facet, tak pływasz, że inaczej jak w punktach nie da się z Tobą rozmawiać. Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii. 8)

 

Bogusław, polityką narodu nie nakarmisz. Przestań juz pierniczyć głodne kawałki :roll:

 

 

Skoro nie zamierzasz mi tego wyłuścić, to bardzo mi przykro z tego powodu, bo dotąd uważałem Cię za konkretnego i konsekwentnego w udawadnianiu swoich racji :( Teraz pokazałeś, że Twoje wypowiedzi wynikają tylko i wyłącznie z czystego pieniactwa i właściwej takim osobnikom skłonnościom do przeciwstawiania się "dla zasady", bez konkretnych powodów, byle tylko coś skrobnąć... Chyba, że sam czujesz się ogromnie zawiedziony "pracą" swoich wybrańców, ale jesteś względem nich z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu, niezwykle lojalny i bronisz ich do upadłego... :-? W tym momencie, uważam, że dyskusja z Tobą o wszystkim i o niczym bez podania konkretów jest jak papier toaletowy - długa, szara i do d...py :oops: ;) :)

 

 

Przez kilka stron wypisywałeś Boguś jak to jest dobrze. Teraz zapytam co jest dobre i komu jest dobrze?

Chyba, że Ty Bogusław żyjesz ideologią i nie masz nad łóżkiem napisane "gospodarka głupcze!"? :wink:

 

To żeś Bogusław zawiedziony rządzącymi, widać nieuzbrojonym okiem. Teraz wyjaśnij dlaczego jesteś wciąż taki lojalny?

 

 

Skoro jesteś lekarzem, to stawiając diagnozę, opierasz się na jakichś konkretach, dowodach, które przemawiają za tym, że Twoja diagnoza jest właściwa i niezaprzeczalna. Ponadto, wydaje mi się, że raczej informujesz swoich pacjentów, co im dolega, bo chociaż dla Ciebie widać wszelkie objawy choroby gołym okiem, to dla pacjenta są one po prostu niedostrzegalne lub niezrozumiałe. Mało tego, jako dobry lekarz, powinieneś uczulać pacjenta "na przyszłość", by w porę zauważył niepokojące symptomy...

 

:D :D :D

 

 

Bogusław wyznaje zasadę, że umierającemu pacjentowi trzeba opowiadać, że wnuki bedzie jeszcze miał :roll:

 

A propos, gdzie podziewa się nasz Lewakk?!

Hop, hop, może wesprzesz Bogusia?!

 

:D :D :D

Jestem pracodawcą licząc z kooperantami dla kilkuset osób.

 

Wydaje mi sie , ze jednak nie jestes . Gdybys mial malutki nawet biznesik , to bys pisal wiecej o gospodarce . I tym samym polityka zeszlaby na plan dalszy .

 

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow .

 

Brawo, brawo jak szczerze wymieniasz..... 8) 8) 8) Mamy dowód hahahaha...

 

 

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow

Moim zdaniem to jakiś funkcjonariusz partyjny, kóremu jest dobrze (a będzie jeszcze lepiej), jak "nasi" są u władzy. Zresztą jak widać nie on jedyny... Mamy więc przedstawiciela PiS, LPR/MW, brakuje jeszcze SO. Doczekamy się? 8) :wink: :D

 

 

 

Zastanawiam się dlaczego niejaki Lewakk twierdzi, że zwrot "Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii", jest personalnym atakiem? Czyżbyśmy po tych paru miesiącach trwania nowej kadencji doszli do stanu, kiedy to należy się wstydzić bycia w jakiejkolwiek partii? :-? :o

.

 

Mtom to dobrze że po roku przestałeś się wstydzić własnej partii, ja na szczęście do żadnej nie należę to się i wstydzić nie muszę.

 

 

2 *

 

Bogusław :o tyś poeta :D

 

może by naj-sam-pierw oddać ludziom to, co im sie zabrało 8) Te zapędy, aby rozdawać nie swoje przypominają troche bolszewizm

 

SLD dodając 25 groszy akcyzy do benzyny na szczeście nie przypomina bolszewizmu bo chciało zabrać a nie rozdać.... to tak apropos, bo i tak Cię nie interesuje rozmowa merytoryczna...

 

 

 

UWAGA tekst merytoryczny:

O tak, tak. Pełna zgoda, Dropsiak. Lanie wody, rozmywanie, pisanie nie na temat, brak konkretów... szkoda gadać. Szkoda klawiatury i... prądu (szczególnie teraz jak wprwadzają stopnie zasilania). :D

 

 

UPAŁOM WINNY JEST PIS :lol: :lol: :lol:

 

 

lewakk, gościu kiepski :lol: .

 

weekend bez zbluzgania kogoś jest dla niektórych weekendem straconym... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

PS. Bogusław czekam na 3 punkty, tylko 3 (w temacie dobrych wiadomości odnośnie działań rządu na rzecz gospodarki).

Ja tez bym chętnie przeczytała, dołączam się więc do mToma....

 

Co do SO uwazam, ze masz rację.Cynicznie walczy o wplywy, myślę, ze do samorzadowych zobaczymy jeszcze niejedna taka voltę a potem się.......zalezy pewnie od wyników...

Chociaz w jakims wywiadzie Andrew chlapnął coś, ze wybory na wiosnę by mu odpowiadały, bo projekt budżetu dla niego jakiś nie taki.....

ps. Majka, ty zakładasz chęć dyskusji. A ja tam jej nie dostrzegam. Dlatego proponuję co powyzej 8)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję olać ten forumowy folklor, który unika konkretów i pisze cały czas to samo, gdy ktos się zbliża do faktów , stosuje zasady Kalego /ja o innych mogę, inni o moich postach i tym co z nich wynika to nie, bo łamia regulamin, są tacy i owacy/. Olać do czasu aż zacznie pisać konkretnie i odnosić się problematyki zawartej w postach.

 

Podziwiam Twoją zasadę że zawsze oceniasz najpierw siebie dopiero innych, rzeczywiście Dropsiak da się zauważyć że Ty o innych możesz pisać, ale inni o Twoicj postach nie....

 

Ciekawe KIEDY PAŃSTWO IM GORZEJ TYM LEPIEJ zaczną rozmawiac na temat a nie o innych?????

 

Kolejny raz zaproponuję może porozmawiajmy o gospodarce, o świetnej koniunkturze, boomie inwestycyjnym, malejącej inflacji (wręcz Deflacji tu moje brawa dla BAlcerowicza), o tym jak powstrzymać exodus młodych na zachód, o malejącyjm bezrobociu, o planach uproszczenia podatków i ich zmniejszenia, o sytuacji w budownictwie (boom kredytowy)....., koniunktura gospodarki jest bardzo dobra..... Brawo Polska, jest lepiej oby było jeszcze lepiej, piękny kraj choć trudno wam w to uwierzyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolnik ocenia czy rok był dobry po zakończeniu cyklu wegetacji,

przedsiębiorca po zakończeniu roku obrachunkowego lub po zakończonym sezonie na jego produkty lub usługi,

rząd oceniać się powinno po zakończeniu jego kadencji.

 

Dla przedsiębiorcy ważne są nie tylko podatki bezpośrednie i pośrednie

lecz klimat do robienia interesów.

Jeśli pod względem korupcji Polska jest na czołowym miejscu w Europie

to dla gospodarki jednym z priorytetów jest walka z nią.

Jest CBA.

Sam fakt, że istnieje taka struktura o takich uprawnieniach działa prewencyjnie w tej materii. Największe przekręty i największe fortuny powstały na styku państwa i biznesu.

Dla rozwijania korupcji na tym styku jest czerwone światło.

To jeden punkt o kardynalnej wadze dla gospodarki mTom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny punkt o kardynalnej wadze to infrastruktura.

Czym są sprawne szlaki komunikacyjno-transportowe dla gospodarki, nie trzeba nikogo przekonywać.

Straciliśmy kilka ważnych inwestycji na rzecz naszych sąsiadów z powodu właśnie słabej infrastruktury...

Przykład Kobierzyc k/Wrocławia świadczy o tym, że łatwy transport + aglomeracja o dużych zasobach ludzkich potrafią przyciągnąć nie jednego lecz bardzo wielu inwestorów.

Punkt ciężkości w tym zakresie jest wyraźnie ulokowany.

Dzieje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zwalczanie korupcji - zapowiadał kazdy rzad po kolei, po czym było jak zwykle. Póki co jest nowy urzad o superuprawnieniach, który juz zostaje oprotestowywany przez koalicjanta, zaden to plus.

2. infrastruktura - póki są zapowiedzi, Pol tez zapowiadał. Żaden to plus

3. budownictwo - rosnace galopujaco ceny mieszkań, plany opodatkowania sprzedajacych mieszkania po 01.01.2007 i brak definicji budownictwa społecznego, której konsekwencja będzie wzrost vatu do stawki podstawowej /22%/, co znowu podniesie ceny. Żaden to plus, podobnie jak utrudnienia w kredytach, które już banki obchodzą.

W dziale budownictwo jedynym plusem może być niezajmowanie sie przepisami wprowadzającymi kataster. I chwała Bogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden skorumpowany urzędnik nie będzie spał spokojnie, wiedząc o istnieniu CBA, nawet o nieco zmniejszonych uprawnieniach.

Żaden skorumpowany urzędnik już nie śpi spokojnie widząc rozszerzającą się falę aresztowań w np. PZPN.

Solidarność układu powszechnej korupcji pękła, kolejny wskazuje kolejnego.....

Aby próbować choć trochę uzdrowić sytuację, potrzebny jest okres kwarantanny, okres nazwijmy go "manii prześladowczej".

Amerykanie po 11.09 są inwigilowani na wszystkie strony i godzą się z tym. Traktują to jako zło, ale zło konieczne.

Korupcja jest narzędziem niemerytorycznego podejmowania decyzji urzędniczej.

Porządny, rzetelny fachowiec czy przedsiębiorca, nie musi uciekać się do korupcji. Wygrywa swoją rzetelnością.

Jeśli musiałby korumpować, to mamy do czynienia z chorym sposobem podejmowania decyzji.

 

Pieniądze, które tu można odzyskać i uzyskać są niewyobrażalnie wielkie.

Bez podnoszenia podatków !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat do robienia interesów i korupcja, zgoda. Tyle, że Polska ma obecnie niższe oceny w ratingach. Poza tym prywatyzację zmniejszono prawie do zera. Byle udała się walką z korpcją, to będzie to największy sukces tego rządu.

 

Infrastruktura? Co się dzieje? Póki co Kaczyński otworzył kolejny odcinek autostrady do nikąd, budowany ładnych parę lat. Liczyłem, że wzorem naszych sąsiadów powstanie ustawa umożliwiająca wywałaszczanie i przeznaczanie terenów pod budownictwo drogowe... Póki co, cisza.

 

Budownictwa - tu mamy do czynienia z obstrukcją rządu. Jest próba wyduszenie jak najwyższych wpływów do budżetu z budujących. Bo to przecież ludzie/firmy majętni, bogaci, stać ich. Czyli to samo co zawsze. Przypominam tym co nie pamiętają, że kiedyś był niższy VAT oraz mała i duża ulga budowlana. Obecny zwrot różnicy VAT kończy się w 2007 r i co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dalej. Pomalutku. Tak szczerze Tom to nie chce mi się rozpisywać o rzeczach jasnych i oczywistych. :wink: Dla mnie.

 

Kolejny temat, dla którego jest czerwone światło to protekcjonizm w

gospodarce.

Z protekcjonizmem związanym z powiązań biznesowych nie da się walczyć.

Ale jest parakorupcyjny protekcjonizm "drużyny", polityczny, szantaż "hakowy" z powodu nie wyczyszczenia spraw przeszłości.

Jest Rzeczpospolita Kolesiów.

Nie trzeba płacić by dostać odpowiednią protekcję.

 

I tu rzeczą kardynalnie ważną dla całej gospodarki jest podjęcie próby dokonania lustracji. Jednym ruchem.

 

Jest takie powiedzenie chirurgiczne "ubi pus, ibi evacuo" - jeśli jest ropa, należy ją usunąć. Gangreny nie leczy się zachowawczo, ognisko gangreny należy wyciąć. Im szybciej tym lepiej.

Im radykalniej tym skuteczniej.

Za błąd zaniechania, za błąd "grubej kreski" zapłaciło całe pokolenie skażonych i zniechęconych, zawiedzionych i sfrustrowanych.

 

Jakie to ma przełożenie na gospodarkę, na optymizm i dobry klimat do wszystkiego? Kardynalne !!! Zupełnie zasadnicze.

 

Są politycy, którzy wolą się dać ośmieszać, niż się odkryć !!!!

Gdyby zrobiono to wcześniej, dawno już byśmy wszyscy o temacie zapomnieli, a tak kręcimy się jak pies wokół własnego ogona, stojąc w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, walka z protekcją widoczna jest gołym i nieuzbrojonym.. :-? na przykładzie Romana chociazby.Zero kolesiostwa doprawdy.

Ja to widzę jako TKM i tyle.

Co 4 lata przychodzą nowi i "czyszczą do sprzataczki". Tyle, że teraz jeszcze SO walczy o swój kawałek tortu coraz agresywniej. A tam sami czysci jak łza.

AWS z Marianem tez swego czasu uzywali wielkich słów.

A wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rządy i za komuny i teraz splamione są grzechem protekcjonizmu i kolesiostwa.

Pytanie brzmi, czy w tak funkcjonującym świecie istnieją wogóle ludzie uczciwi w administracji, i jaka jest ich potencjalna skuteczność.

Obawiam się, że są to unikaty. Tym bardziej należy ich chronić jak skarb największy.

 

Najlepszy szef może zostać ud...ony, jeśli nie ma wokół siebie rozumnego, uczciwego personelu pomocniczego.

To sekretarka- asystent dokonuje selekcji informacji i podaje mu na górze

to co uważa za stosowne. Ważne dla sprawy lub dla.... siebie.

 

Opór i niechęć do zmian skostniałej średniej administracji wszelkich instytucji jest zawsze największą trudnością do pokonania.

To ona decyduje co puścić "na obwód" w dół i co przepuścić "na górę" do centrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea bezwarunkowej i całkowitej lustracji i walka z kolesiostwem i układami być może są fascynujące i suma sumarum przyniosłyby może same korzyści... niestety powyższe kończą się z chwilą, gdy zaczynają bezpośrednio, lub pośrednio dotyczyć obecnie rządzących. Wydaje mi się, że tzw. "czystkę" powinno się zacząć właśnie wśród swoich szeregów, bo przykład powinien iść z góry! Skoro wypowiada się z wielkim szumem medialnym walkę korupcji i protekcjom wszelkiej maści, to może zobaczymy jej (walki) efekty w najbliższym otoczeniu Miłościwie Nam Panujących?! ( :o O ja naiwny!!! :oops: :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest pies pogrzebany Gryfpc.

Problem jest w tym, że TW niewielu będzie w SLD a będą oni przede wszystkim będą w PO, PD i byłym PC czyli w PIS.

Niezależnie od tego jednak ilu polegnie, to jest to działanie, którego tym razem nie wolno w żadnym wypadku przerwać.

Można powiedzieć nawet, że przy powszechnym kattharsis wielu się poniekąd upiecze, tak jak to widać po Kościele.

Media pisząc o pojedynczych osobach, siłą rzeczy na nich ogniskują społeczne "potępienie".

Przy masowej lustracji wiele nazwisk po prostu zniknie z pola widzenia.

Będzie wówczas miejsce dla nowego pokolenia.

Okazja, która zdarza się rzadko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...