Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dropsiak, gdybym był samotny, nie szukałbym wg stanu cywilnego lecz wg swego gustu.

Bałem się po prostu o Ciebie :oops: Ale jest w porządku. Chyba.

 

 

Mały! ....są często przeterminowane. Sprawdzaj zawsze datę ważności.

Czy nie jest podrobiona. Nawet jak są dobrze zakonserwowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak, gdybym był samotny, nie szukałbym wg stanu cywilnego lecz wg swego gustu.

Bałem się po prostu o Ciebie :oops: Ale jest w porządku. Chyba.

 

 

Mały! ....są często przeterminowane. Sprawdzaj zawsze datę ważności.

Czy nie jest podrobiona. Nawet jak są dobrze zakonserwowane.

:lol: :lol: :lol: dokładnie je selekcjonuję... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak, gdybym był samotny, nie szukałbym wg stanu cywilnego lecz wg swego gustu.

Bałem się po prostu o Ciebie :oops: Ale jest w porządku. Chyba.

 

 

(...)

O, dzieki za troskę.

Pomartw sie raczej o siebie, bo twe posty brzmiały jakby desperacko.....czy aby na pewno z toba w porzadku? :):) Kolejny raz radzę dział psycholog, bo ten watek o czym innym.

O ile oczywiscie nie chodziło ci o rozmydlenie tematu i próbę zdyskredytowania rozmówcy poprzez pospolite buractwo :roll: :roll: :roll: :p

ps. Ale jak juz jestesmy przy poruszonym przez Bogusia temacie rodzinnym, czytaliscie o coraz licznejszych przypadkach zostawiania dzieci przez rodziców? Dzieci u babci lub pod dom dziecka a rodzice zarabiać na zachód i slad po nich ginie. Sama mam taka sasiadkę- kobita została z trójka wnuków a po ich matce ślad od grudnia zaginął /tatus się nie poczuwa od dawna/.

To dopiero tragedie, tyle, ze trzeba się nieco rozejrzeć i patrzec nie tylko na słoneczko i wate cukrowa. :-? -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemkiewicz nie jest zbyt niezależny, lecz idzie na łatwiznę.

mTom

zasada podwójnego zaprzeczenia..............

Boguś miałeś w szkole logikę? Zdawałeś starą maturę, to pewnie tak.

Twoje zdanie bez tych zakręconych negacji brzmi: 'Ziemkiewicz jest trochę zależny'. Pytam od kogo?

 

Bogusławie czy musisz we wszystkim naśladować premiera? :wink: (wiesz co mam na myśli 8) )

To chyba nie ta grupa wiekowa. Proponuję zmienić forum. :D

Przepraszam za zaniżanie poziomu, ale staram się dostosować do Ciebie.

 

Wracając do tematu, które działania rządu można zaliczyć do doraźnych, które do długofalowych? Które z widocznych już efektów przypisujemy Belce, które odpoczywającemu po ciężkiej miesięcznej pracy rządowi?

Mam nadzieję, że uzyskam wreszcie merytoryczną odpowiedź.

 

PS. Dla Twojej informacji (skoro Cię to tak interesuje) - stan cywilny żonaty - o mnie też nie musisz się martwić. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemkiewicz nie jest "zbyt niezależny", lecz idzie na łatwiznę.

Zadowolony mTom? Brakowało cudzysłowu. Sorry :oops:

MTom, moje zdanie brzmi jak należy. Twoje interpretacje "logiczne" robisz sobie na własny użytek?

Nie próbój mi sugerować co ja chcę powiedzieć. I tak tego nie zrozumiesz

skoro dotąd nie zrozumiałeś.

 

Panowie. Wasz stan cywilny nikogo nie interesuje.

Nie musicie się chwalić, że ktoś Was jednak zechciał.....

Chyba, że uważacie to za swoje szczególne osiągnięcie.

 

Osłabienie rangi rodziny jest skutkiem posunięć lub zaniechań rządów

liberalno-lewicowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomartw sie raczej o siebie, bo twe posty brzmiały jakby desperacko.....czy aby na pewno z toba w porzadku? :):) Kolejny raz radzę dział psycholog, bo ten watek o czym innym.

O ile oczywiscie nie chodziło ci o rozmydlenie tematu i próbę zdyskredytowania rozmówcy poprzez pospolite buractwo :roll: :roll: :roll: :p

-

 

Dropsiak czy Ty nawet w niedziele nie możesz odpocząć od oceniania innych i ich obrażania????

 

Przecież Ty ciągle rozmydlasz temat pisząć o innych, może sama zaczniesz pisać o polityce, gospodarce, podatkach, finansach a nie tylko kopiowac wybrane teksty z netu i opisywać innych???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi, że Bogusław nigdy nas nie uświadomi co do tych pozytywnych posunięć obecnego rządu - długo i krótkofalowych... On niestety z tych, co tylko "leją wodę...", bez konkretów, ale i tak to On ma rację, a wszyscy są be... :lol:

 

Ja też jestem żonaty :D

 

gryfpc/mtom nie przypisuj Boguławowi swoich zasług, dopiero przecież co ogłosiłeś że ja jestem be a ty cacy..., zresztą tylko im gorzej tym lepiej są cacy....

 

gryfpc nie udowadnija że nie czytasz co piszą inni, o posunięciach rządu pisałem, o gospodarce pisałem, ale jest tak dobrze że nawet tych tekstów nie chcecie zauwazyć...

pozytywne krótkofalowe i długofalowe podawałem wcześniej, ale prosze jeszcze raz z ostatnich posunięć... zawieszenie podwyżki akcyzy na paliwa SLD-owskiej (tak chwalonego dopiero co tu rządu)...., nowelizacja zamówień publicznych.... to przykłady pozytywów...., negatywy wg opozycji to danie tylko 500 milionów na susze wg PO, SLD i PSL jest to wiele razy za mało....

 

rząd codziennie robi wiele posunieć które maja mniejszy lub większy wpływ na gospodarke....

 

apropos poruszanego problemu wyjazdów zarobkowych... jakoś w całej ogromnej kampanii prounijnej przed referendum gdzie codziennie krzyczano że będą wszyscy mogli wyjechać za pracą ni epamiętam liderów obecnych partii koalicyjnych by namawiali za wyjezdzaniem.... więc chyba odpowiedzialnośc za zostawione dzieci trzeba gdzie indziej poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewakk, przecież cytując z neta różne teksty, Dropsiak świetnie trzyma się niniejszego wątku, w dodatku podaje nam na tacy gotowe tematy do publicznej dysputy!!! Co do wycieczek personalnych, to jesteś w nich Mistrzem, podobnie jak Mistrzem rozmydlania tematów jest Boguslaw... :-? Chociaż nie przeczę, że wątek ów bez Waszych barwnych wypowiedzi nie istniałby i nie byłby taki ciekawy...

 

Pozdrawiam!!!

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gryfpc nie udowadnija że nie czytasz co piszą inni, o posunięciach rządu pisałem, o gospodarce pisałem, ale jest tak dobrze że nawet tych tekstów nie chcecie zauwazyć...

pozytywne krótkofalowe i długofalowe podawałem wcześniej, ale prosze jeszcze raz z ostatnich posunięć...

 

Czyli chcesz jednak przyznać się, że Ty i Boguslaw, to ta sama postać?! Bo prośbę o przedstawienie posunięć obecnie rządzących postawiliśmy z mTomem Bogusławowi:

 

Wracając do tematu, które działania rządu można zaliczyć do doraźnych, które do długofalowych? Które z widocznych już efektów przypisujemy Belce, które odpoczywającemu po ciężkiej miesięcznej pracy rządowi?

Mam nadzieję, że uzyskam wreszcie merytoryczną odpowiedź.

 

Coś mi się widzi, że Bogusław nigdy nas nie uświadomi co do tych pozytywnych posunięć obecnego rządu - długo i krótkofalowych...

 

Ale dzięki za odpowiedź. Wcześniejsze Twoje wypowiedzi również czytałem. Zawsze je czytam z uwagą, tak jak i pozostałych Adwersarzy!

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemkiewicz nie jest "zbyt niezależny", lecz idzie na łatwiznę.

Zadowolony mTom? Brakowało cudzysłowu. Sorry :oops:

MTom, moje zdanie brzmi jak należy. Twoje interpretacje "logiczne" robisz sobie na własny użytek?

Nie próbój mi sugerować co ja chcę powiedzieć. I tak tego nie zrozumiesz

skoro dotąd nie zrozumiałeś.

 

Panowie. Wasz stan cywilny nikogo nie interesuje.

Nie musicie się chwalić, że ktoś Was jednak zechciał.....

Chyba, że uważacie to za swoje szczególne osiągnięcie.

 

Osłabienie rangi rodziny jest skutkiem posunięć lub zaniechań rządów

liberalno-lewicowych.

Nie wiedziałem, że uważasz to za jakieś szczególne osiągnięcie. Masz trudności, żeby Cię ktoś zechciał? :o

To wiele wyjaśnia. 8)

Ja tam problemów nie miałem i nie ukrywam, że jestem z tego dumny. :lol:

Wiesz Bogusław, rodzina to podstawa. Serio. Olej politykę...

Zresztą nawet poseł Cymański wpisał żonę do rejestru korzyści majątkowych.

 

Wracając do tematu: które z osiągnieć rządu związanych z gospodarką należy przypisać SLD, które PiS/LPR/SO.

 

Lewakk, przecież cytując z neta różne teksty, Dropsiak świetnie trzyma się niniejszego wątku, w dodatku podaje nam na tacy gotowe tematy do publicznej dysputy!!!

Właśnie. Uważam, że nasi ulubieńcy myślą, że jak się jakiegoś tematu nie poruszy, to problemu nie ma? Może stąd bierze się atak na Dropsiaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mTom

PS. Dla Twojej informacji (skoro Cię to tak interesuje) - stan cywilny żonaty

 

gryfpc

Ja też jestem żonaty

 

 

 

 

Panowie. Wasz stan cywilny nikogo nie interesuje.

Nie musicie się chwalić, że ktoś Was jednak zechciał.....

Chyba, że uważacie to za swoje szczególne osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wasz stan cywilny nikogo nie interesuje.

Nie musicie się chwalić, że ktoś Was jednak zechciał.....

Słowa te wskazują, że problem nie jest Ci obcy. :D Mnie nawet taki komentarz nie przyszedłby do głowy. Czyli co? Masz chociaż kota?

 

Rada: skończyłbyś ten żenujący temat, który wprowadziłeś nie wiem po co.

Chyba, że kręcisz, bo nie wiesz jak odpowiedzieć na moje pytanie. Wtedy wszystko jasne.

 

Umówmy się więc tak: jak nie odpowiesz w następnym poście na pytanie, które działania rządu w sprawie gospodarki przypisujemy PiS, a które SLD, to znaczy, że się wykręcasz (rozmydlasz). Umowa stoi? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D Czyli przyznajesz, iż rozmydlasz problem dokonań rządu. Reszta bez komentarza, bo wiesz, ie przychodzi mi też do głowy kopanie leżącego. :lol: :lol: :lol:

 

Brawo Kaczyński:

Dziennikarze po raz kolejny mogli usłyszeć, że "arcypriorytetem rządu" jest zróżnicowanie źródeł dostaw paliw, czyli budowa gazociągu z Norwegii i gazoportu koło Gdyni.

Może doczekamy się i inwestycji związanej z przerabianiem węgla w paliwo płynne?

Dziennikarze usłyszeli, my może zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemkiewicz nie jest "zbyt niezależny", lecz idzie na łatwiznę.

Zadowolony mTom? Brakowało cudzysłowu. Sorry :oops:

MTom, moje zdanie brzmi jak należy. Twoje interpretacje "logiczne" robisz sobie na własny użytek?

Nie próbój mi sugerować co ja chcę powiedzieć. I tak tego nie zrozumiesz

skoro dotąd nie zrozumiałeś.

 

Panowie. Wasz stan cywilny nikogo nie interesuje.

Nie musicie się chwalić, że ktoś Was jednak zechciał.....Chyba, że uważacie to za swoje szczególne osiągnięcie.

 

Osłabienie rangi rodziny jest skutkiem posunięć lub zaniechań rządów

liberalno-lewicowych.

:D Osz w mordę, a ja zaczynam byc jakiś tam zazdrosny o moją łajw... :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...